FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Kopia Forum Slayers
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2007, 15:54   Kopia Forum Slayers

Cytat:
Martin 16:44:44
mam tez nietypowa sprawe - potrzebowalbym zrzut tematow z waszego forum - ale juz mowie w czym rzeczy - chodzi mi tylko i wylacznie o te tematy dzialu Slayers napisane dawno temu, kiedy jeszcze forum bylo pod ze tak powiem moimi skrzydlami
Ja 16:46:13
w sensie kopie tematów? Postów i tak dalej?
Martin 16:46:35
tak, kopie temeatow z postami
Ja 16:46:36
a co z zarejestrowanymi użytkownikami, którzy je pisali?
Martin 16:47:41
odpowiednio eksportujac dane, mozna zapisac posty jako "gosc" tylko ze z wpisanym nickiem osoby. Crack by sobie bez problemu poradzil
Ja 16:48:44
oki, rzucę temat, tylko powiedz dokładnie, o jaki zakres czasowy by chodziło
Martin 16:48:45
nie chce robic problemow, i mam nadzieje ze moja prosba nie robi jakis komplikacji
Ja 16:48:58
wiesz, uczciwie mówiąc, nie mam najbledszego pojęcia
Ja 16:49:19
po prostu mogę obiecać, że się tym zajmę, ale muszę pogadać z informatykami
Martin 16:49:47
wiem, wiem, trzeba to uzgodnic
Martin 16:50:04
jest tam po prostu duzo starych postow o slayersach - ze tak powiem dosc archiwalny zbior -
Ja 16:50:29
ale pytanie, do kiedy
Martin 16:50:49
obecnie uruchamiamy Wszechbiblie Slayers, z jej starej odkurzonej i gdzies do tad zagubionej kopii - stad tez posty takie archiwalne bardzo by byly przydatne
Ja 16:50:54
od początku, ale do kiedy - to musiałbyś ustalić
Martin 16:51:59
napewno nie chce zeby bylo tak zebym bral posty ktore juz u was powstaly, to jakas koncowka 2004 byla bodajze
Martin 16:52:14
przelom 2004/2005

No dobra, to co i jak z tym fantem?

Streszczenie:
Cytat:
Martin 17:00:00
krotko albo dluzej mowiac prosilbym o posty z dzialu o slayersach ktore powstaly tam w czasach Wszechbibli Slayers i nierozerwalnie byly z nia zwiazane, czyli wszystko od poczatkuz tego dzialu tak do przelomu.. i tutaj trudno ustalic (2004/2005wtedy padla strona, ale potem nadal mielismy admina na forum jak ruszylo dalej, ludzie dalej pisali w tym podforum bo kiedys bylo podpiete pod strone, a przejscie WB w Tanuki nastapilo pozniej) ... trudno ustalic granice do ktorej nalezy przyciac posty i juz ich nie eksportowac - to jest do uzgodnienia i jak najbardziej w Twojej intencji


Zanim zaczniecie go wysyłać na drzewo, proponuję sprawę przemyśleć. Chodzi tylko o dział Slayers. Obecnie wygląda on jak dobrze zachowany trup, a co jakieś parę miesięcy przychodzi nekromanta i pisze w nim kilka jednozdaniowców. Zamykanie go - choć rozsądnie z realistycznego punktu widzenia - było dotąd odsuwane z przyczyn sentymentalnych. Gdyby udało się je szczęśliwie wyeksportować do Martina (przypominam z jego wypowiedzi - nie zostalibyśmy tam automatycznie zarejestrowani, posty pokazywałyby się jako "pisane z gościa"), moglibyśmy nasz dział zarchiwizować, czyli zwyczajnie schować przed wzrokiem postronnych userów. Więc może to nie być najgorszy pomysł.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-09-2007, 19:07   

Nooo... to może być nie najgorszy pomysł.
Wypadałoby zrobić zrzut do końca 2004...
Notabene pokazuje że te Martinowo-Agitowe inicjatywy strasznie cieniutko przędą, jeśli muszą taką protezą się podpierać.
Jednak co prawda to prawda - cały dział Slayers to swoiste Legacy, i nie widzę przeszkód by wyeksportować toto Martinowi, a u nas wpiąć pod archiwum i mieć spokój.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-09-2007, 10:37   

Moim zdaniem Totem ma racje. Nie ma powodów, by nie przekazać tego Martinowi.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-09-2007, 14:38   

Mnie tam mało było, kilka postów na krzyż.
Chyba nie ma przeciwskazań, samo podforum się spakuje do archiwum, a jeśli ktoś zechce porozmawiać o Slayersach, to otworzy sobie nowy temat, zamiast grzebać po nekromacku w martwych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2007, 12:16   

OK, w takim razie prośba do Cracka: czy skontaktowałbyś się z Martinem i ustalił z nim szczegóły dotyczące eksportu? Bo widzę, że mamy dość zgodnie zielone światło od redakcji.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-09-2007, 14:39   

Ok, wysłałem mu wiadomość z pytaniem o wersję bazy którą chce: lipiec 2004 czy maj 2005, niech sam wygrzebuje z tego dział Slayers.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-09-2007, 18:05   

ja dałbym mu lipiec 2004, maj 2005 to już mocno tanucze czasy. Inna rzecz, że Slayers ten czas i tak było martwe... fakt, niech on sam sobie dłubie.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group