FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Tanuki Manga - Komentarze czytelników
Wersja do druku
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2008, 17:00   

Koristo : 21.10.2008 08:25:53 (85.89.189.55)
Re: Tak tylko powiem...
Komentarz do recenzji "Tomoyo After - Dear Shining Memories"

Cytat:
Eeee…no to zwracam honor. :)


fm : 21.10.2008 02:25:55 (83.5.232.169)
Re: Tak tylko powiem...
Komentarz do recenzji "Tomoyo After - Dear Shining Memories"
Cytat:
Koristo napisał(a):
Cytat:
No, ale KyoAni już ją zekranizowało…
Odcinek 24 Clannadu opowiada historię alternatywną- Tomoya wybiera Tomoyo.
Nie mów, że przegapiłeś taki fajny epizod. :)


Nie dość, że nie przegapiłem, to jeszcze zrecenzowałem :)

Odcinek specjalny Clannad: Another World ~Tomoyo Chapter~ to ekranizacja odpowiedniej ścieżki z Clannada, natomiast opisana tu manga powstała na podstawie później wydanej gry, kontynuującej ten wątek (co zresztą zostało napisane w pierwszym zdaniu).

Na przyszłość radzę dokładniej sprawdzać informacje.
Pozdrawiam.


Koristo : 21.10.2008 01:58:03 (85.89.189.55)
Tak tylko powiem...
Komentarz do recenzji "Tomoyo After - Dear Shining Memories"
Cytat:
No, ale KyoAni już ją zekranizowało…
Odcinek 24 Clannadu opowiada historię alternatywną- Tomoya wybiera Tomoyo.
Nie mów, że przegapiłeś taki fajny epizod. :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2008, 20:48   

Miyu : 4.11.2008 20:19:11 (66.197.149.153)
Najbardziej wzruszająca manga
Komentarz do recenzji "Vampire Princess Miyu"
Cytat:
Zdarzają się lepsze i gorsze recenzje, ale ta jest beznadziejna i nie wiem jak taki Inis otrzymał zgodę na zamieszczenie tej swojej recenzji.
Manga jest przepiękna wizualnie, ma głęboką fabułę i co najważniejsze jest tak przeraźliwe smutna że tylko ktoś bez serca by się nie wzruszył. Nie wiem może Inis właśnie taka jest.
Anime było też bardzo wzruszające, ale manga to już w ogóle…
Czytałem całą mangę po polsku i nie żałuję ani złotówki na nią wydanej. Była bardzo wciągająca i całkowicie inna od anime więc świetnie się uzupełnia.
Manga ma bardzo delikatną kreskę, lekko zarysowaną co może nie każdemu się spodobać, ale pasuje do tego klimatu.
Recenzent za kpienie sobie z tej wspaniałej mangi powinien zostać przez kogoś spoliczkowany bo za pisanie takich bzdur sobie na to zasłużył.
Umysł małego dziecka bo cały czas pisze w recenzji, że nie rozumie o co tam chodzi w mandze, musi 10 razy czytać bo to zbyt skomplikowane dla niej. Jednym słowem przykro z tego powodu że ktoś kto nie rozumie tej mangi ją recenzuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2009, 14:08   

Szogun z Onepiece.com.pl : 26.06.2009 06:02:40 (79.162.61.108)
Najgorsza z najlepszych...
Komentarz do recenzji "Naruto"
Cytat:
Autorka recenzji na prawdę mnie zawiodła. I nie chodzi mi o coś szczególnego. Taką samą mam opinie o Sakurze i Sasuke, no Naruto w moich oczach wypada lepiej.



Ale w momencie w którym piszesz o bohaterach drugo planowych że w żadnym innym tytule nie ma takiej ilości ciekawych bohaterów no może poza wyjądkiem bleacha, mam wrażenie że nie dokońca wiesz o czym mówisz. Wybaczcie że ciągle wywlekam serie One Piece, wielkim fanem już dawno nie jestem. Ale właśnie OP ma jakieś 30 razy więcej ciekawszych i oryginalniejszych bohaterów drugo planowych niż jaki kolwiek inny shounen.

Wogóle wielka trójka klasyfikuje się u mnie tak.

One Piece

Bleach

i Narutard


Szogun z Onepiece.com.pl : 26.06.2009 05:12:32 (79.162.61.108)
Co ja mogę....
Komentarz do recenzji "Inu Yasha"
Cytat:
Powiem tak, seria o przygodach Inusia spodobała mi się od razu. Co najdziwniejsze wiele osób może mnie za to zmieszać z błotem, ale szczerze ubolewałem nad zakończeniem serii. Już się tłumaczę…

Jestem wymagającym człowiekiem, mam konkretne wymagania. Dla mnie im tytuł dłuższy tym lepszy. Nigdy nie lubiłem zakończeń, zawsze wtedy dociera do człowieka, że o kurde to już, a było tak fajnie. I nie ważne czy seria miała 100 odcinków, 300 czy nawet te 556 XD.

Ale sama długość mi nie wystarcza, mogę się szczerze przyznać, że bardzo lubię shouneny, chyba najbardziej, ale Narutard i Bleachard nie przypadły mi do gustu i znudziły. Bardzo szybko. Dlaczego? Hmmm Naruto akcja w 80% ciągle odgrywa się w Wiosce Liścia czy czegoś tam, Bleach to w kółko tłuczka której sensu nie rozumieją nawet walczący.

Za to bardzo polubiłem, ba wręcz pokochałem One Piece i Inuyashe. Obydwa te tytuły mają to czego oczekuję. Przede wszystkim lekko zarysowany wątek główny, który w miarę czasu się rozwija, i serie przygód luźno ze sobą powiązanych. W OP jest to motyw podróży w poszukiwaniu legendarnego skarbu, w Inu poszukiwania odłamków Shikon. To kocham najbardziej, a Fantastykę i mitologię kraju kwitnącej wiśni jeszcze bardzie.

Sądzę że właśnie to powoduje taką popularność psiego demona. Niektórzy czepiają się kreski. Heh mogę im powiedzieć tylko jedno, mi ona w ogóle nie przeszkadzała, dodatkowo jest charakterystyczna dla autorki, nie ściągana od innych. Jest oryginalna! A nie jak całe te Ecchi wkoło takie same postacie, Gały na 80% powierzchni ciała, Zielono fioletowe włosy z pasemkami sinokoperkowegobrązu.

Przyznam racje jednemu z moich przedmówców, relacje między postaciami często są niezwykle głupio skonstruowane. Ale to jedna z nielicznych wad.

Dobra kończę bo drugą reckę robie a nie o to biega. Ta MANGA ma niezwykły klimat, który czuć przez całą serię, czego np nie mogę znaleźć w wymienianych już Bleachu i Naruto.

Gorąco Polecam !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group