FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  PIRATKON
Wersja do druku
Teknometalman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2008, 09:08   PIRATKON

Termin: 22-23 listopad 2008r (sobota-niedziela)
Dla osób spoza Trójmiasta przewidujemy możliwość wejścia na teren konwentu już w piątek wieczorem.

Miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
XIII Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum nr 14
81-155 Gdynia, ul. Płk. Dąbka 207

Cena akredytacji: 2 dni - 25 zł
1 dzień - 15 zł

Konwencja: piracka



Więcej:
http://www.piratkon.pl/
www.nakama.pl


Konwent na którym moim zdaniem warto pojechać. Dlaczego? Będzie m. in. pokój z Naruto a w nim wszystko co z nim związane (panele, prelekcje, gry, wiedzówki, cosplaye (ja jako kakashi) itd). Jeżeli mieszkacie w Trójmieście i nie mogliście z różnych przyczyn jeździć na inne konwenty do tej pory, jest to idealna okazja, żeby przekonać się na własne oczy jak wygląda prawdziwy konwent. Fanów mangi i anime z pozostałych okolic polski również serdecznie zapraszamy. Konwent odbędzie się najprawdopodobniej w akademii morskiej.


Co do cosplaya to mam pewną informację. Będzie można odgrywać sceny. Przedtem trzeba jednak wypełnić specjalny formularz i stworzyć grupę.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-11-2008, 15:02   

Będzie sala z Nauruto?! Niesamowite, trzeba zacząć pakować manatki... Ilość zaplanowanych paneli (9!) przyprawia o zawrót głowy... będzie spory problem ze zdecydowaniem na co iść.

Konkursy - żadna rewelacja. Jeśli to wasz pierwszy konwent powinniście wymyśleć coś ciekawego, co zapadnie w pamięć i ludzię będą o tym dyskutować (to co wy macie, jest chyba na KAŻDYM konwencie od gór, przez stolicę, aż po morze), Inaczej na drugą edycję, o ile będzie, nikt nie przyjedzie (szczególnie gdzieś tam, na daleką północ)

W Main roomie przez większą część czasu zapowiada się grobowa cisza... Tylko 4 atrakcje? Ludzie, to najważniejsze miejsce konwentu.

Znając życie, każdy zapowiada Yuri night a nigdy nie ma. Jak wam się uda zrealizować ten mityczny projekt, będziecie mieli się czym chwalić (ale pewnie pomysł zakończy się w strefie planów i marzeń, więc nie ma się co cieszyć na zapas).

Analizując dostępne fakty, zebrane głównie na wyjątkowo mało urodziwej stronce konwentu, zapowiada się średnio ciekawa zabawa gdzieś na północy... Życzę wam powodzenia, ale pozostaję sceptyczny.

PS. Konwencja Piracka? Aż jeden panel z tym związany... Lepiej zmiencie nazwę na Narucon, będzie bliższa prawdy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Teknometalman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2008, 12:35   

Norrc - jak ci się nie podoba nie przyjeżdżaj. Nie musisz dawać jakichś komentarzy na temat tego co będzie/nie będzie. Po za tym nie wiem co ma lokalizacja do ilości osób które przyjadą. Myślisz, że na pomorzu nie ma fanów mangi i anime? Z samego Trójmiasta zjawi się niemało osób już jest trochę rezerwacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-11-2008, 16:05   

Teknometalman napisał/a:
Norrc - jak ci się nie podoba nie przyjeżdżaj. Nie musisz dawać jakichś komentarzy na temat tego co będzie/nie będzie.


Owszem, nie muszę, ale dałem. Spokojna głowa, nie przyjadę.

Teknometalman napisał/a:
Po za tym nie wiem co ma lokalizacja do ilości osób które przyjadą.


To chyba oczywiste, że do Warszawy lub Łodzi przyjedzie więcej ludzi niż na pomorze... to jest raczej logiczne. Centralne położenie sprzyja takim imprezom. Peryferyjne, niestety nie. Ja tego nie wymyśliłem, tak poprostu jest.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Teknometalman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2008, 12:50   

Tak w ogóle będzie więcej atrakcji, co do niektórych to jeszcze trwają przygotowania. Ja np. będę robił panel o ninja i samurajach, ale nie zostało to zatwierdzone jeszcze, bo paru rzeczy brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group