FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Full Moon wo Sagashite

Czy powinna być kontynuacja?
Tak
20%
 20%  [ 2 ]
Nie
80%
 80%  [ 8 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Wersja do druku
Chidori FMP Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 18:19   Full Moon wo Sagashite

Witam.

Ten temat założyłamdla wzystkich fanów FMwS. Ja uwarzam, że to wzruszające i przepiękne anime. Ale osądźcie sami.
Fabuła:
To anime opowiada o 12-letniej dziewczynie Mitsuki, która kocha śpiewać ale umożliwia jej to rak krtani. Pewnego dnia przybywa do niej para shinigami Takuto i Meroko i mówią jej, że ma tylko rok życia. Zanim jeszcze to następuje Takuto zamienia ją w 16-latkę Full moon
I jak wam się podoba??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 18:31   

Uprzejmie proszę o stosowanie w postach zasad interpunkcji oraz ortografii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chidori FMP Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 19:04   

Teukros,
To wogóle wiesz co to za anime?
A co do zasad interpunkcji oraz ortografii to będę się do nich stosować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-03-2010, 19:41   

Do interwencji moderatorskiej nie jest potrzebna znajomość anime i nie sądzę, żeby Teukros był zainteresowany dyskusją.

A teraz na temat. Zupełnie nie rozumiem, gdzie dziewczyno widzisz materiał na kontynuację i nieszczęśliwe zakończenie (patrząc na inny temat). Może nie oglądalaś całego ostatniego odcinka? Pokazano przecież, co się dzieje ze wszystkimi postaciami i jest to możliwie najbardziej pozytywny finał bez uciekania się do nadmiaru lukru:

Spoiler: pokaż / ukryj
- Mitsuki i Takuto są parą (twórcy na szczęście nie uciekali się do standardowej zagrywki typu - na pewno kiedyś się spotkają, najprawdopodobniej w następnym życiu), podobnie zresztą jak lekarz i managerka.
- Meroko została wynagrodzona za swe poświęcenie i została aniołem
- życie reszty stało się pogodniejsze, pomijając może dwójkę cynicznych shinigami, u których nic się nie zmieniło

Jedyna możliwość kontynuacji to albo pokazywanie kariery muzycznej pozbawionej już elementów nadprzyrodzonych, albo spin-off z Izumi i Jonathanem. W jednym i drugim przypadku byłoby to odcinanie kuponów.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 19:50   

Nie wspominając już o tym, że anime to tasiemcowaty ośmiolatek. Poza możliwościami, które wymienił fm, można by jeszcze zrobić zakończenie alternatywne - zgodne z mangą (bo z tego co pamiętam się różniły). Pytanie tylko: po co i dla kogo?

Zdecydowane NIE dla kontynuacji.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Witajcie przyjaciele
Gość
PostWysłany: 03-01-2014, 18:37   

Niech ktoś mi pomoże. Chcę znaleźć piosenkę, której słowa znalazłem w "klipie" do ethrlnal snow.

Na początku pojawiają się tam słowa: " i can warm the heart of the people listening to cover them with a warm feeling of happiness "

tutaj link : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=K4UOo-E2Auw

w 18 sekundzie widać na filmie słowa i tej piosenki do tych słów szukam.

Chcę byście mi pomogli. Proszę :)
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-01-2014, 11:05   

Wydaje mi się, że dalsze słowa są prawidłowe a tamten kawałek tekstu to tylko kwestia Mitsuki zaraz przed rozpoczęciem nagrania jej wersji tej piosenki. Tam było coś w stylu
Spoiler: pokaż / ukryj
Inna piosenkarka (http://www.youtube.com/watch?v=KZNhKDlj7EM) przywłaszczyła sobie słowa Eternal Snow i zaśpiewała to w stylu disco a Mitsuki chciała zaśpiewać tą piosenkę tak jak to jej ojciec napisał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group