FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  tak nawiasem (z okazji zjazdu)
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-11-2005, 22:45   tak nawiasem (z okazji zjazdu)

przyjmuje zamowienia na nagranie anime z okazji zjazdu dla chetnych. chetni proszeni sa o podanie wishlisty (mozna ponizej w tym temacie) nie pozniej niz 2 tygodnie przed swietami zebym miala czas ponagrywac. jak ktos nie ma mojej listy a chce, to prosze o kontakt, podesle.
Przejdź na dół
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2005, 18:14   

To ja może z drugiej strony, jako, że list waszych dokładnie nie znam - ma ktoś może Scrapped Princess i Full Metal Alchemista i byłby skłonny mi przegrać? XD Bo chciałam zobaczyć, o czym mowa, ale jakoś ściągać mi się tego nie chce (szczególnie tego FMA ^^"). A pożyczać, jak sobie obiecałam, więcej nie będę, bo zwykle przetrzymuję pół roku ^^"

Tyle, że ze mną byłoby więcej roboty - jam jest zacofana i osobisty mój komp nie ma stacji DVD, jedynie CD ^^" Niby DVD w domu jest, ale ja jak coś oglądam, to tylko w spokoju i zaciszu własnej norki.


(Aha, właśnie, coś mi się kiedyś obiło o uszy, że teraz to się wymienia stare kolekcje CD na DVD dla wygody. Jakby ktoś kiedyś nie miał co z takimi cedekami zrobić... ;P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2005, 20:48   

Poszukam moich CD z FMA. Nie mam wszystkich odcinkow ale specjalnie to ja tego nie chce.
Moge przywiezc teraz jak bede jechal (11/12/13).

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2005, 21:03   

Ja na pewno do sylwestra będę miała zdublowane na CD:

Abenobashi Magical Shopping Arcade
Captain Harlock: Space Odyssey
Chobits
Cowboy Bebop
Fruits Basket
Full Metal Panic!
Full Metal Panic? Fumoffu
Haibane Renmei
Iria: Zeiram the Animation
Irresponsible Captain Tylor
Kino no Tabi
Last Exile
Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto
Neon Genesis Evangelion
End of Evangelion
Read or Die
Revolutionary Girl Utena
Adolescence of Utena
Samurai Champloo
Slayers
Slayers NEXT
Slayers TRY
Spiral
Ushio & Tora
Yokohama Kaidashi Kikou
Yokohama Kaidashi Kikou: Quiet Country Cafe

oraz Inuyashę, z czego pierwszych kilkadziesiąt odcinków w dwóch wersjach - fansubowej i dual audio.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-11-2005, 21:24   

do oddania Witch Hunter Robin na CD...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-11-2005, 21:28   

Jak by ktoś chciał, Inuyashę na CD oddam w dobre ręce, 33 płyty, odcinki 1 do 130. Przenoszę to na DVD żeby zrobić trochę miejsca w barku ^_^

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2005, 21:40   

O, to ja część bardzo chętnie pozbieram i zrobię Wam miejce w barkach! :P Możemy się umówić że dostarczę jakieś DVD czyste w zamian albo co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-11-2005, 22:53   

hmmm....
Pamietam, że pewne dwie osoby (szturcha delikatnie Tilka i Bambosha) mają Stragate TV nagrane... DVD ripy... czy ja mogłabym się usmiechnąć szeroko {szeroki wyszczerz} do panów w sprawie serii 3-8 ? ze swojej strony służę jedynie 1 i 2 sezonem z tego samego żródła (realworld). Czy mogłabym poprosić o to?

EDIT:
chociaz jeden :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2005, 23:14   

Katka, co do scrapped princess, mam calosc na plytkach, moge porzyczyc(zgrac moze byc ciezko, jedna plyta, a dokladnij jeden odcinek krzaczy sie pod koniec endingu), tylko ze to raczej nie na sylwku bo mnei na nim nei bedzie, a jakos innym terminem, jezeli chcesz:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-11-2005, 23:37   

ka_tka, ja mam scrapped princess na cd do oddania.
Powrót do góry
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2005, 11:05   

Ok, dzięki Ryu, ale skoro Bianca ma do oddania, to nie będę tobie głowy zawracać, ja na prawdę pożyczam na niemal wieczne nieoddanie ^^"

Raul - FMA chętnie wezmę, możliwe, że sama nie będę chciała dooglądywać całości, ale mnie korci zobaczenie co jednych zachwyca, innych odrzuca XD Dasz znać dokładniej, kiedy będziesz? Bo zdaje się, że ja mam wtedy doroczną rodzinę i muszę się z niej zgrabnie wywinąć XD

Ave - w tym wypadku nie tyle na sylwestra, ile po prostu daj znać jak będziesz miała coś do wyzbycia się co, mnie by interesowało (właściwie interesuje mnie spora część), nie, żeby dzieliło nas pół kraju :P

Witch Huntera też mogę wziąć! XD

Oczywiście dajcie znać, ile to mniej więcej waży, to podostarczam tyleż DVD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2005, 13:16   

ka_tka napisał/a:
Raul - FMA chętnie wezmę, możliwe, że sama nie będę chciała dooglądywać całości, ale mnie korci zobaczenie co jednych zachwyca, innych odrzuca XD Dasz znać dokładniej, kiedy będziesz? Bo zdaje się, że ja mam wtedy doroczną rodzinę i muszę się z niej zgrabnie wywinąć XD

W razie czego zostawie u Ave to sobie odbierzesz. Dam Ci pozniej znac ile tego mam :)
Szczerze to mysle FMA jest raczej z tej gornej polki choc sa lepsze i gorsze odcinki.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2005, 19:46   

a ja z pytaniem: bede miala do oddania ponad 200 plyt z anime (w tym pelne serie), ale w wiekszosci dajece sie podciagnac pod "balagan". wspomniane pelne serie daja sie z tego wylowic (chociazyb hundred stories, hikaru no go, hack sign - po prostu w wiekszosci na plytach nagrane sa mieszanki.

czy kogos interesuje grzebanie w tym?
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-11-2005, 20:01   

Mnie interesuje grzebanie w tym...

I mam jedną małą prośbę - czy mogłabym prosić o wzięcie przez kogoś na zlot End of Eva? W celu pokazania Maieczce. Bo ja to owszem, mam, tylko na DVD. A moje DVD stwierdziło, że plików omg ono odtwarzać nie będzie i już. A z racji bycia Świeżo Upieczoną Fanką Evy, to chciałabym zobaczyć i film, żeby coś z tego bełkotu na końcu zrozumieć _^_

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-11-2005, 19:56   

Dla Maieczki wszystko^^. Ale jeśli ktoś ma jakąś wypasioną wersję to bym prosił, moja jest takiej sobie jakości. Z góry jednak ostrzegam, że jest dość obrzydliwe (konkretnie jedna scena na samym początku) i Totem miał pełną rację odradzając oglądanie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group