FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 148, 149, 150  Następny
  Oceniamy poprzednią osobę
Wersja do druku
Nanoha Płeć:Kobieta
Lovely Girl


Dołączyła: 20 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2008, 10:32   

To teraz JA!! ^^

Shinigami-san

Nick - No...mi się kojarzy z Full Moon'em a to kojarzy mi się ze śmiercią, no i ogolnie jest oryginalnie ;]

Tytuł - ...powiało krwią i śmiercią;]

Avatar - hmm...no...aż słów mi brak, śliczny

Podpis - po przeczytaniu zrobiłam się głodna chyba ja pójdę zrobić tosta xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2221544
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-02-2008, 12:53   

Nanoha

Nick bardziej z chłopakiem mi się kojarzy 8/10
Av bardzo nie w moim stylu...no ale też zły nie jest 8/10
Tytuł pasuje do avka i nie jest zły 9/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-02-2008, 22:00   

Avalia

Avatar - hę...Żeby nie być zbytnio uszczepliwą bo popadam wtedy w dość głęboką momentami nadironię powiem iż ehh nie podoba się. Ni to chłopak, ni dziewczyna, słowem 3/10
Nick - tu sprawa ma się inaczej. Ładny, przyjemny nick, kojarzy mi się troche z fantasy 9/10
Temat pod nickiem - ehh...Podpis ciężko połączyć mi z całością, może po prostu nie rozumiem jakieś przesłanki? Yyy...2/10
Podpis - przyznam po prostu, że go nie rozumiem więc cięzko mi tu ocenić :) ?/10

(Mam nadzieje, że nie narobiłam sobie wrogów. A jeśli moja skromnym zdaniem uzasadniona krytyka mogła obrazić Avalię to naprawdę - bardzo przepraszam!)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-02-2008, 22:17   

krew_na_scianie

Nick: na plus można zaliczyć to, że jest oryginalny. Na minus i to duży, że człowiek nie wie w zasadzie, jak się do Ciebie zwracać + ciężko to jakoś sensownie skrócić.
Tytuł: Nie znam wystarczająco dobrze, by móc ocenić, czy to prawda. Tak czy siak należy pamiętać, że o ile ironia w zdrowych dawkach jest w dzisiejszych czasach wskazana, to w nadmiarze bywa irytująca ;)
Avatar: Fragment jednej z lepszych tapet z Mabinogi Online, nie wiem tylko po co aż tak zmniejszony - forum dopuszcza obrazki o rozmiarze 100x100. Wydaje mi się, że po powiększeniu byłby bardziej czytelny :)
Podpis: O, tej wersji nie znałem. Ciekawe, podobnie jak "Nadzieja jest matką głupich i studentów, ale jak każda matka kocha swoje dzieci".
Podoba mi się, a podobałby się nawet bardziej, gdyby po przecinku była spacja :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2008, 18:42   

Z racji tego, że zmieniłem opis i avatar włączam się w zabawe z ciekawości

Keii:

Nick: 10/10 - jest super - tylko jeśli czytany jako "Kej"; bo jeśli czytany jako "Keii" to wtedy 3/10 ;)

Tytuł: 8/10 - zbyt jak dla mnie taki jakby to powiedzieć spokojny, ale za to fajnie brzmi w wymowie

Avatar: 8/10 - Czy ten koleś - kimkolwiek jest - przypomina z wyglądu Ciebie? - poza kolorem włosów oczywiście jeśli dobrze pamiętam - blond.

Podpis: 3/10 - w moim swobodnym tłumaczeniu brzmi bez sensu, ale mogę nie doceniać jego głębi...

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-02-2008, 19:48   

krew_na_scianie powiem, ze są powiązania między tytułem a avkiem *trochę dziwne i skomplikowane* a na pewno miedzy avkiem i podpisem *tak w avku to facet ehh...a jeśli cie coś ciekawi to na pw zapraszam*

Azag
Nick w sumie dość łatwy do zapamiętania 9/10
tytuł nie bardzo mi podchodzi 5/10
Av nie powiem, żeby był najpiękniejszy graficznie ale samo ujecie mi się podoba 7/10
Podpis nie wiem jak się ma do reszty ale nawet, całkiem 7/10


Ostatnio zmieniony przez Avalia dnia 26-02-2008, 19:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 26-02-2008, 19:50   

Azag!
Proponuję ava najpeirw zapisać jako .jpg a później na .gif dopiero - będzie łądniej wyglądał, ale juu oh sei bardzo lubię i darzę tę serię sentymentem :D
Nick: łatwy do zapamiętania, przyjemny że tak powiem :D
Podpis i tytuł: to ejst coś czego nie moge rozszyfrować, co do podpisu to ja chyba nie łapie dowcipu (jeżlei takowy jest) a co do tytułu to... sama nie wiem, ale jest dobry

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-02-2008, 18:22   

Hm...tego avka nie miałam okazji oceniać.
Nick i Tytuł bez zmian, tak jak wcześniej oceniałam
Av nie licząc już wcześniej wspominanej szyi naprawdę ładny 10/10
Podpis ni w pięć ni w dziesięć go nie rozumiem ale fajnie brzmi 8/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2008, 00:13   

Avalia

Hmm avatar nowy i podpis też... historia lubi się powtarzać^^
avatar - może zabrzmi to śmiesznie ale: to naprawdę jest facet?! no nieźle... 8/10 za to, żem się tak zadziwił :P
podpis - nie mam zielonego pojęcia co on oznacza ale śmiesznie brzmi 6/10

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2008, 21:14   

radgers

nick koajrzy mi się z power rangers ;] 6/10

tytuł dziwny z lekka 6/10

avatar: ciemny a na nim stary dziad, do tego brzydki 2/10

podpis: Dobry tekst, nie wiem z czego, ale dobry 8/10

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 01-03-2008, 21:16   

radgers

Avatar - bardzo mi się podoba! Tajemniczy, mroczny, niby mag - wojownik w moim wolnym skojarzeniu, uwielbiam klimaty fantasy i rpg, dla mnie bomba 10/10;

Nick - hmm nie umiem go ocenić, mi nic po prostu nie mówi ?/10;

Temat pod nickiem - tak trochę "brutalnie" pasuje do avatara, wymija się trochę klimatycznie do fantastycznego avatara 3/10;

Podpis - magiczne słowa 10/10.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-03-2008, 21:48   

krew_na_scianie,

nick: z tym nickiem to faktycznie problem, mnie się nie podoba o tyle, że ciężko identyfikować z nim osobę. Jakby to ująć ? Jeśli ktoś ma nicka np Melmothia to automatycznie kojarzy się to z tą osobą, nick staje się nazwą własną. Przy krew_na_scianie tego nie ma. Pominąwszy brak dużej litery oraz "ś", 4/10 (bo jednak jakby nie było dosyć oryginalny jest...)
avek: już dawno zwrócił moja uwagę bo jest zupełnie nieźle dopasowany do nicka, jest w moim mniemaniu bardzo ładny kolorystycznie (lubię czerwień), ładnie wykadrowany i sama postać mi się podoba. Tylko szkoda, że nie jest nieco większy oraz z jakąś ramką (choćby najprostszą jednopikselową czarną) 8/10
tytuł: nie mnie osądzać czy to prawda, ale Keii napisał wcześniej i ja się z nim zgadzam że za dużo ironii to też nie jest zdrowo ^^
podpis: do wytartego powiedzenia dodało to czegoś nowego, tylko brak spacji przed przecinkiem...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-03-2008, 22:04   

Salva
Nick i tytuł chyba już oceniałem. Jeśli nie - już dawno zdążyłem się do nich przyzwyczaić i podobają mi się :)
Avatar: Profesjonalna robota, co widać. Miły dla oka.
Podpis: Co do tekstu - prawda. Obrazek również ładnie zrobiony i dobrze komponuje się z avatarem. Trochę razi ten odstęp - może wyeliminować go w ogóle, albo zmniejszyć do jednej linijki?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-03-2008, 22:13   

Mnie też właśnie zaczął razić ten odstęp... Już zmienione ^^

Nick i tytuł już oceniałam.

Av: Kyon ! Niespecjalnie go lubię, ale prawde mówiąc nie wyobrażam sobie Ciebie w czym innym ^^ Chyba że w Tomoyi albo w rodzicielu Nagisy... albo w Umedzie xD 9/10 Consuetudo altera natura est (chyba poprawnie napisałam ?)
podpis: 10/10 !!! I nie próbuj tego cuda zmieniać ! Grafika nadal niesamowicie mi się podoba, ale wiesz... dla mnie Ty i Hasemo to już jedno... ^^ Jak go gdzieś widzę skojarzenie jest momentalne ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 02-03-2008, 00:19   

(Zanim przejdę do konkretów to Salva i Keii swój "niszczycielski" wpływ własnymi uwagami możecie zaobserwować na moim profilu. Co do odstępu po przecinku - czyżbym miała nowych promotorów, i to tu na forum?? :) )

Do rzeczy...Salva

Nick - podoba mi się, jako jedyny element z 4 nie jest przesłodzony 10/10;

Avatar - i tu zaczynają się schody..Bo avatar sam w sobie jest całkiem ładny. Tylko to różowe tło, latające płatki - baardzo przesłodka całość, za którą po prostu nie przepadam. Dobrze, że jednak nadmiaru cukru i lukru nie ma jednak za dużo - 6/10;

Temat pod nickiem - raczej pasuje mi do tej konwencji choć intrygująco - dziwnie brzmi 6/10;

Podpis - cytat jest świetny! Ostrzejsza nuta przy różowej otoczce - super :) A obrazek pod nim - niestety raczej mi się nie podoba 5/10.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 80 z 150 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 148, 149, 150  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group