FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Total Overdose
Wersja do druku
Fistashi Płeć:Mężczyzna
Taki Orzeszek

Dołączył: 09 Sty 2007
Skąd: Kamienna Góra
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2007, 13:37   Total Overdose

Jako, ze z reguły nie należe do żywiołowców xD to przejrzałem pierwszą stronę działu "Gry" i tematu o takowej produkcji nie było.

Total Overdose jest to mieszanka "Maks Pejna" "Matriksa" i "Grand Teft Ałto" (błędy celowe xD). Myślę, że takowa mieszanina się im CAŁKOWICIE udała.

Grywalnośc
Total Overdose zassał mnie z siłą wielkiego magnesu. Gram w niego od tygodnia non-stop, i mimo, że przeszedłem grę jakieś dwa dni temu, to dalej odkrywam punkty, zbieram bonusy i zabijam kolejnych gości.
Nie jest to kolejne nudne, szablonowe GTA, w którym jedyną przyjemnośc (dla mnie) sprawia gra z kodami...

Grafika
Nie będziemy się oszukiwac, genialna to ona nie jest. Ale sprawia przyjemnośc i naszym oczom, i naszemu procesorowi, bo gra ma małe wymagania.
Filmiki zrobione są fajnie i profesjonalnie.
Efekty typu zwolnione tempo, bieg po scianie, "El Mariachi", Golden Gun, sa zrobione bardzo fajnie i dynamicznie, nie mam nic do zarzucenia. To takie lepsze GTA: SA.

Muzyka-dźwięk
Nie ma jej za wiele, ale jak już w grze wystąpi to jest debeściarska. Same menu bardzo zadowala, wczuwająca nas w klimat piosenka z jednej z reklam Joga Bonito (gra była pierwsza!). Bardzo oddane odgłosy strzałów, jęki pokonanych czy (sic!) klaksony w samochodach, które rozbrzemiewają wesołymi meksykańskimi i nie tylko sławnymi na cały świat melodiami.

Rozgrywka
Max Payne < Total Overdose
Matrix < Total Overdose
GTA < Total Overdose.

Cóż tu jeszcze dodac moi mili? A no to, ze Total Overdose to produkcja prawie doskonała.

9/10

Posta napisałem sam i zastrzegam jego kopiowanie

_________________
Ehh.. to był mój post : D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4940557
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-01-2007, 16:27   

Hm, czytając te superlatywy zastanawiam się, czy mowa jest o tej grze? :o

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fistashi Płeć:Mężczyzna
Taki Orzeszek

Dołączył: 09 Sty 2007
Skąd: Kamienna Góra
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2007, 16:58   

Hmm.. a ot ładnie tak nabijac se posta w temacie?
Tak, mowa o tej grze, ponieważ ona MI spodobała się bardzo, moze w przeciwieństwie do Ciebie. Dlaczego? Powody znajdziesz wyżej : )

_________________
Ehh.. to był mój post : D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4940557
The_Havoc_Rider Płeć:Mężczyzna
onward we rock.


Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: b-stok
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 15:43   

przyjemnie się gra w gierki takie jak GTA czy właśnie Total Overdose. jest to bardzo relaksujace. przychodzisz zmeczony z pracy/szkoły/kamieniołomu odpalasz taką sieczkę, strzelasz do niewinnych ludzi na ulicy, robisz ogolny armagedon w miescie, kończysz grę. odrazu człowiek dwa razy bardziej szczęśliwy.


TAK, TAK najfajniej jest grac na cheatach z nieśmiertelnością i full ammo. Bo śmierć postaci stresuje a celem takich gier jest dawanie 100% radochy przy minimalnym wysiłku. ; )

_________________
nie, nie kocham wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
San_Adamias Płeć:Mężczyzna
nobody


Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: przybyli wikingowie?
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2007, 02:15   

Na początku ta gra wciągnęła mnie jak czarna dziura ale po dwóch dniach bezsensownego zabijania znudziła mi się całkowicie. Grafika nie jest totalnie brzydka ale ładna też niezbyt. Ustępuje seriom GTA pod względem fabuły ( Co wg. mnie jest w grze najważniejsze) oraz muzyki (w GTA każdy może mieć coś dla siebie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RapEr Płeć:Mężczyzna
East Coast Rap


Dołączył: 10 Lip 2007
Skąd: poska ;]
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2007, 20:21   

Fistashi napisał/a:
Cóż tu jeszcze dodac moi mili? A no to, ze Total Overdose to produkcja prawie doskonała.

9/10



hmm a czy nie powinno być 20/10 click nazwał ja nawet najbardziej rock'entrolową gra roku :D (na marginesie przeszlem az 3 razy )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
565005
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group