FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  miss polonia 2006

Jak oceniasz miss polonia 2006 [wizualnie zasadniczo]
Łaaaa kawaii ^^ , najładniejsza ......
0%
 0%  [ 0 ]
Może nie brzydka ,ale były ładniejsze
0%
 0%  [ 0 ]
Nie podoba mi się
0%
 0%  [ 0 ]
flaga na twarz i ... nie wygląda najgorzej :P
0%
 0%  [ 0 ]
brzydka jak noc :/
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 0

Wersja do druku
sugi Płeć:Mężczyzna
przygnieciony śniegiem


Dołączył: 17 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2006, 22:15   miss polonia 2006

Witam .
Własnie oglądałem transmisję z wyborów miss polonia 2006 i co ... moim zdaniem totalna porażka O-O . No może nie jest ona brzydka ,ale na tle pozostałych wypada ... marnie .
Korupcja w tej telewizji czy jak ? Wydaje mi sie że wystarczy przejść się po ulicy większego jakiegos większego miasta, zeby znaleźć ładniejszą .
Nie wiem czy mam wypaczony gust czy jak ,dla tego pytam się was .

P.S. Jak w tym kraju może być dobrze ,kiedy nawet miss wybierają po znajomosci ^^' ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-08-2006, 21:41   

Zaraz ZNOWU usłyszę że jestem wojującą feministką, ale mi się idea jako taka nie podoba... A sądzę że inteligencja i uroda kandydatek (a właściwie - braki...) wiele mówi... Naprawdę ładne dziewczyny w czymś takim zwyczajnie nie biorą udziału >_>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2006, 23:12   

...a Ja mam pytanie czy na tym forum jest kto kolwiek kogo interesuje coś tak miałkiego jak wybory miss ... dla mnie jest to coś na poziomie reklamówki telewizyjnej od razu zmieniam kanał - chociaż wróć reklamówki potrafią być zabawne ...

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-08-2006, 23:17   

Udai napisał/a:
..a Ja mam pytanie czy na tym forum jest kto kolwiek kogo interesuje coś tak miałkiego jak wybory miss ... dla mnie jest to coś na poziomie reklamówki telewizyjnej od razu zmieniam kanał - chociaż wróć reklamówki potrafią być zabawne ..


Wiesz... Ja nie mam telewizora na ten przykład... Znaczy się: na stancji leżą chyba ze 4 takie pudła (ale każde ma swojego lokatora i nie mówie tu o złych duchach...), w domu są trzy (odbierają tylko TVP 1 i TVP 2), ale ja w nie nie zaglądam (no dobra, raz na miesiąc Wiadomości oglądam).

Nie rzebym miał jakąś filozofie nie-oglądania telewizji. Ot - po prostu średnio do mnie trafia "oferta". Nie mam pojęcia, kto w tym roku wygrał, albo brał udział. Zresztą, cała impreza raczej średnio mnie bawi... Panienki niestety dość często odbiegają od moich kanonów piękna.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-08-2006, 23:47   

Ano. Telewizja jest nudna, a konkursy misek już w ogóle. Obejrzane kiedyś siłą rozpędu były tak sztuczne, głupie i nadęte, że nie zdziwiłbym się nawet na zwycięstwo Zyty Gilowskiej.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2006, 23:57   

Powiem w ten sposób: to były ostatnio jakieś wybory miss (oprócz miss Tanuka oczywiście)? Bo szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-08-2006, 02:10   

wa-totem:


Cytat:
A sądzę że inteligencja i uroda kandydatek (a właściwie - braki...) wiele mówi... Naprawdę ładne dziewczyny w czymś takim zwyczajnie nie biorą udziału >_>



No uważam nieco inaczej. Rok (chyba) temu 2 czy nawet 1 miejsce w Miss Polonia czy Miss Polski zajęła koleżanka mego przyjaciela (dostała samochód). Oboje uczęszczali wtedy do jednego z najlepszych, o ile nie najlepszego, liceum w moim mieście i nie uczyła się źle, wręcz dobrze do tego. Widziałem ją też na żywo i trzeba przyznać, że rzeczywiście ładna z niej dziewczyna (mimo wszystko nie mój typ:) Faktem jest że często widzę ładniejsze dziewczyny u siebie na ulicy niż w tym telewizyjnym konkursie, jednak to że naprawde ładne dziewczyny w czymś takim nie biorą udziału, to ciężko się zgodzić, bo np. na bajer.pl jest baaardzo dużo ładnych, a to wydaje się być na niższym poziomie niż Miss Polonia, sporo też wygląda całkiem inteligentnie (choć jest łatwiej dostępne no i jednak to trochę co innego). Poza tym jeśli dziewczyny się zgłaszają, to idea tego konkursu raczej zła nie jest, a kto nie chce nie ogląda (do której to grupy się zaliczam, co najwyżej popatrzę dla rozeznania kilka minut, jak są w bikini:). Po raz kolejny jak z większością chyba programów telewizyjnych i innych rzeczy rochodzi sie kwestię gustu.

A co do samego tematu to nawet nie miałem jak tego obejrzeć:) (ale już wkrótce, już wkrtótce polska TV będzie znowu miała swoje pięć minut każdego dnia, zazwyczaj je szybko traci, ale co tam:) Widziałem zwycięską miss (i tylko tę) i nie podoba mi się nadzwyczajnie, jednak muszę przyznać że powyżej przeciętnej (pewnie były ładniejsze...)
Powrót do góry
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 22:36   

Zegarmistrz napisał/a:
Nie rzebym miał jakąś filozofie nie-oglądania telewizji. Ot - po prostu średnio do mnie trafia "oferta". Nie mam pojęcia, kto w tym roku wygrał, albo brał udział. Zresztą, cała impreza raczej średnio mnie bawi... Panienki niestety dość często odbiegają od moich kanonów piękna.


Ja też telewizji nie wyznaje bo jest dla mnie nie ciekawa - ale nie byłbym uczciwy gdybym nie wspomniał że jednak jest parę takich pozycji których nie odpuszczę"
- kiedyś była to "rodzina Soprano" - czemu kto widział ten wie że nie potrzeba argumentacji :) - no ale jak ktoś chce to mogę jakąś skrobnąć
- dalej Piłkarska Liga Mistrzów - dlaczego choćby po to by zobaczyć triumf FC Barcelony w tej imprezie w zeszłym roku, mecz w którym Olimpic Lyon rzuca na kolana (3:0) "wielki-mały" Real Madryt którego nie cierpię, albo finał pokroju Liverpool - AC Milan.
- Top Gear czyli najlepszy brytyjski show/program motoryzacyjny na świecie
- programy dokumentalne na Planete

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 22:51   

"Misski"to nudy i flaki z olejkiem...A ta zwyciezczyni to jakis konski ryj ma...:)P

Udai napisał/a:
rodzina Soprano

Dobra rzecz!

Udai napisał/a:
Piłkarska Liga Mistrzów

Nuuudyy,jak nienawidze pilki;////

Udai napisał/a:
Top Gear

;}Ci to maja poczucie humoru...;DD

Udai napisał/a:
programy dokumentalne na Planete

ora na Reality Tv i Discovery...
Ale co robic,gdy sie nie ma zadnych z wymienionych kanalow???W OGOLE Cyfry Plus czy Polsat...?

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-09-2006, 00:06   

Trochę odświeżę temat, jako że niedługo wybory miss świata i właśnie przejrzałem galerię z naszą reprezentantką i muszę przyznać, że mi się podoba bardzo (cofam więc to co wcześniej pisałem w tym temacie, jedno zdjęcie opinii nie czyni, cała galeria już tak:). Wiec tym razem jestem jednak zadowolony z naszej przedstawicielki i mam nadzieję, że zajdzie daleko w Miss World 2006
Powrót do góry
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2006, 19:41   

Jeśli temat został odświeżony to nie omieszkam wspomnieć o zjawiskam które najbardziej irytują mnie w zabawie na wybór miss a więc :

- te nieszczere, beznadziejne, wprost wymiotne, pernamentne uśmiechy kandydatek nie mogę na to osobiście patrzeć - nie wiem czy ma to dodać atrakcyjności tym kobietą ale wg.mnie odbiera im to naturalność a sztuczność występująca u człowieka jest dla mnie nie do przyjęcia

- lakoniczne pseudo inteligenckie wypowiedzi kandydatek - mega sztampa "w stylu jestem studentką psychologii / kocham zwierzęta / jazdę konną / kocham kraj w którym mieszkam / w przyszłości chciałabym zapobiec problemowi głodu na świecie i takie tam mega farmazony " wszystko kończy się na tym że wyboru dokonuje się pomiędzy kandydatkami których wizerunek zbudowany jest z stereotypów a co więcej wszystkie wyglądają tak samo - nie wiem czemu ma to służyć i poważnie kwestionuje jego walory rozrywkowe

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-09-2006, 23:13   

Udai:

Cytat:

te nieszczere, beznadziejne, wprost wymiotne, pernamentne uśmiechy kandydatek nie mogę na to osobiście patrzeć - nie wiem czy ma to dodać atrakcyjności tym kobietą ale wg.mnie odbiera im to naturalność



To jest generalizacja. Niektóre z miss potrafią być naturalne, również często się uśmiechając. Nie każdej się udaje zachować naturalnie, ale dlatego to jest konkurs. Nie wnikam czy wybierane są uczciwie czy nie, ale każda z nich stara się dać z siebie jak najwięcej może, jednak nie każda kobieta potrafi się zaprezentować tak dobrze jak inna (która to "inna" w konkursie pewnie stanowi mniejszy odsetek). Natomiast zgodzę się, że sztuczny uśmiech niszczy naturalność, ale lepszy jest niż wyraz speszenia na twarzy. A tu niestety chodzi o omijanie szerokim łukiem pokazywania jakichkolwiek luk w osobowości.

Cytat:

a co więcej wszystkie wyglądają tak samo - nie wiem czemu ma to służyć i poważnie kwestionuje jego walory rozrywkowe



To chyba mamy inne konkursy przed oczami. Jak patrzę na Chinkę to zdecydowanie widzę różnice w wyglądzie, pomiędzy Europejkami też nawet dojrzę co innego w każdej. Chyba że chodzi ci o co innego. Walory rozrywkowe to kwestia gustu, ale czy sam będę oglądał to nie wiem. Pewnie się skończy rzutem oka na misski podczas przerwy na reklamy w internecie (choć kto wie:P):)
Powrót do góry
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2006, 21:46   

achiever napisał/a:
To chyba mamy inne konkursy przed oczami. Jak patrzę na Chinkę to zdecydowanie widzę różnice w wyglądzie, pomiędzy Europejkami też nawet dojrzę co innego w każdej. Chyba że chodzi ci o co innego.


Chodziło mi raczej o to że właściwie wszystkie te kobiety mają chociażby bardzo zblizoną figurę - na wzór tej która jest aktualnie trendy na zachodzie - nie ma chociaż jednej, która miałaby "bardziej kobiece kształty" (swoją drogą czego to się człowiek nie na nauczy jeśli chodzi o "terminologię" kiedy na studiach w grupie na 33 osoby jest razem z nim dwóch facetów, a na dodatek ten drugii koleś ma problemy z frekwencją).

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-09-2006, 02:43   

Ludzie, a o czym tu dyskutować. Wilce wymowny jest juz chociazby fakt podkreslenia zwycięskiej w ktorymś konkursie Miss World kandydatki z Francji faktu "bliskiej przyjaźni" kraju organizującego z Francją. Przecież to wszystko jest z góry ukartowane i wiadomo kto wygra, jury jest tylko dla jaj a pokazy na radochę dla publiki. Zupelnie mi nie przypada do gustu to przedstawienie.

A zresztą "Miss World" to ja znam osobiście -mieszka w Krakowie i jest moją bliską Przyjaciółką. Innej nie uznaję. A wszystkie "oficjalne" Miss mam głęboko i daleko razem z członkami wybierających je jury, ot co.

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-10-2006, 19:46   

OK, misski mamy już za sobą (nie żebym oglądał, widziałem reportarze). Pora na wrażenia.

Czyż to nie urocze, że nie tylko pierwszy raz MysŁerd mamy w Europie Środkowej, ale jeszcze dwie z trzech missek też są z Europy Środkowej. Po prostu czuć, że świat kocha Europę Środkową.

Zastanawiam się, z jakiej okazji oni robią sobie jaja. Dla równowagi, bo poprzednie wybory zmonopolizowały Rosjanki, a Środkowa Europa może się poczuć smutna i przytłoczona?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group