FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Forum Anime
Wersja do druku
Supik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2009, 10:40   Forum Anime

Witam.

Chciałbym zaprosić na nowo powstałe forum o tematyce Anime & Manga - www.bankai.pl

Dla osób które chciały by pomóc w rozkręceniu forum przewiduje pozycje - Moderator.

Zgłoszenia proszę składać na forum lub pod mailem: admin@bankai.pl

Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6059113
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-08-2009, 11:02   

Nie wiem, czy autor będzie tu jeszcze zaglądał, ale na pierwszy rzut oka widać, że działów jest trochę za dużo - niektóre wydają się zupełnie zbędne, wystarczyłby do nich jeden temat. Poza tym na litość, języku w Japonii? Może by tak języka? Albo lepiej języka japońskiego?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-08-2009, 11:27   

jak dla mnie to zawsze lepiej utworzyć więcej działów, niż ma póżniej być chaos
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-08-2009, 11:40   

Działy można zawsze potworzyć później i poprzenosić tematy gdy zacznie się robić ciasno.

Poza tym, "Dyskusje na temat kultury, kultury, języku w Japonii.", "Anime & Mango", reklamuje się u nas, a u siebie - oczywiście - zakaz reklamy forów. Oraz nachalne okienko namawiające do rejestracji.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Supik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2009, 13:51   

Vodh napisał/a:
Nie wiem, czy autor będzie tu jeszcze zaglądał, ale na pierwszy rzut oka widać, że działów jest trochę za dużo - niektóre wydają się zupełnie zbędne, wystarczyłby do nich jeden temat. Poza tym na litość, języku w Japonii? Może by tak języka? Albo lepiej języka japońskiego?


Usunęłem całkowicie ten dział bo wydawał mi się zbędny, ale dziękuje za uwagę.

Crack napisał/a:
Poza tym, "Dyskusje na temat kultury, kultury, języku w Japonii.", "Anime & Mango", reklamuje się u nas, a u siebie - oczywiście - zakaz reklamy forów. Oraz nachalne okienko namawiające do rejestracji.


Dziękuje za słuszną uwagę, dokonałem zmian i można już reklamować. Co do latającego okienka, być może także usunę.

Jeżeli ktoś zauważył jeszcze jakieś błędy, chciałby pomóc proszę o odpowiedź w tym temacie lub na bankai.pl

Dziękuje wszyskim za wypowiedzi.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6059113
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2009, 15:23   

Hmm...
1. "Tutaj dyskutujemy, tu piszczcie, Wszystko co związane"... Jak na moje subiektywne oko przydałyby się bardzie zróżnicowane opisy.
2. Osobne działy dla Naruto, Bleach i DB. Nie lepiej po prostu pozakładać topici dotyczące tych serii?

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 29-08-2009, 15:49   

Moim zdaniem porazka lekko sa osobne dzialy dla Naruto/Bleacha/hacka i DB... Popularne serie? Serio? Za bardziej popularna od Hacka uwazam juz Kanon lub Lucky Star - Hack ma raczej swoich odbiorcow, to samo z DB... to, ze jest klasyka nie oznacza, ze nalezy do bardziej popularnych anime poza gronem odbiorcow. Rownie dobrze mozna tam dopisac serie jak Fullmetal Alchemist, Elfen Lied, Ghost in the Shell - wszystkie osby zajmujace/interesujace sie Anime oraz Manga znaja te tytuly... Po prostu jak juz bylo pisane, mozna zrobic osobne tematy w dziale z Manga/Anime ale nie Fora cale moim zdaniem.

Mango jest znakiem i nazwa firmowa, uwazaj, bo jak cie zlapie osoba zajmujaca sie firma Mango na rynku to zaplacisz kare.

Co znaczy osiagniecia? np.: Wczoraj trzy razy steknelam ogladajac najnowszy odcinek Bleacha! (?)

Regulamin do poprawki i przepisania... Ten mozesz wkleic na strone dla 12 latkow a nie na forum gdzie chcesz miec ludzi powyzej 18+ ( widze po temacie hentai ). Mam nadzieje, ze temat Hentai jest zabezpieczony skryptem sprawdzajacym wiek oraz zablokowane jest zmienianie daty urodzenia po rejestracji by uniemozliwic oszusta jesli ktos stwierdzi,ze nie moze wejsc do dzialu 18+ p opodaniu swojej daty urodzenia.

To chyba na tyle narazie.

EDIT:
Oj wam tam pojade cos czuje... bo to troche jak Projekt dla dzieci wyglada.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-08-2009, 16:27   

osobny dział dla naruto = inwazja tardów = śmierć dla forum, gdyż normalni userzy się wyniosą.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-08-2009, 18:13   

dział Hentai, z tego co widziałem, nie jest w ogóle zabezpieczony, poza tym kwestia regulaminu jest taka, by trzeba byłoby potwierdzać akceptację regulaminu. Gdy się tego nie wymaga, to i tak nikt nie będzie go czytał, a tak to przynajmniej niektórzy do niego zajrzą...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 29-08-2009, 18:15   

Tak jak wspomnieli Lila i Slova: "Popular Series" jest z góry skazane na porażkę. Nie ma sensu robić osobnych dział dla anime, których połowa userów nie uzna za popularne, bądź interesujące. Najlepiej niech sami otwierają nowe topici, tylko bez początku w stylu "Fajne to??????? Bo nie wiem czy opłaca się zaczynać??????". Takie posty natychmiast usunąć, a tematy niech otwiera ktoś kto chce o serii podyskutować i przedstawia na wejściu własną opinię. Możesz to umieścić w regulaminie a potem czatować na tych co "przeczytali" ;). Postaraj się też usunąć pana "..:: Reklama ::..", bo tylko irytuje.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Supik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2009, 08:53   

Dred, - zrobione
Lila, - jak chciała, tak zrobiła (Bardzo dziękuje!)
zonk486 - Dział hentai zabezpieczony hasłem
Loko, Pan Reklama zniknął

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś zastrzeżenia / uwagi, czekam na propozycje.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6059113
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group