FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2008, 13:58   Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...

Zgodnie z tytułem - temat służy do zadawania pytań o wszelkie anime, których tytuł wyleciał nam z pamięci, których fragment widziało się gdzieś przelotnie i które z tych czy innych przyczyn musimy za wszelką cenę zidentyfikować.

Osobom zadającym pytania doradzałabym podawanie od razu jak największej liczby szczegółów - im dokładniejszy opis, tym większa szansa, że ktoś będzie mógł pomóc.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Martii666 Płeć:Kobieta
Slayers Fan


Dołączyła: 25 Wrz 2008
Skąd: ][=][ell
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2008, 14:21   

Skoro tamtem temat zamknięto to ja daję moją wypowiedź jeszcze raz ;]
----
Hmmm... Niech ktoś pomoże...
Nie widziałam żadnego odcinka tego anime jedynie chwilę się wpatrywałam jak byłam mała ale chętnie bym zobaczyła..
Wiem jedynie że był taki facet co potrafił się w czarną panterę zamienić i że chyba w ostatnim odcinku zginął... Nic więcej nie pamiętam. HELP ><
Wiem na sto procent ze mało odcinków miało to anime.. do 20.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9161428
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-10-2008, 15:17   

Martii666 napisał/a:
Wiem jedynie że był taki facet co potrafił się w czarną panterę zamienić i że chyba w ostatnim odcinku zginął... Nic więcej nie pamiętam. HELP ><


Czy to leciało na Hyperze?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Martii666 Płeć:Kobieta
Slayers Fan


Dołączyła: 25 Wrz 2008
Skąd: ][=][ell
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2008, 16:47   

Tak. I możliwe że to nie był facet tylko baba nie jestem pewna co do płci xD i zamieniał/a się w dużego czarnego kota xD chyba pantera ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9161428
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2008, 18:48   

Martii666

Nudziło mi się, więc sobiem poszperałem i coś znalazłem. Może to było Cybersix?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Martii666 Płeć:Kobieta
Slayers Fan


Dołączyła: 25 Wrz 2008
Skąd: ][=][ell
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2008, 17:58   

Aaaa ta to to dziękuję :D Pozdrowienia ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9161428
terpsychora Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2008, 18:10   Dziewczyna-ninja przebrana za chlopaka

Poszukuje anime (czy to na pewno bylo anime?), w ktorym ciemnowlosa dziewczyna-ninja biegala po drzewach z jakims chyba jasnowlosym mlodziencem-tez ninja. On myslal, ze ona jest chlopakiem, bo i wygladala jak chlopak. na poczatku chyba walczyli ze soba, ale potem podrozowali razem. no i jest to stare anime bo na pewno sprzed co najmniej osmiu. ogladalam jeden, gora 3 odcinki na kasecie vhs z wypozyczalni. szukalam juz, bezskutecznie, na stronie encyklopedii anime wydanych w Polsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-10-2008, 21:09   

Szukam nazw dwóch anime sf z mechami, które oglądałem jako dziecko na vhs z wypożyczalni. Pierwszy opowiadał o międzygalaktycznym pociągu, ekspresie numer 777, którego w czasie podróży strzegł wielki robot, nazywający się chyba Sokół 7. Drugie pamiętam już gorzej - robot z anime nazywał się bodajże Omega, a matka jednej z pilotek okazywała się w pewnym momencie podmieniona na szpiega kosmitów.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konkur Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 02:54   

616 napisał/a:
Pierwszy opowiadał o międzygalaktycznym pociągu, ekspresie numer 777, którego w czasie podróży strzegł wielki robot, nazywający się chyba Sokół 7.


Moze chodzi ci o Galaxy Express 999, lub cos pokrewnego, jeden ze statkow tam mial chyba oznaczenie 777:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1361

616 napisał/a:
Drugie pamiętam już gorzej - robot z anime nazywał się bodajże Omega, a matka jednej z pilotek okazywała się w pewnym momencie podmieniona na szpiega kosmitów.

Omega jest w Tekkamanie, ale nie wiem czy o to chodzi:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=755

Edit=Avellana: Zmieniono linki na prowadzące do ANN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 08:31   

Co do powyższej: na pewno nie jest to żadna z części Galaxy Express, jaką widziałam, a widziałam wszystko, co się dało dorwać w zrozumiałym języku. Owszem, jeden z pociągów przewijających się w serii był oznaczony 777, ale pojawiał się może raz (na 113 odcinków), a do tego jestem na 100% pewna, że ta seria nigdy nie była emitowana w okolicach Polski. Poza tym w znanych mi anime Matsumoto nie ma niczego, co choćby odlegle przypominało mechy...

Albo jest to jeden z jego tytułów, którego nie znam (jest kilka, chyba Space Battleship Yamato czyli Star Blazers na przykład), albo - co bym chyba uważała za bardziej prawdopodobne - trybut dla Matsumoto w serii innego reżysera.

Przypominam jeszcze jedno: linki do stron umożliwiających ściąganie plików są zabronione przez nasz regulamin. Strona, którą podał Konkur, choć zgadzam się, że zawiera bogatą bazę danych, jest tego typu stroną. Prosiłabym o podawanie w takim przypadku linków do Anime News Network.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-10-2008, 16:10   

No mam trudne pytanie. Na jakimś amv widziałem bisha z długimi, srebrnymi włosami, zuymi oczkami i malutkimi okularkami. W jednej scenia miał gitarę i grał w zespole (ubrany był w taki dziwny strój z WIELKIMI naramiennikami) a w następnej strzelał do królików.

Z czego to?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-10-2008, 16:26   

Norrc napisał/a:
No mam trudne pytanie. Na jakimś amv widziałem bisha z długimi, srebrnymi włosami, zuymi oczkami i malutkimi okularkami. W jednej scenia miał gitarę i grał w zespole (ubrany był w taki dziwny strój z WIELKIMI naramiennikami) a w następnej strzelał do królików.

Z czego to?

Podejrzewam, że może chodzić o Ilpalazzo z Excel Saga, ale jako że anime za dużo nie oglądałam to mogę się mylić.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 16:31   

Amarth napisał/a:
Podejrzewam, że może chodzić o Ilpalazzo z Excel Saga, ale jako że anime za dużo nie oglądałam to mogę się mylić.

yep, to z excel sagi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-10-2008, 18:24   

To z osławionej Excel Sagi ?! Trzeba się zabrać za oglądanie. Minna, arigatou!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-10-2008, 17:11   

Coś mi się takiego przypomniało: Czytałam kiedyś jakąś recke anime o jakimś sf,
akcja oscylowała w okolicach dziewczyny (chyba w każdym razie dzieciak) i jakiegoś starodawnego robota odkopanego w postapokaliptycznym świecie. O ile dobrze pamiętam oni się połączyli w jeden twór z jakiegoś powodu i zaczęli ocalać świat oczywiście.
Nie wiem czy to przyniesie jakieś skojarzenia ale więcej nie pamiętam czytałem tylko recka nawet nie wiem gdzie.

_edit___________________
dragons haven


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 16-02-2009, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 121 Idź do strony 1, 2, 3 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group