FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  czemu?
Wersja do druku
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2006, 11:56   czemu?

czemu mój temat o spocie LPR został usunięty? wyraziłem w nim swoją opinię na temat promowania nietolerancji przez ten filmik i chyba każdy się ze mną zgodzi że filmik promował nietolerancję
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2006, 11:59   

Poniewaz juz sie N razy zgodzilismy, ze zaczynasz mowic o nietolerancji, tylko kiedy cos nie pasuje tobie. W momencie, gdy poglady nietolerancyjne sa zbiezne z twoimi, bardzo chetnie sie pod nimi podpisujesz.

Poniewaz szerokie gro uzytkownikow tego forum ma juz dosc tego typu dyskusji, w ktorych w kolko operujesz pojeciami, ktorymi nie masz prawa operowac i powtarzasz wciaz te same argumenty, z ktorych wynika przewaznie tyle tylko, ze jestes biedny i skrzywdzony

Poniewaz forum jako medium sluzy do dyskusji na tematy, interesujace wszystkich a nie do tego, zebys mogl promowac swoja osobe i wyrazac swoje poglady (nie podparte ani argumentami, ani rzeczywista wiedza)

Poniewaz temat szkolny (rowniez w kontekscie wilekiego G i LPRu) dyskutowany jest juz w kilku innych tematach.

Poniewaz administracja i moderacja nie musza byc tolerancyjni wzgledem kolejnych glupich i nieciekawych tematow


Ostatnio zmieniony przez Nezumi dnia 11-11-2006, 12:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-11-2006, 12:00   

Ponieważ Moderatorce podczas edycji i wysyłania posta Twojego wyłączyli prąd (po raz 4ty dzisiaj), skutkiem czego coś się sypnęło.
Szanownego Pana natomiast się uprasza o przejrzenie tematów i poszukania, czy tego posta nie da się wkleić np do Humoru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2006, 12:02   

tylko że to wcale nie jest głupi i nieciekawy temat, skoro partia, która chce walczyć z przemocą w szkołach chce zamknąć szkoły przed ludźmi których przemoc najczęściej dotyka, czyli tymi, co z wyglądu i zachowania się wyróżniają


edit: IKa, a co to ma z humorem wspólnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-11-2006, 12:18   

Użytkownika Nezumiego informuję, że właśnie dostał ostrzeżenie na podstawie 15. punktu Konstytucji, mówiącego min.:

Cytat:
Decyzje moderatorów nie będą przedmiotem powszechnej debaty. Jeśli użytkownik uzna, że moderator przekroczył swoje uprawnienia bądź postąpił niesprawiedliwie, powinien wysłać prywatną wiadomość do administratora, uzasadniając swoje zarzuty. Skargi na łamach forum i wszelkie inne formy odwoływania się do opinii publicznej będą kasowane jako spam.


Ponadto pragnę zauważyć, że na dyskusje o wyczynach kolegi Romana, dobrym miejscem będzie chociażby temat o szkolnictwie, nie ma potrzeby dublowania tematów.

Polecam się na przyszłość.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-11-2006, 14:08   

Ponieważ rozmowa o spocie LPR toczyła się w zeszłym tygodniu na temacie Humor.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group