FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Pomysł na gre fabularną Pandora hearts
Wersja do druku
Małgorzata Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2011, 12:03   Pomysł na gre fabularną Pandora hearts

Chciałabym zorganizować coś w rodzaju gry wyobraźni. Możnaby ujawnić ją na jakimś publicczmy forum bądź poprzez Email. Wybrałam temtykę anime Pandory Herts, ponieważ to jedno z czterach anime, które wogóle obejrzałam. Zachwyciło mnie głównie fabułą i wielowątkowością i nie chodzimi tu tylko o samą bajkę, ale również o mangę. W angielskiej werji jest już numer 58, z moją słabą znajomością owego języka( głównie z filmó), tłumacz jest niezwykle pożyteczny. Różwnież zachwyciły mnie postacie, przedstawione w tej opowieść. Są poprostu tak niesomowicie popadające w skrajności, ze aż chciałoby się je mieć za autorytet. Nie zapominajmy o bardzo ważnej zasadzie przy ocenie filmu lub czego kolwiek innego, widzimy sytuacje z obu stron medali, to ważny element przy tak zawiłej( prawie mało zrozumiałej) fabule.
Wracająć jednak do samej inicjatywy, chodziłoby o wybranie sobie postaci spośród znanych nam z anime bądź mangi albo wymyślić włąsną i dopasowanie im wybranego przez siebie charakteru. Tak wprowadzilibyśmy zupełnie nowe wątki fabularne i własne pomysły w tą opowieść. Byłaby to historia, która zwyczajnie ciągnęłaby się można powiedzieć: bezkońca. Takie pisanie dla przyjemności, ponieważ jakoś mi tego brakuje. Jakby kogoś to zainteresowało to proszę napisać na Email( jestem gorącą fanką starszych wersji Star Wars i gry ord Republick) lub odpowiedzieć na forum

_________________
Fortuna
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-02-2011, 12:22   

Tu masz cały dział poświęcony tego typu zabawom.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fortuna
Gość
PostWysłany: 22-02-2011, 13:03   

W tym zły sensie. Przeprasz, ale nie rozumiem. Dlaczego ta uwaga?
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-02-2011, 13:11   

Kali krowa. Kupić. Mordunku, ratują, gwałcą!
.
.
.
To bot, czy żywy kawałek człowieka?


(Zlituje się ktoś i przeniesie temat...)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-02-2011, 13:14   

Przeniesiono do właściwego działu. I na bogów, ludzie, piszcie po polsku...

Edit: Poleciał post nie związany z tematem i skrajnie niezrozumiały.

Edit 2: Ja może spróbuję wyjaśnić, chociaż biorąc pod uwagę, że niewiele rozumiem, może być to trudne. Temat został przeniesiony do właściwego działu, który służy do tego typu zabaw. Tyle, nikt nie ma nic przeciwko, pomysł jak każdy inny, po prostu założony nie w tym miejscu w którym powinien. Zamiast obrażać użytkowników, na dodatek gwałcąc język polski, proponuję spokojnie poczekać czy może znajdzie się ktoś chętny do zabawy...

_________________


Ostatnio zmieniony przez moshi_moshi dnia 22-02-2011, 13:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-02-2011, 13:29   

Ludzie po prostu nie rozumieją o co Ci chodzi. Jeśli Twoje posty byłyby nieco staranniejsze i bardziej zrozumiałe, to nie byłoby problemu. Spróbuj zanim wyślesz posta, przeczytać go dwa razy i przepuścić przez Worda - mówię to bez cienia złośliwości.

Obrażanie ludzi (vide: sugerowanie, że inni są za mało inteligentni) też ma szansę wywrzeć nienajlepszy efekt - raczej po prostu ściągnie moderację, bo na tym forum takie odzywki tolerowane nie są.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Foruna
Gość
PostWysłany: 22-02-2011, 13:43   

Przepraszam, ale komputer, który obecnie używam ma angielskie przeglądarki błedy, które wyświetlają się na monitorze są poprawiane wedłóg tego języka. Z niechlujstwa trochę mi się nie chciało kopiować tego na Worda. Myślę, że nerwów do Internetu i publicznej opini to ja nie mam. To był trochę głupi pomysł, chociaż grajać tak ze znajomymi moża mieć ciekawą zabawę.
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-02-2011, 13:48   

Z wordem warto się zaprzyjaźnić, zwłaszcza gdybyś naprawdę chciała pisać takie zbiorowe opowiadanie - dłuższe posty z błędami po prostu źle się czyta.

To nie jest głupi pomysł, jak widać na forum mamy cały dział na takie eksperymenty :) Po prostu poczekaj, może ktoś się zgłosi - a przede wszystkim przestań się denerwować, bo po pierwsze nie warto, po drugie to tylko zniechęci potencjalnych chętnych.

Za jakiś czas przeczyszczę tę dyskusję, bo wygląda paskudnie *zdziela GoNika patelnią*

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Foruna
Gość
PostWysłany: 22-02-2011, 13:59   

"Za jakiś czas przeczyszczę tę dyskusję, bo wygląda paskudnie *zdziela GoNika patelnią*"
Byłabym bardzo wdzięczna...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group