FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Geiko i te inne sprawy
Wersja do druku
Geiko Płeć:Kobieta

Dołączyła: 12 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 10:51   Geiko i te inne sprawy

Czy podoba wam sie to, swiat jest zdominowany przez mezczyzn. Ze "dzisiejsza kobieta ma ciezki los, bo musi ubierać sie jak chłopak, wyglądać jak kobieta, myśleć jak mezczyzna i pracować jak kon?". Czy podoba wam sie kanon dzisiejszej kobiety?
Jeśli nie chciałam was poprosić o pomoc. Wraz z koleżankami zalozylysmy forum dla dziewczyn, aby pokazać ile kobieta jest warta i ze wcale nie trzeba byc głupia wychudzona tyczka aby do czegoś dojść.
Jeśli chcecie nam pomoc, lub was zainteresowałam, zapraszam... zajrzyjcie chociaz.
http://bishojo.forumotion.net/index.htm
Ps: wiem ze to spam i przepraszam, ale nie macie na forum cb.
Ps2:przepraszam za brak polskich znaków gdzie niegadzie ale na ubuntu pracuje które nie chce współpracować
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 11:11   

Nie bardzo wiem, czym jest "cb", natomiast mogę od razu rozwiać Twoje wątpliwości - to nie jest spam, taki temat jak najbardziej mieści się w ramach tego, co może się znaleźć w dziale Ogłoszenia (o czym zresztą jasno jest napisane w zasadach dotyczących tego działu). Więc nie musisz przepraszać - masz pełne prawo się tutaj reklamować.

Ze swojej strony mogę jednak wyrazić pewne wątpliwości dotyczącego tego, bez wątpienia szlachetnego w zamierzeniu, projektu. Jestem redaktorką naczelną Tanuki.pl, jestem osobą czynną zawodowo od ładnych paru lat, a także - jak mniemam - osobą atrakcyjną, chociaż zdecydowanie odbiegającą od typu urody modelki. Szczerze mówiąc, nigdy w życiu, nawet raz, nie przyszło mi do głowy, że byłoby mi lepiej, gdybym była "głupią wychudzoną tyczką" i nie wydaje mi się, żeby ktoś ośmielił mi się coś podobnego zasugerować. Nie wydaje mi się, żebym musiała udowadniać, ile jestem warta jako kobieta, bo całkiem dobrze radzę sobie z udowadnianiem, ile jestem warta jako człowiek. Jeśli ktoś zamierza mnie traktować jak słabe i głupie kobieciątko to efekt będzie tylko taki, że ja będę go traktować jak kretyna. Moje wątpliwości dotyczą tego, że chociaż własne forum to dobra rzecz, a forum "kobiece" to nic złego, bo kobiety i mężczyźni działają trochę inaczej i każdemu potrzeba trochę czasu wśród osobników własnej płci - próba udowodnienia czegoś metodą wyizolowania się wydaje mi się próbą od razu zakładającą porażkę. Tak jakby bez specjalnego forum, zapewniającego cieplarniane warunki dla takich poglądów, nie można było niczego udowodnić. Więcej wiary w siebie!

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-06-2009, 15:45   

A ja wyrażę swoje wątpliwości w innym zakresie - jak wymienione cele, które niewątpliwie przyświecały powstaniu portalu, znajdują odzwierciedlenie na tamtym forum? Nawet nazwa (no, mi się Bishojo forum kojarzy raczej z napalonymi amatorami fanserwisu aniżeli z godnością kobiety) budzi me wątpliwości. No, ale pal licho z nazwą - liczy się to, że jak widzę Mangę, Anime, Imprezy... jako nazwy działów, tak nie widzę nic, co byłoby związane z "pokazywaniem ile kobieta jest warta i ze wcale nie trzeba byc głupia wychudzona tyczka aby do czegoś dojść". Oczywiście, nie wgłębiałem się głębiej w treść forum (przecież jest dla kobiet, więc raczej nie mam tam czego szukać), lecz wydaje mi się, że próbowałaś sprzedać nam kota w worku. Oczywiście, mogę się mylić, ale Forum poswiecone japoni, jej kulturze i tym co ma najlepsze. (jak pisze na stronie głównej) IMHO dużo lepiej odzwierciedla tematykę reprezentowaną przez owe forum. W praktyce, patrząc na tematy, powiedziałbym nawet, że jest to forum zajmujące się małym wycinkiem owej kultury - anime, mangą, fanfikami do nich.

Taka tematyka nie jest niczym złym - lecz wydaje mi się, że wspomniane sprzedawanie kotów w worku jest już czymś nagannym, więc zalecałbym rozważenie, czym się właściwie zajmujecie i oparcie na tym treści waszych ogłoszeń.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 20-06-2009, 16:19   

Cóż ja przyjrzałam się nieco bliżej niż kolega i rzeczywiście dostrzegam wyraźną "kobiecość" tematów... aczkolwiek forum wydaje się być bardziej poświęcone...hm nazwijmy to zainteresowaniami dzisiejszych bishojo niż wyraźnemu protestowi przeciwko zshonenowanemu światu (poza tym osobiście uważam iż taka akcja odniosła by dużo lepszy skutek w realu niż w necie). Jest tam z tego co widziałam tylko jeden temat temu poświęcony, a więc sądzę że to ogłoszenie jest raczej naciągane... lub jak napisał Velg:
Velg napisał/a:
wydaje mi się, że próbowałaś sprzedać nam kota w worku

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group