FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Zmiany w Redakcji
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2006, 23:50   Zmiany w Redakcji

Jak zostało na tanuczym zjeździe ustalone, w Redakcji nastąpiły pewne zmiany. Postarałam się je nanieść na T-Anime, ale oczywiście dalej jest bałagan. Docelowo spróbujemy to z sensem poukładać, mam pewne pomysły, ale już nie dzisiaj je zdradzę, bo muszę jeszcze na świeżo je przemyśleć.

Wywaliłam np. "recenzent" przy tych osobach, które pełnią konkretne funkcje (z wyjątkiem Totema), bo uznałam, że nie warto tego dodawać.

Przesunięci do "Współpracownicy": Yuby, Ryuzoku, Ka_tka, GvS - we wszystkich przypadkach powodem był brak aktywności lub brak kontaktu. Za to dodałam do Redakcji Ysengrinna, który od jakiegoś już czasu do niej faktycznie należał ^^'

Postulat do Tilka - zmienić "Liczba recenzji" na "Liczba recenzji anime" - tak na przyszłość ;)

A poza tym jeśli są jakieś inne postulaty/komentarze, to słucham. Redaktorów bardzo proszę o przyjrzenie się, czy mają z sensem opisane funkcje. Jak mówię - postaram się jutro przemyśleć to raz jeszcze i dodać uzupełnienie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2006, 19:51   

Podział funkcyjny redakcji (czyli wedle głównej pełnionej funkcji, a bez wymieniania wszystkiego, czym się osoba zajmuje). Jak bym nie próbowała, wychodzą mi "wieloklasowcy", czyli osoby pełniące istotne funkcje w kilku kawałkach Tanuka. Na razie wygląda to tak

Naczalstwo
Tilk - twórca i administrator Tanuki.pl
Avellana - naczelny redaktor Tanuki.pl

Tanuki-Anime
Tilk - administrator
Avellana - redaktor naczelny
Serika - redaktor
IKa - redaktor
Zegarmistrz - wymiana linków
Bezimienny - wymiana linków
wa-totem - recenzent, tłumaczenia
Bambosh Rider - recenzent
Eltanin - recenzent

Tanuki-Czytelnia
Xeniph - administrator
IKa - redaktor naczelny
Mai_chan - redaktor
Bianca - redaktor
Ysengrinn - redaktor

Tanuki-Forum
Crack - administrator (strona techniczna)
Avellana - administrator (strona merytoryczna)
Tilk - moderator
IKa - moderator
Mai_chan - moderator
Zegarmistrz - moderator
wa-totem - moderator

Moja propozycja jest taka, żeby zmodyfikować może jakoś wyświetlanie tego, sortując z grubsza po ww. kategoriach (tylko nie wiem, gdzie wstawić wieloklasowców). Np. dla IKi zapis mógłby wyglądać tak (przyjmijmy * za wypunktowanie 1 rzędu i - za wypunktowanie 2 rzędu):

IKa
* Tanuki-Anime - redaktor, autorka maskotki
- recenzji anime: 11 (lista)
- ocenionych anime: 55 (lista)
* Tanuki-Czytelnia - redaktor naczelny
* Tanuki-Forum - moderator
* Kontakt: minamoto2@wp.pl
* Rocznik 1977

Botanik, studentka filologii angielskiej, domorosła rysowniczka. Lubię fantastykę, dobre SF i kryminał, zarówno animowane jak i zwykłe. Nie pogardzę też porządnym romansem. Z anime mogę obejrzeć praktycznie wszystko, a największą przyjemność daje mi wyszukiwanie wszelakich odniesień i zapożyczeń.


Oczywiście w tym przypadku trzeba by dodać odpowiednią formułkę "recenzent" każdemu, kto recenzje popełnił, np.

Ysengrinn
* Tanuki-Anime - recenzent
- recenzji anime: 15 (lista)
- ocenionych anime: 15 (lista)
* Tanuki-Czytelnia - redaktor


Dla współpracowników mogłoby wyglądać to w ten sposób (przypominam, że będziemy mieć osoby współpracujące tylko z mangami):

Taur
* Tanuki-Anime - recenzje
(=> NIE "recenzent"!)
- recenzji anime: 15 (lista)
- ocenionych anime: 15 (lista)


Tsuneki
* Tanuki-Anime - buttony i bannery


Uwaga - we wszystkich przypadkach to, co po myślniku, czyli "redaktor naczelny" czy "recenzje" trzeba by wpisywać ręcznie, bo tylko wtedy to będzie elastyczne.

I jeśli nikt nie raczy tego skomentować, to powyrywam rozmaite kończyny.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-08-2006, 21:36   

Brzmi sensownie, pozostaje tylko kwestia kolejności, która zresztą nawet obecnie jest nierozwiązana. Będzie trzeba wprowadzić parę zmian, które się wsadzi pewnie razem z T-M.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-08-2006, 21:38   

bede brutalna - naczelnego na gore, zastepce za nim, reszte alfabetycznie?
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-08-2006, 21:44   

opis do kota: Informatyk, tłumacz, kot redakcyjny. Oglądam w zasadzie wszystko oprócz tasiemców i cyberpunku. Mam słabość do dobrej grafiki (szczególnie 3D) oraz muzyki – co nie przeszkadza mi prychać na ukazaną przy ich pomocy treść. Najbardziej lubię serie melancholijne i mroczne, ale nie wymagające szukania podobno istniejącego drugiego dna pod metrami mułu, ale nie pogardzę też dobrą i lekką komedią.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-08-2006, 22:47   

Jak dla mnie brzmi bardzo sensownie i nie wiedze niczego co by mozna było dodać.
Brakuje wprawdzie na razie opisów kota i Ysena, ale to można zmienić dzięki właściwym naciskom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-08-2006, 23:02   

Bianca napisał/a:
Oglądam w zasadzie wszystko oprócz tasiemców i cyberpunku.

Hmm... A może bardziej rhomantycznie? O tak...
Cytat:
Informatyk, tłumacz, kot redakcyjny. Mam słabość do dobrej grafiki (szczególnie 3D) oraz muzyki – co nie przeszkadza mi prychać na ukazaną przy ich pomocy treść. Oglądam w zasadzie wszystko oprócz tasiemców i cyberpunku. Potem oddaję do tego pełną salwę burtową z czterdziestu piętnastofuntówek, a pozostałości rozjeżdżam walcem parowym. Podobno na wieść że będą mieli do czynienia ze mną, tfoorcy popełniają harakiri a reżyserzy skaczą z okien... Dla szmiry i mulistej 'głembi' nie ma litości, nie ma przebaczenia. Pośród ruin przetrwa jedynie prawdziwe piękno! Czasem, gdy mam dobry humor, daruję DOBREJ, lekkiej komedii.

;3
<poddusza Kota za szyję>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-08-2006, 20:29   

Ja mam jeszcze jeden postulat,. W sumie drobiazg, ale ciągle zapominam, żeby przypomnieć. We współpracownikach (na czytelni) powinny sie jeszcze znaleźć Saluchna i Razuri - za narysowanie maskotek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-08-2006, 20:37   

oraz we wspólpracy na Czytelni:
Irin - korekta, redakcja
Keii - korekta
Varda - korekta

myślę, że "wprowadzanie", które jest przy osobach, możemy sobie darować. Jesli jest redaktor, to automatycznie wprowadza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-08-2006, 22:00   

Poszły modyfikacje, mam nadzieję, że nic nie wybuchło...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group