FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
tysska Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2008, 18:43   

pomocy!poszukuje anime!!
W 2004 leciało na niemieckiej vivieanime trochę podobne do Elfen Lied. Pamiętam tylko fragmenty jednego odcinka. Jacyś komandosi w zrujnowanym mieście polują na gołą (jakżeby inaczej) dziewczynę z różowymi włosami, najpewniej genetycznie modyfikowaną, a dowodzi nimi jakiś profesorek-nerwosolek. Dziewczyna na początku tego odcinka (jeśli znowu dobrze pamiętam) leży w wannie, potem ci żołnierze ją chwytają, otumaniając wcześniej gazem usypiającym, przy czym dziewczyna zabija kilku z nich. W następnej scenie wiozą ją na wózku przykrytą jakimś brezentem, lecz uwalnia się, zabija prześladowców i znowu ucieka. Doktor zaś zabija dowodzącego oddziałem i sam odlatuje Harierem. Ktoś może kojarzy co to mogło być? Leciało to tak po Hellsingu, latem 2004.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mudia Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 11:27   Szukam tytułu

Witam
Szukam tytułu anime, którego fragment niedawno oglądałem. Widziany przeze mnie fragment był użyty w jednym z AMV HELL (była to prawdopodobnie 3 część - THE MOVIE). Scena o której piszę przedstawiała pojedynek 2 panienek używających rewolwerów w czymś co przypominało z grubsza scenę z dzikiego zachodu (to było kilka sekund animacji, więc mogę się mylić). Bardzo charakterystyczny był sposób ładowania pustej broni, a mianowicie zapasowe naboje umieszczone były pomiędzy piersiami bohaterek i jakimś cudem były "wystrzeliwane" lub wypychane w powietrze, gdzie (znów w cudowny sposób) wpadały do pustych już komór rewolwerów.

Mam nadzieję, ze ktoś kojarzy taką scenę i da mi namiary na ten tytuł :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 11:40   

Scalono do odpowiedniego tematu. Anime to praktycznie na pewno Grenadier, wydane w Polsce przez Anime-Gate jako Rushuna - wystrzałowa wojowniczka.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mudia Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 11:52   

Wielkie dzięki, to jest to :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konkur Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 20:05   

tysska napisał/a:
pomocy!poszukuje anime!!
W 2004 leciało na niemieckiej vivieanime trochę podobne do Elfen Lied. Pamiętam tylko fragmenty jednego odcinka. Jacyś komandosi w zrujnowanym mieście polują na gołą (jakżeby inaczej) dziewczynę z różowymi włosami, najpewniej genetycznie modyfikowaną, a dowodzi nimi jakiś profesorek-nerwosolek. Dziewczyna na początku tego odcinka (jeśli znowu dobrze pamiętam) leży w wannie, potem ci żołnierze ją chwytają, otumaniając wcześniej gazem usypiającym, przy czym dziewczyna zabija kilku z nich. W następnej scenie wiozą ją na wózku przykrytą jakimś brezentem, lecz uwalnia się, zabija prześladowców i znowu ucieka. Doktor zaś zabija dowodzącego oddziałem i sam odlatuje Harierem. Ktoś może kojarzy co to mogło być? Leciało to tak po Hellsingu, latem 2004.

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/company.php?id=6531
Widzialem tylko 3 z tych ktore tam sa podane, ale strzelalbym na Agent Aika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tysska Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2008, 08:32   

Thx :******************
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2008
Skąd: Jak ktoś wie gdzie to jest to Brenna
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2008, 20:02   

Hmm dawno dawno temu oglądałem chyba na C+ wieczorem coś co mi bardzo utkwiło w pamięci i nie za bardzo wiem gdzie tego szukać z góry przepraszam za chaotyczny poniższy opis ale to było jakieś 6-7 lat temu. Anime usadzone było chyba w 2 wojnie światowej tyle że były mechy. Jedną scenę pamiętam też z pociągiem przewożącym wielkie działo. Naprawdę niewiele pamiętam z tego anime ale może ktoś będzie znał i poda tytuł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9597599
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-11-2008, 20:11   

Nie mogę mieć pewności, bo nie widziałam, ale jedyne co mi się kojarzy to Kishin Heidan/Kishin Corps/Oddziały Sterowane.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Dana-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2008, 18:15   

Chyba to nie seria.
O dziewczyne imieniem Sam, która pracowała w łaźni, a właścicelką łaźni była zła czarownica, która uwięziła tęże Sam i jej rodziców. Do łaźni przychodzili róźni bogowie oraz stwory i był też pociąg, który sunął przez wodę. Na końcu linii tej kolejki była stacja Uroczysko i tam mieszkala siostra czarownicy. Był też smok - rzeka imieniem Haku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-11-2008, 18:22   

San, nie Sam :) (a tak w ogóle, to Sen, ale cicho)

"Spirited Away - w krainie bogów" (albo "Sen to Chihiro no Kamikahushi")

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
zloty Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 19:29   Poszukuję starszego anime

Witam.

Zamin zacząłem oglądać tak na poważnie anime to miałem do czyniania w dziećiństwie z jednym tytułem. W ty rzecz, że nie pamiętam jakim. Może wam szybciej przyjdzie na myśl.

Fabuła była o grupce znajomych, którzy poszukiwali specyficznych kamieni(chyba ich 7 było czy coś takiego). Przywódca miał złamany miecz, jego przyjaciel był duży i silny (czyba czarnej karnacji) z wielkim mieczem i kobieta (chyba ktoś jeszcze wchodził w skład drużyny, ale nie pamiętam dokładnie). Podróżowali statkiem.

Pamiętam jeden odcinek, o tym, że dopłnęli do wyspy, która była otoczona przez latające kamienia. Chroniła ona dzwon w którym zaklęty był potwór (coś jakby wielki nietoperz), który został wydostany przez uderzenie w dzwon. Przez tan odcinek, próbowali wciągnąć go ponownie w dzwon- zbliżając do do niego i uderzając w niego poonownie. Tyle pamiętam. Może wam coś bardziej świta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 19:34   

ja tu nie mod ale to juz zboczenie moje zawodowe
wyszukiwarka nie gryzie
istnieje juz osobny temat na takie pytania
http://forum.tanuki.pl/tematy10/2135.htm
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gość
Gość
PostWysłany: 17-11-2008, 19:35   

Piraci Mrocznych Wód ze studia Hanna-Barbera. Żadne anime, ale fajna seria.
Powrót do góry
zloty Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 19:37   

Siedze już 3 dzień czukając tego anime. Gryzie mnie nieznajomość tytułu.

A to nie takie łatwe znajeźć anime po jednym odcinku.


Scalono do odpowiedniego, przyklejonego tematu.
IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 17-11-2008, 19:45   

Ktoś wie z czego to jest?



Zła jakość wiem, ale to screen z amv na youtubie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group