FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  FAQ - poprawki
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2008, 20:54   FAQ - poprawki

Propozycje zmian w rozmaitych punktach FAQ. Coś dodać, skorygować?

P: Czy ja też mogę być w Redakcji?
O: Od czasu do czasu ogłaszamy na forum, że poszukujemy osób do konkretnych zadań redakcyjnych. Jeśli masz pomysł, co chcesz robić, możesz zawsze zapytać nas na forum albo ircu.

{stara wersja: P: Znalazłem błędy w kodzie/wyświetlaniu strony, jak wam to przekazać?}
P: Widzę błędy w kodzie/wyświetlaniu strony, jak wam to przekazać?
O: Skontaktuj się z Tilkiem. Z góry dziękujemy za wskazanie błędów. {poprawić mail do Tilka - jest tilk@tilk.eu}

P: Czy mogę umieścić u siebie waszą recenzję?
O: Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony bez naszej zgody jest zabronione. Wszystkie zamieszczone na stronie teksty są własnością Autorów, a ich publikacja w jakiejkolwiek formie wymaga zgody odpowiedniego Autora.

{stara wersja: P: Hej, dlaczego piszecie, że ukradłem/am recenzję? Przecież ja ją tylko wkleiłem/am!}
P: Hej, dlaczego każecie mi zdejmować skopiowane recenzje? Przecież dajecie je za darmo na swojej stronie!
O: Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony bez naszej zgody jest zabronione. Autorzy recenzji mają prawo nie zgodzić się na opublikowanie swoich tekstów na innych stronach.

P: Dlaczego zjechaliście moje ulubione anime?
O: Cóż, recenzent tego tytułu jest tak naprawdę Twoim śmiertelnym wrogiem, który tylko czekał na okazję, by zemścić się na Tobie za wyrządzone mu zniewagi... A poważnie: najwidoczniej recenzent dostrzegł w tym anime jakieś wady i pewnie jakoś swoją opinię umotywował. Jeśli uważasz, że seria powinna mieć inną recenzję, możesz spróbować ją napisać i przesłać do nas. Możesz także dodać krótką opinię o serii w komentarzach.

P: Czy mogę podać w komentarzach link do mojej strony/innej strony poświęconej tej serii?
O: Komentarze to nie jest odpowiednie miejsce na takie linki - zresztą byłyby tam słabo widoczne. Jeśli Twoja strona nie zawiera materiałów nielegalnych, prześlij wiadomość do którejś z osób zajmujących się u nas linkami - będziemy mogli wtedy dodać ją do naszej bazy linków. {dać link do strony redakcji}

{stara wersja: P: Chciałbym napisać recenzję. Jak to zrobić?}
P: Chcę napisać recenzję. Co mam zrobić?

{stara wersja: P: Znalazłem błąd rzeczowy/ortograficzny/... możecie to zmienić?}
P: Widzę błąd rzeczowy/ortograficzny/... możecie to poprawić?

P: Dlaczego nie macie czata?
O: IRC lepiej odpowiada naszym gustom. Zapraszamy na kanał #tanuki.pl@irc.rizon.net

P: Czy możecie umieścić u siebie link/button/banner mojej strony?
O: W tej sprawie należy skontaktować się z którąś z osób zajmujących się u nas linkami {dać link do strony redakcji}. Uwaga: zamieszczamy buttony i bannery tylko dużych stron, które umieszczają u siebie nasz banner/button, lub też stron blisko z nami współpracujących. Z pozostałymi chętnie wymienimy się linkami tekstowymi. Strona tematyczna (poświęcona jednej serii) będzie wyświetlana także pod recenzją tej serii w naszym serwisie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...


Ostatnio zmieniony przez Avellana dnia 23-09-2008, 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-09-2008, 21:03   

Cytat:
{stara wersja: P: Chciałbym napisać recenzję. Jak to zrobić?}
P: Chcę napisać recenzję. Co należy o tym wiedzieć?

"Co należy o tym wiedzieć?" brzmi trochę nienaturalnie moim zdaniem.
Może "Co mogę uczynić w tym kierunku?".

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2008, 21:03   

P: Czy możecie umieścić u siebie link/button/banner mojej strony?

O: W tej sprawie należy skontaktować się z Zegarmistrzem lub Bezimiennym. Uwaga: zamieszczamy buttony i bannery tylko dużych stron, które umieszczają u siebie nasz banner/button, lub też stron blisko z nami współpracujących. Z pozostałymi chętnie wymienimy się linkami tekstowymi. Strona tematyczna (poświęcona jednej serii) będzie się wyświetlać także pod recenzją tej serii w naszym serwisie.

Trzeba usunąć Zegarmistrza, a pod Bezimiennym można by dać adres e-mail, tak jak u Tilka wyżej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2008, 21:11   

Teukros - a tak, to przeoczyłam, trzeba zmienić na:

W tej sprawie należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za linki. {z linkiem do redakcyjnej}

Keii - niezgrabnie, ale chodziło mi to, żeby nie było, jak to ładnie mówią "gender-specific". Ewentualnie po prostu "Co mam zrobić?"

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-09-2008, 21:14   

"Co mam zrobić?" jest chyba najlepszym wyjściem.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2008, 14:33   

Dobra, pierwszy post został zedytowany i zawiera wszystkie poprawki. Pytanie do Tilka - coś takiego Ci wystarczy do wstawienia, czy powinnam to wszystko jakoś inaczej przygotować?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group