FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Naruto Ultimate RPG
Wersja do druku
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2009, 12:02   Naruto Ultimate RPG

Chodzi mi o grę z battle neta z WarCarft III Frozen Throne gdzie zaczyna się z walką z Zabuzą i Haku, a kończy na ratowaniu Sasuke. Można wybrać 12 postaci z drużyny 7, z drużyny Lee, Neji i Ten Ten, z drużyny piasku i nowej drużyny Shikamaru Kiba i Hinata. Gra ktoś na tym servie, albo ogólnie na battle necie tematyka Naruto?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-03-2009, 12:54   

Bosze, grać w takie umsy w Warcrafcie, i to jeszcze tematyka Naruto... Ale kiedyś buk pokara wszystkich, którzy tą szlachetną grę zmieniają w wylęgarnię umsiarzy.
Żeby było jasne. NIE gram w żadne gry w WarCrafta III The Frozen Throne (v1.23.0) o tematyce Naruto, czy inne Blicze.

Ojejku, takie pytanko. Czy słówko "pokara" jest poprawne? Słownik daleko, a ciekaw jestem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-03-2009, 14:19   

Norrc napisał/a:
Ojejku, takie pytanko. Czy słówko "pokara" jest poprawne? Słownik daleko, a ciekaw jestem.

To ironia, prawda? Lepiej brzmiałoby słowo "ukarze", ale nie jestem polonistą, by decydować co jest poprawne, a co nie. A co do słowa "buk" - czy chodziło o Bukę z "Muminków"? ;P

A co do samego moda - dyskwalifikowanie moda tylko dlatego że opiera się na "Naruto" jest trochę niepoważne. Przypomina mi to niekończące się narzekania na Windows i Microsoft.

Kaioken - napisz coś więcej o tym modzie, bo choć nie mam W3 chciałbym wiedzieć jaki prezentuje poziom.

Edit: Świetnie, to już mój drugi offtop dzisiaj.
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-03-2009, 14:37   

Hmm ja sam mogę opowiedzieć, ponieważ Warcrafta znam jak własną kieszeń, będąc skromnym.

Trzeba zacząć od tego, iż nie jest to żaden mod, tylko mini gierka zrobiona w edytorze map. Nie wiem co przez to rozumiałeś, jednak z tego co wiem, modem tego nazwać nie można. Był kiedyś taki MOD, który całkiem zmieniał całość gry (Inne rasy, inny wygląd i muzyka). Wszelakie Naruto jednak są tylko umsami. Polega to na tym, że w edytorze zmieniasz imiona i umiejętności bohaterów (BARDZO RZADKO również wygląd avatara lub JESZCZE RZADZIEJ tekstury całej postacii) potem dorabiasz wątek fabularny + bossów (tak samo jak bohaterów) + otoczenie i gotowe. Rozgrywka polega na łażeniu z kąta w kąt i nawalaniu potworków/zbieraniu itemów/ zabijania innych graczy (jest wiele wersji Naruto, kolega nie sprecyzował nazwy mapy).

Umsy o podobnej tematyce często prezentują dość wysoki poziom, jak choćby Fate/Stay Night czy niektóre LOTRy (Z tego co może się jenotom kojarzyć). Jednak Naruto jest popularne nie przez dopracowanie graficzne/fabularne czy balance gameplay, tylko żeruje na "sławie" anime...

Wystarczy to porównać to doskonale dopracowanej oprawy FSN'a... wysiada. (Jednak FSN ma sporo innych wad, ale nie o tym to temat).

PS. Z ciekawszych umsów natknąłem się kiedyś na "Anime Hentai Hardcore Extreme".
Tutaj należą się choć brawa na NAPRWDĘ niezwykłą pomysłowość...

A Naruto w w3? No cóż, taki ums jak i anime...

EDIT.

Jaka Buka?! No Buk to buk, drzewo takie ;) A może b-UKE??? BU-ka-K-e? Sam już nie wiem...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2009, 15:11   

Nazwy mapy nie pamiętam, bo w to grałem z jakieś rok temu. Jutro będę miał oryginalną wersje gry, więc dopiero zamierzam w to zagrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-03-2009, 15:41   

Mam nadzieję, że do tej pory nie okradałeś Wielce Szanownego Blizzarda ;>

Ale uwierz, przez rok nic się nie poprawiło. Zresztą umsy w Warcrafcie mają to do siebie, że każde kolejne "ulepszenie" niszczy rozgrywkę, wprowadzając "kosmiczne rozwiązania", lvl 10000000000000 lub inne świecące bajery, mające ułatwić noobom życie, a które wypierają wszelką potrzebę myślenia... Oczywiście są wyjątki, takie jak Dota (Choć tutaj też można dyskutować, zwyczajnie AŻ tak nie namieszali). Co nie zmienia faktu, że wszelki "rozwój" raczej niszczy, niż buduje jakość gry.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group