FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Własny dom z pięknym ogrodem- marzenia się spełniają
Wersja do druku
rudamasha
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-05-2017, 20:35   Własny dom z pięknym ogrodem- marzenia się spełniają

Niedawno, wraz z mężem wybudowaliśmy swój wymarzony dom z bali, działkę mamy dość dużą, dlatego jest też sporo miejsca na nasz wyśniony ogród. Jak już mowa o ogródkach to chciałam wam udzielić kilka rad dotyczących tej tematyki. Zajmuję się projektowaniem ogrodów już od kilku lat, więc jakieś tam doświadczenie w tej dziedzinie posiadam. :P Wiele z was uważa za pewne, że piękny ogród to zielona trawa, kwiaty, krzewy i drzewka. Otóż to nie wszystko. Jeśli tylko macie miejsce to, myślę, że fajnym dodatkiem może być altana i jakiś domek na narzędzia o ciekawym wyglądzie. :) Altana z drewna doda uroku każdemu miejscu, a ciekawy, niewielki domek na narzędzia przyda się wszystkim miłośnikom swoich ogrodów. :) Ostatnio sama się zastanawiam nad zmodyfikowaniem wyglądu mojego podwórka i kupiłam niewielką altankę, w której będę mogła spędzać mile chwile w gronie najbliższych. Przeglądając oferty w Internecie, napotkałam się na tę stronę: https://alt-drew-cosmo.pl/ . Oferowane produkty są bardzo ładne, a i opinie są pozytywne, więc nie zwlekałam ani chwili i zakupiłam moją wymarzoną altankę. Szczerze polecam wam tego producenta, produkty są warte swojej ceny i bardzo dobrej jakości.
Przejdź na dół
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group