FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Konwent Anime
Wersja do druku
Hybrydos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2007, 23:42   Konwent Anime

Witam Witam !!!

Goraca zapraszam wszystkich na Konwent Anime "Corncholio" Odbywajacy sie nieopodal Wroclawia w dniach 25-26.08

Wszelkie dane na temat i wogle co i jak znajdziecie http://konwent.bloog.pl

jak macie jakies pytania to prosze pisac na hybrydos@gmail.com albo na gg:5524003( bywam nie za czesto)

Adres Naszego Forum: [CUT]
(Do ADM: mozemy sie reklamowac na wzajem , wymienic banerkami reklamowymi)

(przepraszam za ortografie ale obecnie przebywam w anglii i nie mam luskosow jak polskie czcionki)

Usunięto adres forum. Przyklejony temat: "Pochwalmy się skąd ściągamy anime ;)" jest niezgodny z punktem 2. Konstytucji Forum Tanuki.pl.

IKa
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-07-2007, 01:04   

Huh, jeśli kon jest za miesiąc, a wy dopiero zaczynacie reklamować, to niezbyt widzę te 400 planowanych osób... O tej porze to już właściwie powinna być na stronie cała (a przynajmniej większość) lista atrakcji, projekcji, paneli i te pe (btw, strona mi się lekko rozjeżdża w firefoxie. a ta reklama na górze jej urody nie dodaje)... Nie traktuj tego jak czepianie się, tylko jak konstuktywną krytykę. :P

Chociaż nie, jednego się czepnę:

Cytat:
Warunkiem przyjęcia na Konwent jest wysłanie maila ze swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, ksywka, miejsce zamieszkania i rok urodzenia) - dane nie będą rozpowszechniane.

(...)

LISTA UCZESTNIKÓW:
1.P*** A***, Wrocław
2.B*** W***, Trzebnica
3.B*** M***, Strzeszów
4.


No jak wklejenie listy w net to nie rozpowszechnianie, to ja nie wiem, co. :D Owszem, adresu nie podajecie, ale mimo wszystko ktoś może nie być zachwycony swoim imieniem, nazwiskiem i miastem zamieszkania wiszącym na stronce, zwłaszcza, że na identach konwentowych będzie pewnie tylko nick wpisywał.


Usunięto dane osobowe.

IKa
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hybrydos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 01:35   

nie zmuszam... ja to tylko reklamuje taka moja rola...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-07-2007, 09:36   

Po pierwsze data - wybrana fatalnie, bo pokrywa się z PierniConem 3 i jest krótko po DojiConie.
Po drugie - wyciąganie danych osobowych i ich upublicznianie (a umieszczanie nazwisk na stronie jest ich formą) nie jest chyba legalne, nieprawdaż?
Po trzecie, atrakcje...
Cytat:
Wspólne oglądanie anime

Do tego wystarczy klub
Cytat:
koncerty grup rockowych

Macie już choć jedną na 100% ?

Generalnie przypomina mi to konwenty gdzieś tak sprzed pięciu - sześciu lat, kiedy odbywało się ok. 20 rocznie, ale poziom 90% był taki jak powyżej. Na stronie nie ma ani słowa o panelach czy ludziach ten konwent robiących. Chcecie robić konkursy, a nie zauwązyłem na stronie ani słowa o sponsorach ewentualnych nagród. Marnie to widzę i podejrzewam, że możecie mieć problem z tymi 400 osobami (Drugi Contact anyone? 2 orgów na każdego gościa).
Ośrodek dostaliście za darmo czy wynajmujecie na czas konu?
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-07-2007, 13:15   

Swoją drogą... Corncholio? A nie Cornholio przypadkiem? ;D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Hybrydos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 16:09   

cornholio wlasnie coby nie bylo i tak mamy 2 koncerty Setha i Deversor graja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 18:29   

Irian Baratai napisał/a:
Chociaż nie, jednego się czepnę:

Cytat:
Warunkiem przyjęcia na Konwent jest wysłanie maila ze swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, ksywka, miejsce zamieszkania i rok urodzenia) - dane nie będą rozpowszechniane.

(...)

LISTA UCZESTNIKÓW:
1.P*** A***, Wrocław
2.B*** W***, Trzebnica
3.B*** M***, Strzeszów
4.


No jak wklejenie listy w net to nie rozpowszechnianie, to ja nie wiem, co. :D Owszem, adresu nie podajecie, ale mimo wszystko ktoś może nie być zachwycony swoim imieniem, nazwiskiem i miastem zamieszkania wiszącym na stronce, zwłaszcza, że na identach konwentowych będzie pewnie tylko nick wpisywał.


Muszę się tu zgodzić z Irian - z tym, że "może nie być zachwycony" to delikatne określenie możliwych konsekwencji. Sugeruję zapoznanie się z rozdziałem 5-tym Ustawy o ochronie danych osobowych (a w szczególności z art. 36:

Cytat:
Art. 36. Administrator danych jest obowiązany do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę przetwarzanych danych osobowych, a w szczególności powinien zabezpieczyć dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy, zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.


Jedna osoba która będzie niezadowolona zobaczeniem swojego nazwiska na waszej stronie (którego przecież obiecaliście nie ujawniać) i możecie mieć kłopoty.

Dodatkowo, pokazywanie na stronie że zapisało się na wasz konwent aż 5 osób nie jest najrozsądniejszą rzeczą z czysto marketingowego punktu widzenia - dużo osób (z tych których nie odstraszyły nazwiska) może być nieufnie nastawiona do szans "wypalenia" konwentu bez konwentowiczów.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-07-2007, 18:41   

Nawiasem mówiąc - po kiego diabła w ogóle te nazwiska? I czy jesteście pewni, że ten konwent w ogóle wypali? Poza tym, co to za konwent, który zaczyna się o 17 a kończy o 11 następnego dnia!? Jako żywo, nie jestem w stanie nazwać tego inaczej jak "nocne spotkanie klubu przy coli i ciastkach"...

Poza tym ten termin kolidujący z Pierniconem to tak jakby... strzał kulą w płot. Nie wierzę, że na waszym konwencie pojawi się ktokolwiek spoza najbliższej okolicy - bo jak ktoś już będzie chciał się ruszać dalej ze swojego miejsca zamieszkania, to pojedzie na duży, sprawdzony konwent...

Spróbujcie za rok, ale tym razem się przyłóżcie.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2007, 08:29   

Mai, to akurat nie, bo dla ludzi z okolicy można zrobić sporą imprezy. Trzy Geneticony toruńskie były jednodniowymi imprezami lokalnymi, a ludzie na nich byli. Inna bajka, że czasy się zmieniły (ba, gdy w Kawaii pojawiała się zajawka GenetiConu to wśród atrakcji stało: Konkurs - tak, słownie jeden konkurs - a teraz na Pierniku będzie ich ok. 20).

Ja miałbym raczej inne pytanie - czy ludzie, którzy to robią, mają w tym jakiekolwiek doświadczenie? Patrząc na stronę, atrakcje i tak dalej, mam wrażenie, że nie. W życiu nie pojechałbym na kon, którego obsługa domaga się moich danych osobowych - nawet jeśli moje imię i nazwisko gros fandomu zna. Skąd mam mieć pewność, że jakieś dzieci będą w stanie upilnować moich danych osobowych, skoro już na starcie część z nich podają do publicznej wiadomości.
Powrót do góry
Hybrydos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2007, 17:40   

eeee a czy ksiazka telefoniczna narusza twoje dane osobowe ?? w koncu jest tam imie nazwisko i nr.tel a o to sie nie dopraszamy.... pozatym wiem ze wiem ze wyglada to malo profesionalnie bo faktycznie jest to nasz 1 konwent... ale nie mowe ze macie tu byc jak nie chcecie to nie... ale czy ja wam co zlego zrobilem ze tak na mnie najerzdzacie ?

mniejsza o to pozatym nie bedzimy sprawdzali czy dane osobowe sie zgadzaja... mozecie rownie dobrze podac falszywe grunt coby bylo wiadomo ze sie zapisaliscie bo nie chcemy zgarniac jakichs pijaczkow z drogi...;p

chilll dzieki za krytyke doceniam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-07-2007, 17:54   

Hybrydos napisał/a:
ale czy ja wam co zlego zrobilem ze tak na mnie najerzdzacie ?

Nie najeżdżają na ciebie. Grisznak - jako organizator co najmniej kilkunastu ogólnokrajowych konwentów - po prostu zwraca wam uwagę na to, co robicie źle i sugeruje rozwiązanie. Takoż Majeczka.

Co do książki telefonicznej - kula w płot drogi panie, bo żeby być w niej trzeba podpisać świstek o "zgodzie do wykorzystania danych osobowych/zamieszczenia w tejże książce", co można zrobić, ale nie trzeba.
Cytat:
grunt coby bylo wiadomo ze sie zapisaliscie
No to jak te osoby nie przyjadą bo im kota przejechało, albo nogę złamało, to co? Będziecie gonić personalnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2007, 18:05   

Cytat:
bo nie chcemy zgarniac jakichs pijaczkow z drogi..

Sugerujesz tym samym, że wszystkie inne kony w Polsce ściągają pijaczków? Bo jak do tej pory nie spotkałem się z przypadkiem wyciągania danych. A jak IKa wspomniała, mam w robieniu konów sporą wprawę i radą czy pomocą zawsze młodym służę chętnie. Przy czym wcale nie chodzi o grisznakowe dobre serce - po prostu jeżeli na taki debiutancki, nieudany kon przyjadą ludzie, którzy nigdy wcześniej na konach nie byli, o zniechęcenie nietrudno.

A zatem - postarajcie się o fachową reklamę, np o newsa na acepie, dodanie was do tamtejszego kalendarza itp. Postarajcie się o kogoś, kto robi kony i może przyjechać i wam pomóc. Na południu takich ludzi jest pełno, wystarczy poprosić. Poszukajcie sponsorów. Dogadajcie się z policją czy strażą miejską. Pomyślcie nad panelami. To tyle, jak jakieś pytania szczegółowe, to na maila lub priva proszę.
Powrót do góry
Hybrydos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2007, 21:28   

sponsorow mamy... a o reklame bede sie staral jak wroce z anglii idziemy do dolnoslaskich gazet itp... nie bedzie tak zle... nie chcemy organizowac BiiiG konwentu a to 400 osob to poprostu ograniczenie... tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group