FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Ciekawa gra przeglądarkowa osadzona w świecie Naruto!
Wersja do druku
jerzyk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Wrz 2013
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2013, 14:29   Ciekawa gra przeglądarkowa osadzona w świecie Naruto!

Hejo, chciałbym was jednocześnie zachęcić oraz podyskutować o grze Shinobi World.
Nie chcę, żeby to wyglądało jako durna reklama, ale dla tych co jej nie znają chętnie ją opiszę.


http://www.shinobiworld.pl/index.php?a=register&r=4182

Shinobi world to gra przeglądarkowa osadzona w świecie Naruto! Jest to bardzo interesująca pozycja na 'rynku' gier przeglądarkowych jak i tych opartych na anime/mandze. Czas na pare informacji dotyczących gry:

-Świetna i profesjonalna oprawa graficzna
-W świecie shinobi pniesz się po szczeblach rang wioskowych, możesz zacząć jako student akademii, aby potem sięgnąć po płaszcz kage!
-Może chcesz walczyć wręcz (taijutsu), może za pomocą mieczy? A może shurikenjutsu? Możliwości jest wiele, zaczynając od wspomnianego taijutsu, kenjutsu i shurikenjutsu kończąc na genjutsu oraz ninjutsu
-Co więcej, możesz się wyspecjalizować w jednej z 'dziedzin'! Interesuje Cię czasoprzestrzenne nin? Bierz śmiało! A może leczenie, bariery lub tworzenie klonów, tak jak główny bohater?
-Wybrałeś już swoją drogę, czas ją rozszerzyć! Użytkownicy fizyczni mają możliwość zespolenia z żywiołem, a 'mentalni' kekkei genkai lub obudzenie Sharingana!
-Jest ponad 400 różnorodnych technik walki!
-Bardzo dużym plusem jest też to, że ta gra ciągle się rozwija, to nie jest jakiś porzucony projekt, więc można bez obaw zakładać konto.
Wojny pomiędzy wioskami, wkroczenie do anbu, wykonywanie misji...
Mógłbym wymieniać tak wiele, ale nie chcę psuć zabawy z gry.

Naprawdę bardzo polecam i zachęcam do dyskusji w tym temacie.

Pozdrawiam!

Ps. link podany jest na górze, lecz jeśli nie chcecie mnie wspomagać (nie z tego powodu piszę) podaję 'normalny' link:
www.shinobiworld.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group