FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Emulator Playstation
Wersja do druku
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 12:52   

BOReK napisał/a:
ePSXe - popieram, z wtykami Pete'a czy jak ten gościu się podpisywał to miodzio, tylko dobrze ustawic trzeba i zero przycięć.

ale mnie się pokazuje czarny ekran po odpaleniu.
KoBik napisał/a:
Kup spobie oryginał i nie emuluj na pececie bo tracisz urok gier na szaraka.

hmmm... oryginalne play station, oryginalne chrono cross... mam na co wydawać kasę...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-02-2006, 13:00   

Nezumi napisał/a:
oryginalne chrono cross


I dlatego wolisz ukraść tak? Hmmm... dziś na obiad przydałoby się troche ryżu i jakaś zielenina, mięsko mam. Mam na co wydawać pieniądze... Chyba zaopatrze się w Tesco za darmo:D.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 13:05   

Zegarmistrz napisał/a:
I dlatego wolisz ukraść tak?

ech... pierwsza sprawa że oryginalnego chrono crossa nie dostanę. druga sprawa to to, że nie życzę sobie żeby ktoś nazywał mnie złodziejem bo to mnie obraża
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-02-2006, 13:26   

Nezumi napisał/a:
ech... pierwsza sprawa że oryginalnego chrono crossa nie dostanę. druga sprawa to to, że nie życzę sobie żeby ktoś nazywał mnie złodziejem bo to mnie obraża


Dobra, to będę cię nazywał Nielicencjonowanym Użytkownikiem Cudzego Oprogramowania.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 13:42   

Temat o piractwie, zdaje się, już jest :/. To juz sprawa producenta, że nie umie tak zrobić, żeby mu nie kradli. Narzekanie na piractwo to tak jakbym zostawił otwarty samochód na ulicy i płakał, że mi go ukradli - niestety. A takie teksty jak powyżej świadczą dość wyraźnie, że tematy polityczne to nie jedyne, w których dyskusja może zrobić się ciepła.
Notabene jak kogoś stać na kupowanie wszystkiego legalnie, to tylko pogratulować uczciwości i zasobów ;). To samo się tyczy możliwości legalnego zakupu tytułów, które bardzo trudno dostać albo w ogóle nie sposób. Ale to jest tylko kwestia poglądów i możliwości.

Co do czarnego ekranu - powtarzam, że trzeba dobrze ustawić wtyczkę od grafiki. Mi się udało po kilku(nastu) próbach, akurat ten element sprawia najwięcej kłopotu chyba. I czarny ekran to nie wszystko - doświadczysz jeszcze klatkowania, złych kolorów i tak dalej ;). A wszystko to oczywiście kwestia ustawień, PC bez większych problemów emuluje PSX czy PSOne (jeden pies właściwie :D).

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-02-2006, 20:59   

Nezumi napisał/a:
ech... pierwsza sprawa że oryginalnego chrono crossa nie dostanę. druga sprawa to to, że nie życzę sobie żeby ktoś nazywał mnie złodziejem bo to mnie obraża

tiaa lepiej kraść :] Jak się potrafi "znaleźć" to znajdzie sie wszystko, wystarczy samozaparcie i chęć by zdobyć nawet rarytasy.
Już nie przesadzajcie, że jest tak drogo, wymiany gier używanych na necie jest już mnóstwo, na giełdach także.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-02-2006, 22:12   

Akurat gierki na Playstation w Polsce kupić można, to raz. Nawet na Allegro. Wyjątkiem są różne egzotyki (typu nie wydane poza japonią etc. ale nie wmawiajcie mi, że gracie w coś, czego zupełnie nie rozumiecie). Nie są takie drogie... Zwłaszcza, że to towar luksusowy - nie musisz mieć gierki, by być zdrowym i szczęśliwym.

I jeszcze jedno - od dawna nie gram w piraty. Praktycznie każdą grę obecnie mam oryginalną (oprócz znowu tych staroci z Amigi itd. ale gry nieistniejących firm wydane na nieistniejący komputer nie liczą się) i tak to się utrzymuje już od lat.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-02-2006, 22:34   

BOReK napisał/a:
Temat o piractwie, zdaje się, już jest :/. To juz sprawa producenta, że nie umie tak zrobić, żeby mu nie kradli. Narzekanie na piractwo to tak jakbym zostawił otwarty samochód na ulicy i płakał, że mi go ukradli - niestety.

Przykro mi bardzo, ale uniemożliwienie kopiowania mediów cyfrowych jest technicznie niemożliwe. Nie da się jednocześnie dać dostęp i nie dać dostępu do tych samych danych. Zatem producent nie może "tak zrobić, żeby mu nie kradli". Skoro można ukraść, to ktoś ukradnie.

Co innego zmniejszyć chęć piracenia przez odpowiednią politykę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2006, 22:44   

No właśnie o tym mówię. Ale to nie ten temat ;).

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group