FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Wasz ideał mężczyzny/kobiety
Wersja do druku
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-08-2006, 10:31   

Hm ideał...ideałów nie ma szczerze mówiąc. Ale taki wymarzony, kochany chłopaczek to przede wszystkim musi mieć :
- długie (niezbyt długie, mogą być do ramion xD) włosy, czarne ^^.
- piękne oczy, wyraźne, jasno-niebieskie.
- karnacja może być obojętnie jaka.
- nie może ubierać się w bluzy z kapturem i spodnie wiszące na tyłku bo nienawidzę tego.
- musi by miły, wrażliwy, kochany, no i przede wszystkim słuchać tej samej muzyki xD
- a i jeszcze powinien być trochę wyższy ode mnie :]
Wiem jedno, to NIE może być napakowany mięśniak!!! XDD

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2006, 14:23   

IT. napisał/a:
Prawdę mówiąc pre szereg lat marzyłam żeby mi się przytrafiło coś takiego... Znaczy spotkanie bogatego Geja któremu tatuś zagroził wydziedziczeniem jak się nie ożeni. W moim wykonaniu to naprawdę byłby układ idealny i oszczędziłoby mi mnustwa gadki w domu. Ale przestałam o tym marzy bo takie sytuacje się zwyczajnie nie zdażają wbrew pozorom.


O_O x_X
pierwszy raz słyszę, by dziewczyna marzyła o geju!!!! właściwie to nic przyjemnego- zakładamy że się w nim zakochałaś- i nagle przyalapujesz go na namiętnej sytuacji z... pewnym panem. nic przyjemnego!!!
ja osobiście nie lubię chudych kolesi- że aż żebry widać- taki niech idzie do teatru jako męska śmierć XD. ale też nie chcę napakowanego koelsia, jak Pudzianowski- zupełnie, jakby go wypchali poduszkami..;/
coś pomiędzy tych dwóch szczupły, ale nie do przesady, no i troszkę wysportowany, ale też bez przesady:)

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-08-2006, 14:46   

Martita napisał/a:
ale też nie chcę napakowanego koelsia, jak Pudzianowski- zupełnie, jakby go wypchali poduszkami..;/
coś pomiędzy tych dwóch szczupły, ale nie do przesady, no i troszkę wysportowany, ale też bez przesady:)


no i byle nie mięczak który nic nie potrafi zrobic xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2006, 16:39   

Sm00k napisał/a:
Raz, zaprosiłbyś.

sory za szczerość, ale chyba się nie znamy - jeśli wiesz co chce powiedzieć.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-08-2006, 17:16   

Cytat:
Co u licha masz na myśli Sm00ku!?

Dokładnie to.

Az, skupiłbyś się raczej na drugiej części komentarza ==



IT., materialistka >D
. Ot, rozwiązanie dobre dla obydwu stron, przy zachowaniu tak zwanego "dobrego wrażenia". Jak dla mnie zdziebko zbyt wyrachowane, niemniej rozwiązaniem toto jest.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-08-2006, 17:56   

Martita napisał/a:
zakładamy że się w nim zakochałaś

To bardzo nieporawne założenie. Wyobrażałoam to sobie raczej jako układ: "ty możesz spokojnie... Zawiązywa bliskie przyjaźnie z różnymi ludzmi, a ja bedę przykładną żoneczką przy twoim Tatusiu."
Sm00k napisał/a:
IT., materialistka

Zawsze ^_^V
Przejżałeś mnie Sm00ku

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-08-2006, 19:35   

Oglądanie obrad sejmu wyczuliło mnie na to, IT.

Miłość? W tym kontekście miłość jest największym problemem. Niedajcie bogowie, by któreś z tego małżeństwa z rozsądku zakochało się w swojej teoretycznej połówce...

ps lekki offtop?
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-08-2006, 23:42   

Wiesz Sm00ku... Jak sie Trafi na geja to nie ma siły na tym świcie zeby siew tobie zakochał. I nie ma, ale to nie ma siły na tym świcie żeby zakocha sie w facecie który ma tyłek pełen... No. Wszyscy wiemy czego.

Dlatego Sm00ku układ jest Idealny.

<<Nie porównuj mnie prosze do polskiego rządu bo JA nie czerpie kożyści ze swego materializmu>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-08-2006, 01:09   

<<wybacz. Nie porównywałem, lecz dorzuciłem komentarz odautorski. A faktem jest iż praktycznej strony życia te relacje uczą jak mało co w tiwi..>

Nie ma? IT. , nie ma rzeczy niemożliwych. To tak jak z twardzielami. Nie ma ich. Są tylko źle trafieni.
Powrót do góry
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2006, 20:51   

Sm00k napisał/a:
Az, skupiłbyś się raczej na drugiej części komentarza ==


Trza było napisać na odwrót - ale skupiam się wedle życzenia - dzięki :)

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2006, 00:10   

Ha, to teraz ja! Pomarzyć zawsze można ;3

- przede wszystkim - równie pokręcony sposób bycia i światopogląd co ja. Brak skłonności do oklepanych głupot (typu - wspólne chodzenie do kina. Ja nadal nie rozumiem, czemu to jest popularniejsze niż, dajmy na to, oglądanie czegoś w domowym zaciszu i prywatności ^^;), trzymanie się z daleka od używek i najchętniej głośnych, zatłoczonych miejsc (imprezy? brrr ^^;)
- wspólne zainteresowania, wbrew pozorom razem trzeba coś robić... W miarę podobny gust muzyczny itp też mile widziany.
- inteligencja... patrząc na moich równieśników nie zawaham się stwierdzenia "wyższa od przeciętnej"
- znajomość poprawnej gramatyki i ortografii, prawidłowa wymowa (żadnego "włanczam", jestem wrażliwa, zabiłabym >_>). Nieznajomość wymienionych przynajmniej na moim poziomie tolerowana jedynie w wypadku, gdyby kandydat nie był polskojęzyczny xD
- wygląd? bo ja wiem... na pewno nie wychudzona (częste u moich rówieśników ^^;) albo wyjątkowo drobna budowa... Chociażby dlatego, że ani do wychudzonych, ani do drobnych ja nie należę ;P
- chyba najważniejsze - cierpliwość i umiejętność nie tylko dotarcia do mnie, ale i wytrzymania ze mną. Wbrew pozorom niełatwe, bo ja się z czasem robię wyjątkowo nieznośna i infantylna ^^;
- zdaje się, że obecne musi jeszcze być to "coś" ^^;
- inne cechy - to już zależy, ale gotowam zaakceptować wszystko (w granicach rozsądku, znaczy-się) xD

Podsumowując - życzę sobie miłego staropanieństwa xD Właściwie znam tylko jednego osobnika, który spełnia większość wymagań. Większość, bo najważniejszego - cierpliwości - zabrakło i tak jakby mnie nie znosi xD A że zdecydowanie daleko mi do ideału jakiegokolwiek, prawdopodobieństwo spotkania kogoś odpowiadającego moim wymaganiom i dodatkowo zainteresowanego równa się... hmm, no, niewielkie jest ^^;;;;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2006, 10:02   

He he, moj ideal kolesia?.Spoko,no to jedziem:P
-No oczywiscie przystojny musi byc:}Ale w zadnym razie cukierkowy-drapiezny wyglad to jest to,co Look uwielbia X-3<<Look rozmarza sie>>
-Brunet(moze byc ciemny szatyn)dlugie wlosy(tak zeby na plecy opadaly),oczy..hmmm tu nie mam sprecyzowanego gustu,no ale w kazdym razie w odcieniach od fioletowo ciemnych do niebieskich jasnych,(spojrzenie jak wyzej-drapieznee..:))wysoki,no tak187-199cm najlepiej:)Miesisty,ale nie do przesady-tez nie lubie przepakowanych gosci,ale troszke cialka mile widziane(zeby sie bylo do czego tulic,hi hi)karnacja najlepiej ciemna..<<Look wlasnie wyciera sline z kacika ust i w ogle doprowadza sie do porzadku>>
-A teraz charakter.No to facet musi byc meski,nieco ostry,silny,nie mietki,ale dla ukochanej (czyli mnie :PP)czuly,cierpliwy i lagodny,byc jednak czasem troszke szalony jak ja,miec zjadliwe poczucie humoru jak ja :D no i lubic chodzic na melanze jak ja X)).
-Musi byc sprawny fizycznie.
-Najlepiej,zeby mieszkal blisko mnie...
-no i ostatecznie-NIE MOZE BYC GEJEM!!!No bo jak to-idziemy sobie na spacerek razem,a on oblukuje kazdego przechodzacego facia X//
No i to moj spis ządan i wnioskow:}}<<Heh,prawda Look,tylko czy ty takiego spotkasz...:/>>

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 19-08-2006, 15:10   

Jeśli chodzi o wygląd:
- Musi być zadbany. Tłuste strąki na głowie dyskwalifikują każdego w moich oczach.
- Nie powinien posiadać wielkiego kałduna, znaczy się zanadto wystającego brzuszyska.
- Lepiej żeby nie był zarośnięty. Nie lubię bród i wąsów.

Poza tym jeszcze np.:
ka_tka napisał/a:
- znajomość poprawnej gramatyki i ortografii, prawidłowa wymowa

- niepalący.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2006, 20:00   

-rozumiejąca
-kochająca
-podobne zainteresowania
-podobne poglądy

wygląda nieważny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2006, 23:31   

Nezumi napisał/a:
wygląda nieważny

No to będziesz musiał ją bardzo kochać :).

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group