FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Final Fantasy XI - Premiera w Europie

Czy kupisz FF XI kiedy wyjdzie w Europie?
Tak
22%
 22%  [ 2 ]
Nie
66%
 66%  [ 6 ]
Jeszcze nie wiem
11%
 11%  [ 1 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-03-2005, 12:31   

Bumping this sexy topic <:

Ogólnie rzecz biorąc, dolar spadł tak, że miesiąc w FFXI = 40zł, a Ultima wprowadziła zniżkę na sama grę [kosztuje teraz bodajże 199zł]
Więc nie jest źle.
Sama gra to po prostu cudo *_*

Pozwolę sobie walnąć taką pseudo-mini reckę owej produkcji.
Grafika: Oczywiście 3D. Wielkie przestrzenie, dokładnie zrobione postacie, ładna animacja. Screeny [w miarę wysokiej jakości] można obejrzeć Tutaj
Wielkie przestrzenie, od dżungli, przez jaskinie, doliny, góry itp. Osobiście nie podobają mi się tylko niektóre twarze. Są jakby trochę za płaskie. No ale cóż - kwestia gustu.
Muzyka: Master Nobuo jak zwykle pokazał klasę. Nic dodać, nic ująć.
Sterowanie: Bez pada może być ciężko, aczkolwiek są ludzie, którzy preferują styl grania klawiatura-only.
Grywalność: Cóż. Levelowanie samemu po jakimś czasie staje się nużące [jak zawsze]. Ale to głównie dlatego, że gra jest nastawiona i wymusza teamplay. Za to kiedy znajdziemy się w jakimś dobrym teamie, to zabawa jest taka, że hej :D
Community: Polski Linkshell [gildia z wspólnym chatem] gromadzi większość [jeśli nie wszystkich] polaków na serwerze Ramuh. N00bish questions dozwolone, ogólnie można liczyć na pomoc innych. Najlepsza polska społeczność w MMORPGu, jaką widziałem.
Ogólnie - polecam.

Ps. Grając przyszło mi do głowy jedno skojarzenie - The World z .hacka się kłania ;]
Edit: Dodałem screeny :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-03-2010, 01:54   

Wskrzeszam trupa (i jednocześnie swój post sprzed kilku lat, którego się wstydzę...), gdyż na Steamie można do poniedziałku kupić FF XI ze wszystkimi dodatkami i addonami oraz darmowym miesiącem za jedyne 9,99€.
Ja wziąłem, to już moje trzecie konto tej gry. No ale bardziej opłacało się, niż wskrzeszenie poprzedniego i wykupienie ostatniego dodatku.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group