FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
  Czas czepoklików:
Wersja do druku
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-08-2005, 16:46   

Mizuumi boje się ciebie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mizuumi Płeć:Kobieta
translator


Dołączyła: 24 Kwi 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2005, 21:16   

IT. napisał/a:
Mizuumi boje się ciebie.


Jak najbardziej nalezy. Szczegolnie w kontaktach gear to gear ;)
Albo co gorsza swiat kontra ja i moje plery :D
Rozpizdziel na maxa XD
Dobra, juz nie slanguje.

_________________

When the truth seems so farway
Buddha loves you and Jesus saves
You need answers for your dismay
Ask yourself Ask your mom Ask DNA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1862753
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-08-2005, 13:42   

Nowa porcja, z przed minuty:

Nigdy Wcześniej Nie Widziany W Necie Kolega Z Liceum (13:34)
(Guzik was to obchodzi o czym rozmawialiśmy)
Zeg (13:35)
ok... to miłego dnia, juz myślałem, że będę musiał kolejnego Jellonka spławiać...

i po minucie:

XXX (13:38)
czesc poklikasz
Zeg (13:38)
o wilku (czy raczej Jellonku) mowa...
Zeg (13:38)
NIE!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-08-2005, 14:36   

Z braku GG nagabywana jestem poprzez inną platformę komunikacyjną. Mianowicie Neofriendsy...

Już wyjaśniam. Na Neopetach istnieje kilka dróg komunikacji międzyludzkiej. Min. boardy (skrzyżowanie forum z chatem), neomaile (nic innego jak maile) i przeklęte neofriendy czyli coś, czego nie da się wyjaśnić w miarę sensownie. Podobno do czegoś służą, szczerze mówiąc nie udało mi się odkryć do czego... Natomiast interesującym jest zjawisko takowe, że nagabują mnie ludzie zupełnie mi nie znani "can I be your neofrieeeend????" Moja odpowiedź zwykle brzmi "skąd mnie znasz i jaki masz po temu powód?". Po ostatnim requeście updatnęłam profil i informacja o tym, że nie życzę sobie takich requestów jest jeszcze większa i jeszcze bardziej wkurzona. No cóż, czas pokaże, czy wyżej wymienieni nauczyli się czytać...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ash DeLuxe Płeć:Mężczyzna
tereferekuku


Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Z innej planety
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2005, 18:14   

heh... Jak to jest, że ciągle byłem na dostępnym i ani wtedy, ani teraz nie miałem tego wątpliwego zaszczytu bycia nagabywanym... A tak, to chyba przez nicka. ;)

Wciąż jednak nie rozumiem ludzi, którzy w ten sposób chcą się przyjaźnić. To może zabrzmi dziwnie, ale wyjście na dyskotekę, lub zagadanie do kogoś w zwykłej bibliotece nie jest aż takie trudne, a przynajmniej mamy coś w rodzaju pewności, że podana osoba jest tym za kogo się podaje.

Pamiętam, że na wagarach kumple z liceum zagadywali na chattach do dziewczyn i umawiali się na spotkania (niektóre im zdjęcia wysyłały). Czy naprawdę ludzie już nie myślą!? Czy takie poznawanie nowych ludzi jest uzależniające jak heroina, czy internet?

Nie robie z tego problemu społecznego (nie dzwońcie do Faktów), ale to pewien fenomen, nie?

_________________
Jeśli potrafisz zachować spokój, gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-08-2005, 20:28   

Wiesz Ash - taka rozmowa przez Internet - prócz faktu, że naturalnie jest wygodniejsza, właściwie niewiele różni się od np. rozmowy przez telefon czy przyjaźni korespondecyjnej...

A przyjaźnie korespondencyjne (tzn. za pomocą listów) znane są ludzkości od tysięcy lat. Nadal też utrzymuje, że w moim wydaniu w dzisiejszych czasach znajomość netowa niewiele różni się od znajomości z osobami, z którymi przyjaźnię się od podstawówki. (Spowodowane jest to w dużej mierze emigracją studencką).

Inna kwestia, że nadal nie potrafie zrozumieć sposobu myslenia standardowego czepoklika... Czy takie osoby zaczepiają ludzi na ulicach i pytają "Hej, porozmawiasz o seksie" tudzież wybierają na chybił trafił ludzi z książki telefonicznej i dzwonią po domach?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-08-2005, 20:44   

Zegarmistrz napisał/a:
Inna kwestia, że nadal nie potrafie zrozumieć sposobu myslenia standardowego czepoklika... Czy takie osoby zaczepiają ludzi na ulicach i pytają "Hej, porozmawiasz o seksie" tudzież wybierają na chybił trafił ludzi z książki telefonicznej i dzwonią po domach?

Na ulicach może nie zaczepiają, jednak w barach, na dyskotekach itp. - jak najbardziej. To jest dla nich rozrywka, a że Padu-Padu czy inne coś używają tylko do celów rozrywkowych, to prawdopodobnie nie przychodzi im na myśl, że zaczepiając losową osobę mogą jej przeszkadzać. To, że nie dzwonią do losowych ludzi, również można w ten sposób uzasadnić - telefon może danej osobie przerwać dowolne zajęcie, a osoba, do której się pisze przez GG, już siedzi przed komputerem, przez co jest w domyśle "wolna". Warto też zauważyć, że niektórzy dzwonią do ludzi z ogłoszeń matrymonialnych - może dla nich wpis w katalogu GG jest jak ogłoszenie matrymonialne?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2005, 23:27   

No to teraz ode mnie: jak wiadomo, nie ukrywam się specjalnie na GG, bo jednak czasem naprawdę ktoś chce ode mnie czegoś w sprawie portalu. Oto wyniki szybkiego skanu w moim domowym archiwum GG. Od razu zaznaczam, że tego typu propozycje blokuję bez odpowiadania, stąd pewna lakoniczność... Ale mimo wszystko jest to ciekawy przegląd możliwych otwarć rozmowy.

9109147: masz ochote na virtualby sex??

9102282: Hej
masz chwilke?
lubisz seks?
masz ochotke pogadac?

8564671: czeee
8564671: lubisz sex
8564671: [nieznana mi animacja przedstawiająca dwie spółkujące "na pieska" emotikonki]

7895098: Cześć,
nie owijając w bawełnę...
Znalazłem Twój nr przypadkiem a ponieważ nie ukrywam, że chciałbym nawiązać nową znajomość. Przesyłam Ci link do strony na której zamieszczam swoje wiersze...
ee nie jestem jakimś bujającym w chmurach marzycielem Tak wyszło i już że jestem sam.
Pozdrawiam serdecznie Robert
http://www.wiersze.bej.pl/pokazautora.php?autorid=1509354475

6483910: sex?

1052679: cze jezeli jestes samotna szukam kobiety do zabaw lozkowych . oferta bardzo powazna. Ja cm180 kg82 blondyn oczka niebieskie. jestem z warszawy. warunkiem spotkania wymiana fotek. jezeli poczulas sie urazona z gory przepraszam

3918833: cze malgoniu

4270010: Witam serdecznie.
Reprezentuję ruch społeczny o nazwie "Inicjatywa RP". Chcemy wziąć udział w najbliższych wyborach parlamentarnych, a co się z tym wiąże będziemy mogli w całej Polsce umożliwić prawie 22.000 ludzi zarobienie ok. 140 złotych przy jednodniowej pracy w komisji. (Możliwe, że aż 3 razy) Jeśli cię zainteresowałem szukaj szczegółów na stronie www.inicjatywa-rp.org.pl - jest tam zakładka "Formularz rejestracyjny". Wypełnij go i jeśli zechcesz to przekaż tą informację swoim znajomym. Daj im też szansę, taką jak ty dostałeś. Ewentualne pytania kieruj na pocztę inicjatywa-rp@wp.pl lub gg 5136058. Jeśli Cię to nie interesuje to przepraszam za ten wpis. Pozdrawiam Jarek.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-08-2005, 15:58   

Zegarmistrz napisał/a:
nadal nie potrafie zrozumieć sposobu myslenia standardowego czepoklika... Czy takie osoby zaczepiają ludzi na ulicach i pytają "Hej, porozmawiasz o seksie" tudzież wybierają na chybił trafił ludzi z książki telefonicznej i dzwonią po domach?

Mnie się wydaje że oni zwyczajnie uważają że są anonimowi, więc robią rzeczy których normalnie nawet by nie próbowali. Zazwyczaj strasznie się płoszą jeśli szybciutko pomacać i dać do zrozumienia że wiesz gdzie są a zaraz dowiesz się kim są...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-08-2005, 16:10   

Ja mam lepszą metodę... Zaczynam rozmowę od "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus". W 75% przypadków gwarantuje natychmiastową ucieczkę Czepoklika.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2005, 18:01   

Ja zwykle nie odpowiadam, a chamskich blokuję. Raz jeden pobawiłam się chwilę i wdałam w rozmowę, a gdy czepoklik (szalenie kurtuazyjnie, trzeba przyznać) zaczął się dowiadywać o szczegóły mojego wyglądu, napisałam, że mam 153 cm wzrostu, ważę 85 kg i akceptuje siebie taką, jaka jestem. Odczepił się natychmiast... Ale przyznaję, że podejście Zega też jest dobre.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-08-2005, 18:46   

Z ostatniej chwili...

3065895 (18:32)
http://66.199.244.4:8004/listen.pls

Michal Dziwisz prosto z Iławy

zapraszam serdecznie
www.technofobia.net
Ysengrinn (18:33)
znam cię?
Ysengrinn (18:34)
jeśli nie jesteś ze mną spokrewnione, a mimo to wysyłasz mi coś takiego, to módl się byśmy się nigdy nie spotkali...

<Tu nastąpiło zbanowanie>

Dla wyjaśnienia: to jakieś radyjo internetowe, puszczające techno. Nie lubiłem techno. Mój kuzyn je lubił. Dlatego dziś NIENAWIDZĘ techno, które jest równie prymitywną formą "muzyki" jaskiniowej jak hh czy odgłosy jakie wydaje zepsuty silnik ruskiego traktora.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2005, 19:19   

No, ruski traktor jeszcze czasem ciekawie prycha, szczególnie, jak się zacznie lekko dławić silnik :P. Poza tym to nie jest techno, tylko najgorsza jego odmiana. Czasem sie jakieś dobre techno trafi, ale to rzadko.
Zeg - muszę użyć twojego patentu, jak tylko będzie okazja. teraz specjalnie siedzę dostępny albo jako z/w, żeby sie jakiś jeleń nadarzył. Ale póki co cisza ^^'.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-08-2005, 19:36   

Ysengrinn napisał/a:
Dlatego dziś NIENAWIDZĘ techno, które jest równie prymitywną formą "muzyki" jaskiniowej jak hh czy odgłosy jakie wydaje zepsuty silnik ruskiego traktora.

***URESHII NAMIDA***
.^__^.
Nie jestem sam... chlip...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 22-08-2005, 18:55   

Obecnie nikt mnie nie zaczepia, ponieważ:
1. zapominam włączyć GG (nie ustawiłam żeby się uruchamiało przy starcie) lub
2. siedzę jako ukryta.

Ale kiedyś mi się zdarzyło, że odezwał się jakiś czepoklik: 'Cześć! Na pewno jesteś cycatą blondynką." Po mojej odpowiedzi ("Nie, Rayem z BeyBlade") niestety nie kontynuował rozmowy. :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group