FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 15-10-2017, 22:13   

Daerian napisał/a:
Nie wiem co fandom ma do AGE, dlatego że był zrobiony dla młodszych widzów? Mi przyznaję podobał się znacznie bardziej niż ostatnie Iron Blooded Orphans, które zabudziły mnie na śmierć (i próbowały być tak smutne i tragiczne, że tragiczne faktycznie się zrobiły, tylko nie w ten sposób co należy...)

SEED jest bardzo dobry, ale wolno się rozkręca, 00 natomiast to radosna parodia Gundamów w serii o Gundamach, więc należy ją obejrzeć po kilku innych.

Zauważyłem też, że nie wspominasz ani słowem o G Gundam (superobo seria w stylizacji Gundama), ani o Turn A Gundam - dlaczego?


Nie miałem okazji obejrzeć.

SEED byłby dobry gdyby nie przypadłość stock footage i syndrom Jezusa <serio, jak on to przeżył>.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość
Gość
PostWysłany: 16-10-2017, 16:27   

Cześć wszystkim. Właśnie oglądałam Zetsuo no temptest i podobno Mahiro uratował jakąś dziewczynę (cywila), było o tym wspomniane w ostatnim odcinku. W serii jednak tego nigdzie nie widziałam. Kojarzy ktoś taki moment? Może na końcu odcinka po openingu. Niemożliwe żebym coś przegapiła. Czyżby naprawdę tego nie było w anime i tylko sobie coś wymyślili na końcu?
Powrót do góry
miki
Gość
PostWysłany: 25-10-2017, 12:45   

Witam wszystkich. Po obejrzeniu Tiger & bunny natknęłam się na pairing Kaburagi Kaede x Yuri Petrov. Skąd to sie wzięło. Chyba nie z powietrza, było cos takiego w kinówkach, czy mandze? Pomóżcie!
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-10-2017, 17:11   

miki napisał/a:
Witam wszystkich. Po obejrzeniu Tiger & bunny natknęłam się na pairing Kaburagi Kaede x Yuri Petrov. Skąd to sie wzięło. Chyba nie z powietrza, było cos takiego w kinówkach, czy mandze? Pomóżcie!


Pairingi nie muszę wynikać z głębokich powodów. Nie sugeruję szukania zbyt głębokiej logiki w tym czemu dwie postacie są pairingowane, bo sprowadza się to często do tego, że ktoś po prostu lubi dwie postacie i stwierdza, że chciałby je widzieć razem. Zwykle wystarczy, żeby miały one jakąkolwiek interakcję w zakresie historii, a często nawet to nie jest potrzebne.

tl;dr Pairingi mogą brać się z powietrza.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 46 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group