FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Filmy Pokemon
Wersja do druku
quong Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2009, 14:19   Filmy Pokemon

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie pełnometrażowych filmów Pokemon. W którym momencie serii najlepiej zabrać się za oglądanie poszczególnych filmów? Kiedyś, kiedy byłem małym brzdącem oglądałem Pokemony na Polsacie. Można by powiedzieć, że się na nich wychowałem więc mam jako taki sentyment do tej serii. Niestety, potem Pokemony przeszły do innej stacji a ja nie miałem do niej już dostępu. Swoją drogą, leci to jeszcze w Polsce?

Postanowiłem więc odświeżyć sobie Pamieć widzianych już odcinków "za bajtla" a także oglądać odcinki, których nie widziałem. Czeka mnie niezły maraton. ;) Stąd też moje pytanie odnośnie tego, w którym najlepiej momencie serii oglądać poszczególne pełnometrażówki Pokemon.

Z góry wielkie dzięki
Pozdrawiam
Quong
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2009, 14:45   

Witaj.

Pytanie zawarłeś w złym dziale, więc na przyszłość zwróć na to uwagę.

Podejrzewam, że wielu wielbicieli Pokemonów tutaj nie znajdziesz, dlatego uzyskanie konkretnej pomocy może być trudne. Ze swojej strony proponuję przejrzeć graf z anidb , który wyjaśnia wszelkie relacje filmów z serialami. Widać tam wyraźnie, że większość (o ile nie wszystkie) filmy to tzw. fillery, czyli nie mające nic wspólnego z głównym wątkiem zapychacze. Możesz więc sugerować się datą wydania danego filmu, bądź po prostu obejrzeć je po zapoznaniu się z całością serii telewizyjnej.

Co do emisji serii w Polsce: wg. Filmwebu serial obecnie nie jest emitowany, Telemagazyn natomiast wspomina o filmie Pokemon VI, który zostanie wyemitowany na kanale FilmBox 22.12.2009.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group