FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Jeszcze jedną parę zaprzeczywmy tralala...

Czy demon i smok mogą żyć razem?
Tak
76%
 76%  [ 20 ]
Nie
23%
 23%  [ 6 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 26

Wersja do druku
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2004, 14:03   

Nie były na temat >) Fakt.

Fanfikowkie pomysły nie tylko "trochę" zmieniają realia, wręcz odkształcają bohaterów. Jak w kilku fikach Princess_Amelii.
A czy nie mogłoby być tak, z parką X/L...tzn.X/F^^", że się do siebie po prostu przyzwyczają? Tak było np.z romansem (=_=) Liny i Gourry'ego. W Try było zaznaczone, że długo ze sobą podróżują i się do siebie przyzwyczaili.
*Dobra, napiszę to pierwszy i ostatni raz><* No, a z takiego stanu rzeczy może wyniknąć coś więcej. Więc jest cień szansy. Nawet gdyby Filia była zabawką w rękach Xella. Dzieci z czasem coraz bardziej kochają swoje zabawki^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2004, 17:48   

Co do tych dzieci i ich zabawek, to niestety po jakimś czasie zabawki się nudzą... ale to tak BTW.

Ja generalnie jestem raczej w stronę TAK. Generalnie. Oczywiście zgadzam sie ze stwierdzeniem, że Mazoku nie posiadają bardziej skomplikowanych uczuć (ale jakieś muszą posiadać - wtedy trudno byłoby je nazwać inteligentnymi a poza tym w jaki sposób byłyby w stanie przetrwać? Bez strachu na przykład - który całkiem często odczuwają, np. w stosunku do silniejszych - nie mogłby realnie ocenić swoich szans w walce i zaraz zginęłyby, zamiast uciekać), ale czy w końcu do istnienia pary miłość jest koniecznie wymagana? Przynajmniej miłość obustronna. Przeciez całkiem możliwe, że Filia zakocha się w Xellu na zabój, a on znia będzie, bo przeciez żywa istota to niezmierzona skarbnica negatywnych emocji... które Xell jeszcze by podsycał. Z tego wynika, że MOGĄ byc razem. Pytanie - na jak długo? Ja myślę, że Filia wyniszczyłaby sie zupełnie w takim toksycznym związku i albo odeszła, albo załamałaby się psychicznie (tym razem na serio i trwale). Jeszcze szybciej można się pozbyć Xella - w końcu jeżeli tylko Zellas mu rozkarze, on natychmiast zniknie z życia smoczycy albo nawet ją zabije. Tak więc przeszkody tkwią nie w biologii, ale w indywidualnych charakterach Filii i Xella (niech mi ktos spróbuje zaprzeczyć temu, że Mazoku mają charaktery! ><) i ich wytrzymałości. Bądź co bądź, to byłby trudny związek.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2004, 17:59   

Właśnie...>)hm... Pytanie w ankiecie brzmi "Czy demon i smok mogążyć razem?" Żyć- tak. Yume odpowiedziała na to pytanie>)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2004, 18:08   

O_O Chimi nie podpuszczaj Zegisa!!!!! bo jeszcze pytanie zmieni!!!!!
A teoria Yume jest świetna^^
Jasne ze mogą żyć razem to zalezy tylko od fanaberi obojga^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2004, 18:11   

Nie myślałam nawet o podpuszczaniu o.o
Tak mi się skojarzyło jak posta Yume przeczytałam.
Współczucia dla Filii>) Byłaby marionetką w rękach fioletowłosego mazoku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2004, 18:14   

nie marionetką, a zabawką^^ to ma też swoje zalety nie musiałaby się bać niczego co nie byłoby silniejsze od *_*Xellunia*_* bo jaki normalny mazoku zadziera z silniejszym^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2004, 20:47   

Taka obiecana w hali 10-cio minutówka ;) <no może 30-to>

1) Czemu zawsze każdy interpretuje moje słowa jak mu się żywnie podoba <chodzi o to pytanie do ankiety....> i czemu zawsze jak zniknę na parę dni zarzucają mi działanie na przekór niektórym...
2) Marionetka to lalka, lalka to zabawka ;P
3) Było nie było, i tak wydaje mi się że oni za... całe złoto świata się nie pokochają... chociaż jak tak nadtym myślałem to to że im wyższy rangą Mazoku tym więcej czuje wydaje mi się uczciwe :) lecz uczucia typu miłość odpadają :P
No ale ostatecznie w kraju podobno panuje demokracja <podobno... podobno myślisz... w sumie obie rzeczy bardzo nieprawdopodobne - Copy>, Cop...później się policzymy, więc wracając do demokracji to jako że większość ma przeważnie rację, tymczasowo dopuszczam odpowiedź tak mimo że z tego co zauważyłem więcej jest na nie :P
O_O jest 7:4 to o 3 więcej na nie niż myślałem... BRAVO*
*błąd zrobiony specjalnie^^

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Ayanami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Paź 2003
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2004, 15:21   

O, chyba nie pisałam tu jeszcze. Ja tam nie powinnam się wypowiadać bo oglądałam tylko kilka odcinków slayers try, ale na razie to wygląda mi na to że się nie cierpią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-06-2004, 15:29   

_-_... To wróć po obejrzeniu reszty. Cechą wszystkich związków są zmiany wzajemnych relacji. Zresztą gdyby faktycznie tak było przez całą serię to dyskusja by nie powstała.

Mycha - to forum nie jest tylko po to, żeby pisać co się myśli, ale także żeby dyskutować. A kultura dyskusji wymaga, by przed zabraniem głosu zapoznać się ze zdaniem innych.

Już czuję oddech Avellany na karku;P. Toto wszystko i tak zaraz pewnie poleci.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2004, 15:44   

Ysengrinn napisał/a:
Już czuję oddech Avellany na karku;P. Toto wszystko i tak zaraz pewnie poleci.

Godny pochwały instynkt ;P Więc lepiej do tego czasu się pogódźcie. Nie ma sensu zaśmiecać forum bzdurnymi dyskusjami o jednym poście.

Poza tym sądzę, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię (szczególnie w temacie - ANKIECIE ;P) i nie musi o niej dyskutować (Tia... Szczególnie jeśli ta opinia jest w 100% zgodna z twoją ;P - dop. Nefeh) Właśnie ^^

PS. Sorry za offtopic, ale skoro to i tak poleci...

[edit=Avellana] Ysengrinn, nie mogłam Cię zawieść... ;) Off-topic poleciał, jako prywatna kłótnia, która nie ma się nijak do tematu. I spokojnie, wiem, kto miał tu rację, a kto nie. Po prostu to faktycznie było zaśmiecanie.

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2004, 21:25   

Oj ja jeszze nie mówiłam tu^_^

Hm.. zaznaczam ,,tak".. choć osobiście nie do końca jestem przekonana do tego związku< tak.. jakieś śmieszne parodyjki-romansidełka pisać można.. oraz wszystkie romansidła opisujące na dwie strony uczucia-takie jakie ja piszę XDD> Ale.. w realiach serii ten związek nie błyłby możliwy.. niestetyT_T Bo Xell i Fi to moja ulubiona parka.. jednak wiem, że mimo wszystko trudno byłby im razem być_^_
1. Te teorie ,,na tak" sa dobre.. Ale.. w sumie wychodzi że im się nawet nie opłaca razem byćT_T

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2004, 22:03   

Gdyby miłośc działała na zasadzie: "opłaca się im być razem / nie opłaca się im być razem" to gatunek ludzki by już dawno wyginął... :P

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
iedliqasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Lis 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 17:13   

Moim zdaniem mogliby byc razem chociażby dlatego, że po pierwsze, ładnie razem wyglądają, po drugie, bywały sceny,w których potrafili się dogadywac, a nawet do siebie uśmiechac, po trzecie, sceny z udziałem tej parki potrafią wycisnąc łzy z oczu (oczywiście chodzi tu o płacz pod wpływem śmiechu^^ )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group