FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  [Sprzedam/oddam] Moja kolekcja mang i anime
Wersja do druku
Sado Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Kwi 2017
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2017, 11:06   [Sprzedam/oddam] Moja kolekcja mang i anime

Mam do sprzedania lub do oddania, jeśli nie będzie chętnych na kupno, moją skromną kolekcję mang i anime. W jej skład wchodzą:
Mangi:
Great Teacher Onizuka tomy 3-7
Welcome to the NHK tom 1
Highschool of the Dead tom 1
Anime: (od nieistniejącego (?) już studia Anime Gate)
Haibane Renmei
Samurai Champloo
Hellsing (seria TV)

Najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu (gdzieś w/koło Pasażu Grunwaldzkiego byłoby mi najwygodniej), bo najzwyczajniej nie chce mi się bawić w wysyłanie. No chyba że rzeczywiście ktoś zaoferuje na tyle fajną cenę, że mi się zachce. No i najwygodniej, gdyby jedna osoba wzięła całość.

Stan techniczny: wszystkie mangi są w stanie bardzo dobrym, przeczytane kiedyś raz lub dwa i postawione na półkę, na którą nikt od paru dobrych lat nawet nie zaglądał. Podobnie z anime: obejrzane raz i wrzucone na półkę. Samurai Champloo nawet nie oglądałem, więc można powiedzieć, że nówka. Jedyny uszczerbek posiada pierwsze opakowanie na płytę Haibane Renmei - pękł jeden zatrzask, lecz reszta działa w porządku - w niczym to nie przeszkadza, zamyka i otwiera się normalnie, na półce też nie będzie to widoczne. Hellsing posiada jeszcze kartonowe opakowanie na dwa plastikowe woluminy, w przypadku Samurai Champloo - każde plastikowe opakowanie jest jeszcze wewnątrz kolejnego kartonowego opakowania. Zawarte dodatki: pocztówki + jakieś opisy się w większości zachowały, możecie zobaczyć na zdjęciach. Stan samych płyt: bardzo dobry.

Poniżej zamieszczam zdjęcia:

Spoiler: pokaż / ukryj
Cała kolekcja:

Same mangi:

Haibane Renmei:

Samurai Champloo


Hellsing:



Link do galerii, gdyby komuś się nie wczytywało (są rozciągnięte w podglądzie, trzeba wejść w bezpośredni link): http://imgur.com/a/zzqvT

Myślę, że dla kolekcjonerów to może być coś, a dla zwykłych fanów M&A - no cóż, na pewno warto sięgnąć po Haibane Renmei czy Samurai Champloo, bo to świetnie klasyki. Już nie mówiąc o tym, że takich pozycji jak Haibane Renmei w obecnych czasach to ze świecą tylko szukać.

Zainteresowanych zapraszam na PW ze swoimi propozycjami cenowymi, a jeśli nikt nie będzie za to chciał zapłacić, to z wiadomością - czemu akurat Tobie mam to oddać :) Ogłosiłem się na paru forach, więc jeśli widzieliście tę ofertę gdzie indziej - tak, to moja. Jeśli macie jakieś pytania - pytajcie tutaj. Miłego dnia i wesołych świąt!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group