FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Sprostowanie
Wersja do druku
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-04-2006, 02:23   Sprostowanie

TO NAPISAŁ RED
To ja Red Pisze te wiadomość z Profilu Vardy. Albowiem jak widzę nie zostałem przedtem ani trochę zrozumiany. Powinienem napisać te wiadomość każdemu na priv . Ale niestety nie mam maili wiec to jest dobre miejsce by każdy zainteresowany mógł to przeczytać.

Otóz ten mój poprzedni post nie miał praktykcznie nic wspólnego z moim konfliktem z Ysenem a co uważali prawie wszyscy wokól jak wywnioskowałem z dyskusji z seriką . Fakt moja wina zbyt niejasno i agresywnie wkurzenie sie wyrazilem za co przepraszam z calego serca. On jest ostatnim z powodów mojego odejścia. Co mnie irytuje w sytuacji na forum ??
A mianowicie hipokryzja w traktowaniu użytkowników. I t że jest kilka osób stojących nad regulaminem. Bo mnie irytuje sytuacja w której jeden user dostaje osta jak Kielon za grożenie innym , co nie jest do końca pewne . A inny robi to samo a nikt nic nie mówi . Sam tego doświadczyłem Varda tego doświadczyła inni w tym Kielon tego doświadczają. Irytuje mnie gdy co chwila słyszę ze to mój problem i tych osób ma to z nimi załatwiać. Ale skoro te osoby nie maja skrupułów przed napisaniem mi tego lub innym publicznie to to juz jest sprawa forum . Jak Tilk jawnie brazał warde praktycznie od idiotek to dopiero jak ja zacząłem się pluć stając w jej obronie to przeprosił. Ale nikt inny żadna władza wyższa nic mu nie powiedziała pratycznie nic. Jak Tothem zagroził ze mi da w mordę, nieprzeczytawszy kto co napisał uznając ze obraziłem jego patriotyczne uczucia to tez ani me ani be. ( a co ciekawe nie ja pisałem o orlętach lwowskich tylko Zeg wyraził się niepochlebnie, ja napisalem tylko ze nienawidzę ludzi którzy dzieciom dają bron lub tez w jakiś sposób namawiają do pójścia na śmierć. A nienawidzę ze swoich własnych powodów które śnią mi się po nocach i których taki „słomiany patriota” o dużym pysku nie zrozumie). Pieniactwo Bianki kolejne zjawisko praktycznie niekaralne. To są przykłady tego co jest moim zdaniem Hipokryzją przez duże „H” na której tanuk stoi i której wstyd mi się przyznać byłem częścią za co mogę się teraz tylko bić w pierś bo mi się kiedyś tez ost należał. Irytuje mnie sytuacja w której jedna osoba może dokazywać na maksa. A druga jak tylko głowę wychyli od razu dostaje w pysk. To że jest podział na lepszych i gorszych. Wymyślanie nowych restrykcji mających zapobiegać pojawianiu sie żekomych troli a przecież te trole sa na frorum i stronie od dawna tylko ubraly ine maski , normalnie „Folwark zwierzęcy” A jeszcze bardziej mnie irytuje takie tłumaczenie że ci ludzie są potrzebni bo przecież Tothem pisze masę recenzji , Tilk utrzymuje stronę w działaniu ......... oni sa potrzebni a nie sa tak nieprzydatni jak zwykły użytkownik. A g..... prawda czym by ta strona była bez zwykłych userów którzy was na codzień czytają ?? co stawia was na wyższej półce niż ich ? Wymyslacie nowe prawa normy kulturalnosci ? A czy grożenie daniem mi w mordę jest kulturalne ?? Widocznie tak skoro nikt nie raczył nawet się odezwać. Ja jak napisałem „waskodupiec” względem niestniejących istot stosując gwarę również niestniejących istot . A tothem groził daniem w mordę żywemu człowiekowi . Majeczka użyła określenia „życiedupizm” względ równie żywych ludzi . I wreszcie Ysen i Zeg z ich podejście do Kielona po którym facet tak myslacy jak ona odczytuje to jak zawoalowane ( a może i tak właśnie jet ) nazwanie matołem , i stwierdzenie jaka wielka łaską jest to że może sie odzyważ do jaśniepanów. I nikt nawet ni chciał na to tak spojrzeć ze może naprawdę
go szczuliscie i nieświadomie wyzywaliście a potem stroicie fochy ze sie pieni w reakcji obronnej?
I to mnie włsnie boli to sa moje subiektywne odczucia mój ból bo ja widzę i czuje ze sytuacja tutaj się zrobiła praktycznie taka sama jak na świętej pamięci forum Mangazynu tylko jestescie jeszcze na tyle honorowi ze nie piszecie za niepasujących userów postów by mieć powód do bana.
To tyle to s apowody dla ktorych naprade nie widze juz tu dla siebie miejsca.

I nie pisze tego by sie kłucic lub y prowokowac tak jak i to poprzednie pisze poprostu co teraz czuje i tyle.


TO NAPISAŁ RED

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-04-2006, 02:36   

Czy administracja mogłaby odebrać Vardzie dostęp do Tajnego? Najwyraźniej nie jest dość odpowiedzialna, by z niego korzystać. Nie dość, że prowokuje kłótnie, to jeszcze wpuszcza tu osobę usuniętą z forum na własną prośbę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-04-2006, 09:25   

Ysengrinn, przesadzasz. kto ci zreszta powiedzial ze ona mu na to pozwolila...

Red, sugestia -> dorosnij. bo zachowujesz sie jakbys mial latek 18 (a nawet mniej, co by nie obrazac 18-latkow). Bo hipokryta przez duze H to jestes ty. Nie zdobedziesz ludzkiej sympatii metoda "ojej, jaki to ja jestem zly i paskudny niech mnie ktos pozaluje i powie ze to nie tak". ani nie zdobedziesz uwagi metoda "a teraz albo mnie poglaszczecie i powiecie ze mnie kochacie albo sobie pojde".

Masz wspaniala dziewczyne, ale zamiast spedzac czas z nia i budowac zwiazek wolisz zalic sie innym jakie to zycie jest be i jak to nie jestes dla niej dosc dobry.

tlumaczysz jak to nie ma czegos takiego jak tolerancja, i jak to nikt nie zasluguje na szacunek, ale zadasz zeby cie szanowac i byc w stosunku do ciebie tolerancyjnymi.

nasmiewasz sie z innych bo maja problemy, bo tylko ty jeden z calego swiata masz Problem.

jestes gotow machac przed nosem calego swiata tym ze ci "specjalista" powiedzial ze to cos powaznego - hipochondria moze?

najpierw robisz ogromne show z tym co by odejsc, tylko po to by potem wrocic i byc jak najbardziej widocznym.

krzyczysz ze jestesmy zli dla ciebie i kielona, a jak na forum pojawi sie jakas biedna yurystka, to zaczynasz taka nagonke ze rydzyk wymieka

jak chcesz miec forum na ktorym ty bedziesz mial wieksze prawa, to je sobie zaloz, prosze uprzejmie. bo tanuki nie jest tworem ktory sobie po prostu istnieje, malo tego, nie jest forum dla reszty swiata. jest forum dla zespolu strony tanuki. i ma zbierac takich ludzi z ktorymi nam jest dobrze i ciekawie. teraz, niespodzianka: my nie MUSIMY byc mili dla ludzi ktorych tu nie chcemy, bo to NASZA strona i NASZE forum. tolerancja nawet jak sie ja ma nie jest czyms bezgranicznym. jak ci sie nie podoba, drzwi sa tam, tylko upewnij sie ze tym razem je zamkniesz, bo przeciag jest.

ale wiesz co.......... zanim cie poznalam zawsze wydawalo mi sie ze "zalosny" ma jakies granice.
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-04-2006, 11:52   

Varda napisał/a:
A tothem groził daniem w mordę żywemu człowiekowi

Przyzwyczaj się, że żeby o czymś mówić trzeba to dobrze znać.
Twoja chamska i w najwyższym stopniu obraźliwa opinia dla każdego kto - z racji rodzinnej przynależności - wie dokładnie, dzień po dniu, ze szczegółami, jak rodził się ruch Orląt, dowodzi że nie masz o nich bladego pojęcia. Że jesteś konformistą który działa tylko na rozkaz, sam z siebie nie umie zrobić nic, więc wszędzie widzi jakichś "cynicznych wąskodupych rozkazodawców". Normalnie byłbyś dla mnie tylko żałosny, ale tak się składa że obrażając Orlęta obraziłeś mnie. Osobiście, i do żywego. A moja tolerancyjność ma swoje granice. Są świętości których obrażać przy mnie - bez słowa z mojej strony - nie pozwolę. Tyle.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-04-2006, 11:55   

Mniej więcej tego chciałem uniknąć. A jeśli Varda ma utrzymać dostęp to niech chociaż panuje nad tym, kto korzysta z jej konta.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-04-2006, 12:02   

Ysengrinn, ja uprzedzalam ze nastepna osoba ktora bedzie prala brudy publicznie (ojej, nie ma adresow, jaki problem, trzeba tylko 1 guzik "pw" nacisnac, ale to przeciez takie trudne strasznie....... dlatego zapomnijmy ze to umiemy i zrobmy wielka publiczna burde) niech sie liczy z tym ze jej odpowiem.

natomiast jesli masz pretensje do vardy, to jeszcze moze przy okazji zbanujmy daera bo ma siostre, i zega bo ma wspollokatorow, i jeszcze kazdego innego komu przypadkiem moze inna osoba usiasc do kompa (w tym serike i mnie)
Powrót do góry
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-04-2006, 14:14   

Jak to milo wrocic do domu z wyjazdu i zastac cos takiego.

Ysen, jesli masz cos do mnie, to powiedz mi wprost. Najlepiej na priv. Chociaz ja uwazam, ze nie zasluguje na takie traktowanie z Twojej strony. Ja nikomu nic nie zrobilam ani nie powiedzialam zlego/obrazliwego, natomiast Ty po raz kolejny juz mnie obraziles.

Wiec powiem rownie niegrzecznie: Odwal sie ode mnie.
Widze, ze kultura osobista w narodzie zanika i zamiast okazywac jakas odrobine choc szacunku kobiecie, miesza sie ja z blotem.

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2006, 15:22   

Przepraszam za zachowanie Ysena. Ale fakt faktem, że to forum ma z kilku konkretnych przyczyn ograniczony dostęp, co oznacza, że -uwaga- nie chcemy, żeby każdy użytkownik czytał zamieszczane tu posty. Jeśli więc pod Twoją nieobecność z Twojego konta korzysta użytkownik, który w żadnym momencie do tego forum dostępu nie miał - co więcej, z Twojego postu wynika, że chyba o tym nie wiedziałaś - to udostępnianie konta osobom trzecim jest, łagodnie mówiąc, lekkomyślnością. I mamy prawo prosić, żeby miejsca więcej nie miało.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-04-2006, 16:52   

Rozumiem. Udostepnilam haslo, zeby Red mogl sobie poczytac odpowiedzi na mojego posta. Za co przepraszam, bo niby dla mnie to nie byl problem [rozmawiam sobie z nim o wielu sprawach otwarcie i tajemnic nie posiadam zadnych], ale biorac pod uwage Twoje argumenty przyznaje Ci racje.

Sprawe wyslania posta przez Reda pozostawiam miedzy mna a Redem.

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group