FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Konta - przygotowania do startu
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-11-2009, 12:17   

Nie testowałem wcześniej ogryzków, więc dopiero teraz zgłaszam nie tyle błąd, co niedopracowaną funkcjonalność. O ile przymus wpisania roku rozpoczęcia jest zrozumiały, to powinna być możliwość zostawienia pustego pola przy roku zakończenia (to ważne zwłaszcza w przypadku mang, bo te ciągną się latami i nawet recenzje piszemy na podstawie niedokończonych).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2009, 12:22   

To ważne tylko w przypadku mang, bo dla anime jest tylko data rozpoczęcia potrzebna. Ja tymczasem nadziewam bazę ogryzkami anime.

Mam pomysł, fm - może - o ile Teukros nie ma nic przeciwko - dam Ci uprawnienia do edycji mang i anime (jeśli jeszcze ich nie masz) i będziesz dodawać rekordy z panelu administracyjnego, a nie przez ogryzki? To wyeliminuje konieczność akceptowania każdego oddzielnie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-11-2009, 12:36   

Avellana napisał/a:
To ważne tylko w przypadku mang, bo dla anime jest tylko data rozpoczęcia potrzebna. Ja tymczasem nadziewam bazę ogryzkami anime.

Na mangach w takim razie tym bardziej nie powinien być wymagany rok zakończenia. W jednym i drugim przypadku przydałby się jakiś guziczek, czy inny checkbox, żeby ogryzkowicze zaznaczali rzeczy niedokończone.

Uprawnienia mam na razie dla anime, więc nie obraziłbym się za rozszerzenie ich na mangi. Teraz chciałem po prostu przetestować mangowe ogryzki na żywym organizmie, skoro były głosy, że coś nie działa.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2009, 12:42   

Oczywiście, bardzo chętnie przyjmę pomoc w tym zakresie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2009, 14:19   

Ustawiłam uprawnienia fumowi, może działać na mangach - bardzo się to przyda, bo tego będą hałdy. Sprawdź, czy to wystarcza do akceptowania/odrzucania ogryzków - podejrzewam, że dobrze by było, gdybyś przynajmniej kawałkami to na Mangach robił, bo jak się rozkręcą ludzie, to może sporo spływać.

Procedura jest prosta: na końcu listy tytułów masz oczekujące ogryzki. Wchodzisz w wybrany, przechodzisz na kartę "ogryzek" i go odwalasz (z powodem)/przyjmujesz, a jeśli przyjmujesz - po zaakceptowaniu idziesz do "zmodyfikuj dane" i robisz ewentualne poprawki.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2009, 14:23   

Na razie są dwa ogryzki, w tym jeden dodany przeze mnie testowo (Domu). Przypuszczalnie jest to związane z sygnalizowanym problemem w dodawaniu ogryzków na Mangach; co prawda u mnie wszystko działało i działa normalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group