FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  pierwszy film z serii GitS
Wersja do druku
andrzejos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2009, 12:55   pierwszy film z serii GitS

Co wy na to, żeby zacząć lobbować jako całe środowisko za reedycją jednopłytowego i dwupłytowego wydania Ghost in the Shell?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-03-2009, 13:06   

Mam tę edycję wydaną razem z Kinem Domowym i tę "edycję kolekcjonerską" w srebrnym boxie (nie pamiętam, ile miała płyt...) więc szczerze mówiąc nie jestem szczerze mówiąc nie jestem szczególnie zainteresowany, wolałbym, żeby wydali coś nowego ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-03-2009, 14:38   

Nie prościej po prostu wejść na Allegro i kupić używany film? Choćby O! Tutaj!. Będzie szybciej, sprawniej i taniej.

[mały offtop] Poza tym wolałbym żeby JPF zrobił dodruk drugiego tomu mangi GitS, bo obecnie nawet jeśli jakiś się pojawia na Allegro to osiąga bardzo wysoką cenę.
Powrót do góry
andrzejoss
Gość
PostWysłany: 10-03-2009, 15:52   

i kupić albo2 razy drożej albo używane? Dzięki, ale postoję.
Powrót do góry
andrzejos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2009, 17:02   

Używane co ciekawe nie wychodzą taniej. Przecież cena to też przesyłka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-03-2009, 19:40   

Nie wiem co masz na myśli pisząc o lobbowaniu ale jedno wiem. Skoro w Japonii wyszła wersja ghosta filmu pierwszego zatytułowana "ghost in the shell 2.0" i wyszła ona na blurejach z nagranymi od nowa dialogami (zmianą jednego z lektorów z męskiego na kobiecy głos :P ) poprawioną grafiką i wstawionymi nowymi animacjami (fuj jakie brzydkie). Z całą pewnością ghost wypłynie ponownie na półki sklepowe na całym świecie w tym i w Polsce.
Jako że film na nowo "wyszedł z fabryki" wytwórnia sama będzie lobbować aby odzyskać nakłady. A nasz vision pewnie i tak zrobi z tego kompletny chłam wyda to na dvd lub co gorsza przeskaluje fpsy :P.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-03-2009, 20:28   

kokodin napisał/a:
A nasz vision pewnie i tak zrobi z tego kompletny chłam wyda to na dvd lub co gorsza przeskaluje fpsy :P.
W Polsce GitS wydawany był przez IDG. NIE przez Vision.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?poland=1646&noalt=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2009, 21:13   

kokodin napisał/a:
Nie wiem co masz na myśli pisząc o lobbowaniu ale jedno wiem. Skoro w Japonii wyszła wersja ghosta filmu pierwszego zatytułowana "ghost in the shell 2.0" i wyszła ona na blurejach z nagranymi od nowa dialogami (zmianą jednego z lektorów z męskiego na kobiecy głos :P ) poprawioną grafiką i wstawionymi nowymi animacjami (fuj jakie brzydkie). Z całą pewnością ghost wypłynie ponownie na półki sklepowe na całym świecie w tym i w Polsce.
Jako że film na nowo "wyszedł z fabryki" wytwórnia sama będzie lobbować aby odzyskać nakłady. A nasz vision pewnie i tak zrobi z tego kompletny chłam wyda to na dvd lub co gorsza przeskaluje fpsy :P.

Ale dźwięk faktycznie jest lepszy. Ostatnia scenka też (chyba przy robieniu oryginału zabrakło budżetu).

on topic: Kolejnego DVD bym nie kupił.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
andrzejoss
Gość
PostWysłany: 11-03-2009, 10:36   

nie znam nikogo, kto chwaliłby nową wersję dlatego też chciałbym by IDG wydało kilka płytek od nowa. nie koniecznie na półki sklepowe, ale chociaż do swojego sklepu internetowego.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group