FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Najciekawsze strony
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-11-2005, 10:08   

KoBik napisał/a:
Ostatnio znalazłem fajną stronkę z mangami do ściągnięcia lecz nie zapisałem do ulubionych, a było min. do pobrania manga Midori No Hibi i wiele innych, ofkoz po polsku. Może ktoś zna tą stronę, pamięta?

use google. TU się nie podaje linków do skanlacji, torrentów, mp3 etc.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2005, 10:16   

IKa napisał/a:
KoBik napisał/a:
Ostatnio znalazłem fajną stronkę z mangami do ściągnięcia lecz nie zapisałem do ulubionych, a było min. do pobrania manga Midori No Hibi i wiele innych, ofkoz po polsku. Może ktoś zna tą stronę, pamięta?

use google. TU się nie podaje linków do skanlacji, torrentów, mp3 etc.


sorki ale to nie są żadne p2p. To była zwykła stronka zrobiona przez fanów. Zresztą nie musisz
mi mówić czego tu nie wolno bo wiem sam. To, że napisalem, iż są mangi do ściągnięcia ze strony to nie znaczy, że miałem na myśli p2p.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-11-2005, 10:39   

Manga Midori no hibi, o ile nie jest doujinem midori no hibi, jest objeta prawami autorskimi i nie może byc rozpowszechniana za pomoca sieci.. Tu nie chodzi o P2P tylko o skanlacje :) które sa nielegalne :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2005, 11:52   

IKa napisał/a:
Manga Midori no hibi, o ile nie jest doujinem midori no hibi, jest objeta prawami autorskimi i nie może byc rozpowszechniana za pomoca sieci.. Tu nie chodzi o P2P tylko o skanlacje :) które sa nielegalne :)



hmm, a to nie wiedziałem, że skanlacje są nielegalne. Przepraszam. No cóż, jak ktoś udostępnia to już nie moja wina.
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2005, 18:27   

khem..... a czym sie rozni skanlacja od dvd-ripa? albo po prostu klasycznej pirackiej gry?
Powrót do góry
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2005, 18:35   

dvd rip to film ucięty do norm 700mb płytek:D a skanlacje to chyba o to chodzi jak ktoś przeskanuje mange i wrzuci na serwer żeby inni sobie połapali. Jak coś to walcie na priv, mam już tą stronke;)
Powrót do góry
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2005, 19:19   

Ekhm, Biance chodziło o to, że oba są równie nielegalne, bo skopiowane bez wiedzy autorów i za darmo oddane do użytku innym ^^""" Zaręczam, że każdy tutaj wie, co to jest dvd-rip i czym od skanlacji się różni XD

(a skanlacja to nie tylko przeskanowana manga, to przeskanowana i przetłumaczona manga)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Casper Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2006, 19:40   

big deal. Fansuby z informacją "not for sale or rent" to też piractwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-09-2006, 20:41   

http://www.anipike.com/ - baza linków o danych tytułach, galerie i inne ciekawe rzeczy.
[cut]- dziwne, ze jeszcze nikt nie dodał XD Polska baza informacji, m.in. o grupach skalnacyjnych.

Cytat:
2. Linki do stron oferujących ściąganie pirackich plików (muzycznych, filmowych lub graficznych), gier i programów, a także linki do stron z crackami i pirackich serwerów będą kasowane. Pytania o takie strony będą kasowane lub ignorowane. Usuwane będą także linki do innych stron, zawierających treści zakazane przez prawo lub naruszające normy obyczajowe.

Na przyszłość proszę dokładniej zapoznać się z Regulaminem Forum. Link do nielegalnych skanlacji usunięto.

Miłego dnia
IKa

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group