FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Panty & Stocking with Garterbelt
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-12-2010, 00:25   

GAINAX : E Znowu. Znowu to zrobili! Zdecydowanie ostatni odcinek najlepszy. Z jego powodu warto zobaczyć wszystkie poprzednie odcinki.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-12-2010, 03:18   

Jasna i niespodziewana! Znowu! Znowu to zrobili!


Aż się trzeciej Evy w nowym wdzianku zaczynam obawiać >]
Powrót do góry
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2010, 09:46   

to też się kończy?kurde, musze znaleźć nowe anime z afro księdzem:/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-12-2010, 00:26   

Fly away now, fly away now...

Soundtrack w końcu wyszedł, a przy okazji pojawiły się informacje dotyczące drugiego sezonu... Będzie, jeśli pierwszy zarobi wystarczająco dużo.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-12-2010, 07:53   

Więc tak...

Kreska - nietypowa, ma w sobie trochę złego i dobrego, ale mój gust podpowiada mi by ocenić ją na plus. Postacie ładne, widoczki również, pomimo, że w większości bardzo proste. No i dzięki temu, że wygląda jak wygląda, wszechobecne (wybaczcie dosłowność) gówna i rzygi nie wzbudzają aż takiej odrazy jak mogłoby się wydawać.

Postacie - debilne. Ale przynajmniej nie denerwują, doskonale widać, że miały być takie jak są. Ktoś kto z góry nastawił się na to jakie będą, bez problemu wytrzyma ich towarzystwo przez 13 odcinków i może nawet obdarzy czymś na kształt sympatii. Moim faworytem jest Garterbelt, można się było z niego naprawdę momentami pośmiać. Z siostrzyczek wolę Stocking. Po pierwsze image mi bardziej odpowiada, po drugie czasem raziła mnie nimfomania Panty.

Fabuła - brak tudzież szczątki. Zaczęła się świetnie, pierwszy odcinek z demonicznymi siostrami był najlepszy z całego anime (pomijając wiadomą zawartość toalety w wielu miejscach). Potem już coraz gorzej, aż do głupiego zakończenia (Mama...?). No i nikt tak naprawdę nie zginął. W sumie to można było się tego spodziewać, ale jednak liczyłem na choć jedne zwłoki...
Spoiler: pokaż / ukryj
Nie liczę Garterbelta, który zginął dwa razy i dwa razy powstał. A Panty z pewnością w drugiej części zostanie złożona do kupy (obawiam się że również dosłownie).


Muzyka - pasująca. Ścieżka dźwiękowa była dobrana bardzo dobrze do tego co widzimy. To chyba największa zaleta serialu. Może nawet kiedyś włączę sobie OST na YouTube, ale raczej nie będę się nim zapamiętale zasłuchiwał.

Ogólnie - nawet, nawet... Gdyby pominąć rzygi i fekalia oraz trochę ograniczyć liczbę podtekstów seksualnych, zapewne postawiłbym nawet i 8. Jednak w takiej formie w jakiej jest zasługuje na 5/6. Na razie stawiam to drugie, może w przyszłości ocena ulegnie zmianie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
macieq00 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Gru 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2011, 22:37   

Absurdalny humor , nietypowa kreska , średniawa fabuła ..... ogólnie nie jest źle , ale jakoś super też nie :-) Seria na szybko , przelotna niczym Panty :-)

PS:OST wymiata (i to nie tylko dla tego że większość kawałków jest w moich klimatach:p ) Osoba odpowiedzialna za soundtrack ma u mnie flaszkę ...nawet dwie :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8018421
Dario Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Mar 2011
Skąd: Sosnowiec
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2011, 19:45   

Witajcie
jestem tu nowy ale od razu przejdę do rzeczy ;]
panty & stocking to takie anime, na które czekałem :) atomówki po japońsku, tak w skrócie :)
mój humor, moja muzyka, i anioły :)
mnie odpowiada całkowicie, chociaż rzeczywiście było parę słabszych momentów. a zakończenie szokujące :P
dawno nie widziałem dobrego nowego anime a tu mi wsio pasuje, szkoda tylko, że takie krótkie ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group