FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Dokument Programowy w zakresie SLOGANU PROPAGANDOWEGO

Czy rozciągnąć hasło Czytelni - [b]Czytaj albo giń![/b] na cały serwis?
TAK
100%
 100%  [ 6 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-09-2005, 23:10   Dokument Programowy w zakresie SLOGANU PROPAGANDOWEGO

Avellana napisał/a:
A dzisiaj padła propozycja, żeby na cały serwis rozciągnąć hasło Czytelni - Czytaj albo giń!
Ano właśnie... w dniu dzisiejszym GIT (Grupa Infiltracyjna "Tanuki") dokonała rozpoznania bojem na imprezie tzw. fandomu (a.k.a. ACP) w kinie Femina, przy okazji oglądając ハウルの動く城 ("HAURU no Ugoku Shiro") Miyazakiego. W oryginalnej wersji językowej...
Po udanej akcji członkowie GIT udali się świętować pomyślne zakończenie akcji w sobie wiadome miejsce rozpusty, gdzie racząc się słodkimi smakołykami rozpoczęto plenum KC BST (Komitetu Centralnego Bandy Szalonych Tanuków).
Najważniejsza propozycja została przedstawiona również na forum publicznym - jak widać z w.w. cytatu. Motywacją i zaczynem fermentu myślowego był slogan ACP umieszczony na łupie wojennym - buttonie ACP, zdobytym przez t. szer. wa-totema. Slogan ów brzmi "Zesraj się a nie daj się - anime.com.pl".
Osobiście uważam, że slogan czytelni jest zgrabny, dobrze brzmi, pasuje do nas i do tego co chcemy powiedzieć - także w innych częściach serwisu, tyle że tam odnosi się do naszych recenzji, a nie do zamieszczonych u nas fików... no sami powiedzcie:
Tanuki.pl - czytaj, albo giń! - czy to nie brzmi dumnie?
Ponieważ o sloganie mówi się już od baaaaaaardzo dawna - wygląda na to, że czas przeciąć dyskusje - proponuję poddać propozycję pod głosowanie - głosuj, albo giń! _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2005, 13:15   

Pozwolilem sobie zaglosowac. Chcialbym tylko zwrocic uwage ze tak jest duzymi literami i wywiera wieksza presje na glosujacego :>

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2005, 13:50   

Ja bym zmodyfikowal haslo na "czytaj albo idz na azunime" :D. Powaznie to wydaje mi sie ze do czytelni haslo pasuje, ale na inne moduly... To prawda, ze z Tanuki nic sie rowna, moze jestem przewrazliwiony, ale dla mnie slogan ten oznacza 'czytaj nas albo daruj sobie inne strony o anime', brzmi zbyt gornolotnie i pewnych ludzi moze nawet zrazic. To spora odpowiedzialnosc, bo jesli wtedy ktos znajdzie u was najdrobniejszy blad, uzna ze to tylko zwykle przechwalki. Ja bylbym ostrozniejszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2005, 13:53   

To jest prawda i dlatego ja jestem raczej sceptyczna... Kurza stopa, to wszystko się robi okropnie skomplikowane. Muszę naprawdę kilka spraw ustawić do pionu... Ale nie wszystko na raz. W każdym razie moim zdaniem bez hasła można się w najgorszym razie obyć.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group