FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Prośba o obrazki
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2006, 22:05   Prośba o obrazki

Potrzebuje obrazków (koniecznie fantasy) do systemu autorskiego. Potrzeba Totalne Minimum to obrazek sztuk jeden, na okładkę. Wersja "troche mniej minimum" to obrazków 10 (okładka i obrazki zaczynające każdy rozdział), z czego musi być: minimum jeden obrazek przedstawiający walkę lub przynajmniej uzbrojonych ludzi, jeden czarodziejów w typowych sytuacjach i jeden wyobrażający kapłanów oddających cześć jakiemuś bożkowi.

Wersja maksimum to zilustrowanie całego podręcznika (do czego przydałaby się obrazków grubo ponad setka, sam zresztą nie wiem dokładnie jakich).

Generalnie wolałbym, żeby obrazki nie były mangowe, bo nie wszyscy RPG-owcy takie lubią. Cieszyłbym się natomiast, gdyby były utrzymane w stylu zachodnick kreskówek jak np. te załączone niżej. Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.

Będę naprawdę bardzo, ale to bardzo wdzięczny!

bez tytułu5.JPG
Plik ściągnięto 52 raz(y) 35,2 KB

bez tytułu4.JPG
Plik ściągnięto 52 raz(y) 39,78 KB

bez tytułu3.JPG
Plik ściągnięto 51 raz(y) 22,86 KB

bez tytułu2.JPG
Plik ściągnięto 49 raz(y) 29,1 KB

bez tytułu.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 209 raz(y) 17,07 KB


_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-12-2006, 22:43   

Swoją drogą mnie ciekawi, czy znajdzie się tu choć jeden rysownik niemangowy. Do tej pory jakoś niespecjalnie.

Zeg, pytałeś na innych forach?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2006, 22:46   

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak tak naprawdę styl się nie liczy, liczy się treść.


Niech to starczy ci za odpowiedź.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
ZedeKiaH
Gość
PostWysłany: 27-01-2007, 16:03   

czy mogę poprosić o dokładniejsze info co to jest?Mogę pomóc,ale wole wiedzieć więcej na ten temat...czym jest Twój system autorski,czy już działa,jak wygląda, czy prace mają być zrobione komputerowo,czy tradycjonalnie,jak długi termin,jaki duże mają być te obrazki?
Powrót do góry
Vardamerethiel Płeć:Kobieta
A może terere? :)


Dołączyła: 10 Gru 2005
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 20:08   

Jeśli prośba aktualna to mogę się podjąć wykonania kilku, kilkunastu obrazków (zależy jak mnie będą "cisnąć" na uczelni), mangowej kreski to specjalnie nie mam, choć jeszcze jakieś przebłyski z dawnych czasów się przebijają. :)
Wystarczy sprecyzować jakie techniki malarskie, rysunkowe, będą mile widziane, tematyka itp. Dla mnie to sprzyjająca okazja żeby się rozwijać, bo jak nie mam nad sobą zobowiązań to mi się nie chce i tracę czas na głupoty typu tłuczenie bez sensu w Diablo na batku, a tak to się przynajmniej czymś pożyteczniejszym zajmę. :)

_________________
"...Dobre słowo poparte naładowaną bronią, zdziała więcej niż samo dobre słowo..."
Al Capone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3837657
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-05-2008, 00:17   

Vardamerethiel napisał/a:
Wystarczy sprecyzować jakie techniki malarskie, rysunkowe, będą mile widziane, tematyka itp. Dla mnie to sprzyjająca okazja żeby się rozwijać, bo jak nie mam nad sobą zobowiązań to mi się nie chce i tracę czas na głupoty typu tłuczenie bez sensu w Diablo na batku, a tak to się przynajmniej czymś pożyteczniejszym zajmę. :)


Na technikach malarskich w ogóle się nie znam. Generalnie potrzeba mi dowolnie dużo obrazków o tematyce ogólnie pojętego fantasy. Najbardziej paląca potrzeba dotyczy:

1) Trzech (minimum) sztuk logo: Czas Waśni: Podręcznik Podstawowy, Czas Waśni: Totalna Wojna i Czas Waśni: Error (jeszcze nie wymyśliłem tytułu). Error prawdopodobnie skończę za rok do dwóch, więc nie jest to potrzeba nagląca. Generalnie przydałoby się kilka innych logo (między innymi: CWi: Magiczne Skarby, CW: Ziemie Orków, CW: Mistrzowie Magii) ale nie prędzej, niż za 2 do 4 lat.

2) Dużego obrazka na kartce A4 (pionowego), o tematyce Fantasy (zawartość w sumie dowolna). Znaczną część obrazka może zajmować logo Czas Waśni: Podręcznik Podstawowy.

3) Dużego obrazka na kartce A4 (pionowego), o tematyce Fantasy Batalistycznej. W sumie zamiast batalistyki mogą być też scenki obozowe, machiny wojenne, lub też banda obwiesiów w zbrojach z narzędziami zbrodni ustawionych mniej - więcej w szyku. Znaczną część obrazka może zajmować logo Czas Waśni: Totalna Wojna.

4) Dużego obrazka na kartce A4 (pionowego), o tematyce wiejsko - idyllicznej lub miejsko - idyllicznej. Przykładowo: obsiane pola, obok pasą się bydlątka, w tle widać, jak jacyś ludzie (pewnie niewolnicy) budują zamek. Nad tym wszystkim latają (albo i nie) ptaszkowie i jakiś smok. Znaczną część obrazka może zajmować logo Czas Waśni: Error.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Vardamerethiel Płeć:Kobieta
A może terere? :)


Dołączyła: 10 Gru 2005
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2008, 13:37   

Da się zrobić, logo zatem też do stworzenia? Masz jakieś konkretne życzenia co do czcionki, czy mogę szaleć?

_________________
"...Dobre słowo poparte naładowaną bronią, zdziała więcej niż samo dobre słowo..."
Al Capone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3837657
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group