FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Wasze wady i zalety
Wersja do druku
Aleksa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 13:55   

Zalety:

mm... brak spóźnialstwa
umiejętność robienia dobrych shake'ów
ogólnie pozytywne nastawienie ^^

Wady:
Lenistwo
Lenistwo
Lenistwo

_________________
Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nokachiki Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Lip 2011
Skąd: Ostrowiec Św.
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2011, 15:53   

Ehmm ._.
Szczerze powiedziawszy moje cechy nieco kontrastuja ze soba.
Czasami całymi dniami poirytowana siedzę nad kolejnym anime a innego dnia latam po ulicy z deska.
Jakoś nie jestem w stanie określić samej siebie w głębszym stopniu więc można powiedzieć , że jestem dziwna :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
2110747
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2011, 12:27   

- jestem przeraźliwie wręcz leniwa, ze zrobieniem czegoś, co trzeba, ociągam się i czekam do ostatniej chwili, a najgorsze jest to, że jak próbuję walczyć z tym lenistwem, to nie wychodzi, bo... jestem zbyt leniwa, żeby nad tym pracować.
- szybko tracę cierpliwość, jestem dosyć nerwowa i potrafię być opryskliwa i wredna w stosunku do bliskich mi osób.
- mam totalnie słomiany zapał i nie potrafię wziąć się za coś fajnego i interesującego, często z góry zakładając, że to i tak mi nie wyjdzie, więc po co się wysilać.
- nazywam siebie optymistką, a prawda jest taka, że mam totalnie pesymistyczne skłonności i często ze zrezygnowaniem czekam na najgorsze, nie umiejąc przywołać pozytywnego myślenia. bardzo tego w sobie nie lubię. =.=
- zbyt dużo mówię, odsłaniam wszystkie karty przed ludźmi, którym nie należy ufać, a potem tego żałuję. nie znam umiaru.
- / + nietrudno mnie wzruszyć, często płaczę, sama nie wiem, czy to wada, czy zaleta, biorąc pod uwagę fakt, że lubię płakać. oO

+ mam bardzo bujną wyobraźnię i potrafię bezproblemowo wybrnąć z każdej niezręcznej sytuacji (przydaje się, bo mam wielkie szczęście do niezręcznych sytuacji xD)
+ jestem niesamowicie wygadana i ciężko w moim towarzystwie o niezręczną ciszę. lubię i umiem opowiadać różne śmieszne historyjki, a ludzie lubią mnie słuchać.
+ mam niesamowicie dobrą pamięć, talent do nauki i jestem dosyć sprytna; z tych cech bardzo się cieszę, bo moje lenistwo czasem sięga zenitu, a w szkole i tak daję sobie radę bardzo dobrze xd
+ mam coś w głowie. to chyba najulubieńsza dla mnie z moich zalet (których tak bardzo dużo nie ma wg mnie i nie piszę tego ze skromności, poważnie ;P). tzn mam na myśli, nie jestem płytka, pomimo koloru włosów nie jestem typową blondynką, nie śmieszą mnie debilne rzeczy, naprawdę można ze mną porozmawiać na wszystkie tematy i uwielbiam rozmawiać, bardzo cenię sobie rozmowy w przyjaźni i związkach, pomimo lenistwa jestem ponad marnowanie czasu na te idiotyczne rzeczy, na które marnują czas dziewczyny w moim wieku. i nie mam ciasnego umysłu, nie jestem ograniczona, tylko otwarta i pełna zrozumienia nawet dla największych dziwactw.

+ kyaaa, jak mogłam zapomnieć o moim perversyjnym poczuciu humoru, które wszystkich wprawia w zakłopotanie i totalnej swobodzie rozmawiania na TE tematy, haha, zdemoralizowałam i rozprawiczyłam moralnie już mnóstwo ludzi (evil śmiech).

się rozpisałam xD

edit:
jak mogłam zapomnieć!

- nieprzerwanie i z wielką determinacją SPÓŹNIAM SIĘ!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
Assin Płeć:Mężczyzna
Moe is serious business


Dołączył: 04 Sie 2011
Skąd: Wolbrom
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2011, 20:33   

Zalety

+ Ciekawość, która zaprowadzi mnie do najgłębszych czeluści piekieł.
+ Gadatliwość połączona z wielką wyobraźnią.
+ Szerokie horyzonty myślowe - staram się nie ulegać stereotypom.
+ Kalkulacje, zanim podejmę działanie czy decyzje sprawdzę wszystkie za i przeciw.
+ Nie interesuje mnie zdanie osób z upośledzonymi horyzontami myślowymi i uprzedzeniami.
+ Zdrowe podejście do seksu i spraw z nim związanych.
+ Moje poglądy staram się mieć uzasadnione np.
Spoiler: pokaż / ukryj
Większość polaków nie lubi Niemców w szczególności dzisiejsza młodzież, która w większości nigdy nie spotkała Niemca w życiu. Nie znam żadnego Niemca, a uraz mam do skrajnie prawicowych Niemców ze względu na poglądy neonazistowskie.

+ W moim życiu ważną role pełnią uczucia.
+ Lubię urocze rzeczy, zwierzęta i inteligentne, posiadające własne zdanie osoby.
+ Potrafię stawiać sobie nierealne cele i do nich dążyć.
+ Nie toleruje chamstwa i dwulicowości.
+ Nie uznaje za argument: "Bo inni to robią" a za zaletę: "Jestem jak wszyscy".
+ Lenistwo.
+ W moim słowniku nie występują słowa: "Tabu" i "Niemożliwe".
+ Stosuje się do własnego kodeksu moralnego.
Wady

- Mówię/pisze za dużo, za często, za bardzo, a wielka wyobraźnia robi ze mnie wyśmienitego kłamcę.
- Jestem zbyt bezpośredni.
- Jeżeli przekonam się o prawdziwości stereotypu np. Techno-muł. Ciężko mi się otworzyć na osobę pasującą do danego stereotypu.
- Czasami są to za zimne kalkulacje.
- Często nie interesują mnie opinie, które są uzasadnione.
- To, że urażam innych uczucia moralne przynosi mi satysfakcje.
- Czasami uzasadnienia poglądów nie są tak sensowne.
- Jestem wybuchowy, ponoszą mnie emocje.
- Lenistwo jest dla mnie zaletą gdyż pobudza kreatywność np.
Spoiler: pokaż / ukryj
Chyba każdy najpierw sypie cukier do szklanki, potem wsadza torebkę z herbatą i zalewa wodą. Nie trzeba mieszać!

- Zazwyczaj dążę do wyznaczonych celów bardzo krótko.
- Potrafię zajść za skórę.
- W moim słowniku nie występują również słowa: "Poprawność polityczna/religijna".
- Posiadam skomplikowane poczucie humoru.
- Uważam, że dobrze wytresowane sumienie nie gryzie swojego Pana.
- Mój kodeks moralny jest wypaczony.

A jeżeli chodzi o spóźnianie, to nie przychodzę na czas gdy mi się to opłaca.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Naja Płeć:Kobieta
wÓadca lodówek


Dołączyła: 28 Sty 2012
Skąd: Krapkowice
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2012, 16:00   

Hm, cóż, co do wad - jestem nieco kłótliwa i nieśmiała. Ah, no tak - i OKROPNIE leniwa. Zalety? Nie wiem. Serio. Poza jedną, ale nie wiem, czy mogę nazwać to zaletą, to raczej mój styl życia - nie daję za wygraną :).

_________________
I'm not crazy. My reality is just diffrent than yours.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7268440
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 21:16   

Zalety:
Jak babcię kocham, ale ciężko mi znaleźć w sobie jakieś zalety... Pewnie jakieś tam mam, ale ja ich nie widzę o.O"

Wady (o, z tym to będzie łatwo)
- jestem leniwa, w poprzednim życiu byłam chyba leniwcem
- nieśmiałość, która może nie jest chorobliwa i jakoś wybitnie silna, ale i tak skutecznie uprzykrza mi życie
- pesymizm, którego nikt nie potrafi pokonać, nie udało się to nawet największej optymistce, jaką znam
- brak wiary we własne możliwości. Zawsze, ale to zawsze jestem zdanie że nie zdam/nie uda mi się/coś mi się wyjdzie itp
- panikarstwo. Panikuję, jak to się mówi, z byle guano
- jestem cholerykiem, bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi
- słomiany zapał, ileż to razy się na coś napalałam, a potem zapał uchodził ze mnie jak powietrze z balonika
- niecierpliwość, wszystko chciałabym mieć na już, teraz, natychmiast i wściekam się, kiedy np. nie widać efektów moich działań

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group