FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Loveless i podobne
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 31-08-2006, 09:29   Loveless i podobne

Maruta napisał/a:
wg mnie, nie straciłam czasu. „Loveless” jest naprawdę niesamowitym anime i żałuję, że to tylko 12 odcinków... No, ale cóż... Cudowne, tyle powiem. Mam tylko pytanie. Jeśli autorka tej strony recenzuje różne anime wg swoich kryteriów, to czemu nie ma np „shaman king”? Jeżeli chodzi o mnie, to mało tu jest anime, jakie lubię. A, i jeszcze mam do autorki strony prośbę, czy może wie coś o innych, podobnych do tego anime?

Bianca napisał/a:
Podobnych do Loveless czy do Shaman Kinga? Bo jednak sa to produkcje wyraznie sie od siebie rozniace. I podobne w czym? - w sensie klimat, historia, grafika

IKa napisał/a:
Co do Shaman Kinga i podobnych mu produkcji - recenzje będą umieszczone, gdy tylko któremuś z Redaktorów uda się zdobyć oryginalną, nie ocenzurowaną i nie pociętą wersję serii.

Maruta napisał/a:
nie, mi chodzi o podobne anime do „Loveless” chodzi o tematykę i klimat. Pozdrawiam autorkę i czekam na odpowiedż!

Bianca napisał/a:
hm, „tematyka” moze tu byc rozumiana na kilka sposobow, ale podejrzewam, ze w pierwszej kolejnosci moglabys sprobowac Yami no Matsuei oraz X (i Tokio Babylon), a nastepnie Shingesutan Tsukihime.

Maruta napisał/a:
Jeżeli chodzi o Yami no Tsuki to strzał w dziesiątkę, dziękuję! Za „X” jednakże nie przepadam, a o pozostałych dwóch tytułam naprawdę nie mam pojęcia. Rzeczywiście, mi przede szystkim chodzi o tematykę shounen ai/yaoi i mroczny klimat. Nie przepadam za bardzo za przyszłością w anime. Czy autorka strony zna jakieś jeszcze anime tego typu? T.T

Bianca napisał/a:
ST jest bardzo klimatyczne, ale nie jest shoujo ai. Ale o dobra mroczna serie jest niestety ciezko - bo zwykle (szczegolnie w shounen ai) konczy sie dramatem a la opera mydlana

IKa napisał/a:
Z takimi pytaniami proszę udać się na Forum, jest odpowiedni dział, gdzie można sie o to zapytać. Powyższe zaś komentarze nie odnoszą się do serii więc jako takie zostaną skasowane. To jest miejsce na komentarze do anime, a nie do porównywania lub polecania innych serii.

Samą zaś stronę tworzy grono różnych osób, które piszą recenzje i udzielają się na forum, a nie jedna osoba. To tak gwoli wyjaśnienia ;)


IKa: Nic dodać, nic ująć.
-Tyrański Moderator

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group