FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Shinobi Sekai PBF - Poszukuję kandydatów na MG
Wersja do druku
Razor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2009, 13:43   Shinobi Sekai PBF - Poszukuję kandydatów na MG

Shinobi Sekai

Serdecznie witam wszystkich fanów serii Naruto.
Chciałbym zachęcić was do wspólnej gry PBF w realiach świata Shinobi.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z ilości tego typu gier w internecie, jednak wiem też, że nie zawsze spełniają one oczekiwania graczy.
Zawsze coś nie idzie po naszej myśli, a to nie zgadzamy się z prowadzącym rozgrywkę, a to inni gracze nam przeszkadzają, lub po prostu ktoś porzuca projekt i słuch o nim ginie.
Swój pomysł na grę typu PBF w realiach świata wykreowanego, przez świetnego rysownika Masashiego Kishimoto realizuję już jakiś czas.
Przyznam się że długo mi to idzie, ale to dlatego że realizuję go w pojedynkę i zwyczajnie zakres materiałów mnie trochę przytłacza.
Teraz trochę o samej grze.Więc podczas planowanej rozgrywki, gracze będą mogli prowadzić swoją postać od początków zostania geninem, aż po zostanie Kage, a nawet dłużej.
Oczywiście nikomu nie narzucam jaki cel sobie obierze dla swojej postaci.Całą grę w nazwijmy to "ramie", będzie trzymała mechanika.
Jednak nie będzie ona najistotniejszą częścią decydującą o wszystkim.
Najważniejszym i zarazem najbardziej promowanym elementem będzie wyobraźnia i szczegółowe odgrywanie swojej postaci.
Dodatkowymi zaletami będą ciekawie i pomysłowo prowadzone przygody,
w których postaci graczy będą mogły nauczyć się wielu technik, również tych używanych w mandze, czy anime.
Oryginalnym pomysłem jest to że technik będzie można uczyć się od trenerów (mistrzów) albo innych graczy, czy osób które napotkamy w rozgrywce.
Posty z których będzie składała się przygoda będą klimatyczne i wciągające w dalszą fabułę.W żadnym razie nie będą zawierać zaledwie kilku wyrazów jak np.

- Zaczynam trenować.Lub
- Używam swojej najsilniejszej techniki i z łatwością powalam przeciwnika.


Jak to już bywało na niektórych forach.Z drugiej strony nie będzie też za długich postów, w których MG leje przysłowiową "wodę".
Poczynię wszelkich starań, by zadowolić jak największą liczbę fanów Naruciaka, którzy zechcą przyłączyć się do przygód.
Dosłownie każdy kto tylko zechce poświęcić trochę swojego czasu i pomóc w rozwoju forum, zostanie doceniony.
Szukamy osób chętnych do gry i pomocnych, przy rozbudowywaniu forum.
Szczególnie mile zapraszam osoby które posiadają wodzę fantazji i lubią pisać.
Na takie osoby czekać będą posady MG, każdy mistrz gry dostanie pod swoją opiekę jedną z oryginalnych wiosek shinobi, w której będzie wszystkim ( lub częścią )kierował.
Nie rozpisując się więcej mam nadzieję że zachęcę przynajmniej kilku wytrawnych graczy do udziału w moim projekcie.

Tutaj link do forum: http://shinobisekai.mojeforum.net/

Wszelkie pytania możecie kierować bezpośrednio do mnie ( Razor'a ) - GG 295812
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-11-2009, 13:48   

Rrrrradujmy się, właśnie usunęłam dwa takie same tematy. Użytkownik Razor dostaje osta za nieumiejętność używania funkcji "edytuj", spam i wkurzanie moderacji na dobry początek weekendu.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group