FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2012, 15:54   

Absolutnie tak, tylko że spisek żarówkowy to ledwie kawalątek całej wieloletniej afery. >]

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2012, 21:01   

Muchozol napisał/a:
nat_mich napisał/a:

albo na bycie człowiekiem, który nie ma nic do roboty bądź jest leniem patentowanym, albo jedno i drugie jednocześnie ;P


Jak się wdam w dyskusję na ten temat to znając życie będą leciały dowody praktyczne (najpewniej na przykładzie własnym), że człowiek, który nie jest leniem i ma coś do roboty nie może absolutnie spać 12h, stąd w tą dyskusję się nie wdam :p.

oj, oj, oj, żebym nie została źle zrozumiana, to tylko kolejne opcje, a nie diagnoza i stwierdzenie że tak musi być i koniec ;)

a co mi tam, w temacie: uroczy dzień polegający na odkryciu, że mam tyyyle szkół językowych dookoła (+) i w prawie żadnej nie ma mojego języka i na pytanie czy nie chcieliby państwo rozszerzyć oferty odpowiedź przeważnie brzmi "nie!". a w sumie: "NIE!!!!" :P (-)
jednak jest nadzieja. gdzieś tam... ;)

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2012, 19:54   

@nat_mich, a mogę wiedzieć z ciekawości jaki to język?

OT: Po raz kolejny stwierdziłam dziś, że ludzie są dziwni.
Bo niby czemu gapili się na mnie jak na wariata, który skąpał się przed chwilą w rzece. Nie przyjdzie im do głowy, mimo podczas gdy na południu Krakowa sucho jak na pustyni, na północy szaleje tajfun?
Przecież to oczywiste :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-08-2012, 20:12   

Hyh, widzę, że nie tylko w Warszawie tak. Dzisiaj po jednej stronie budynku (!) było oberwanie chmury, podczas gdy z drugiej padał sobie umiarkowanie intensywny deszczyk.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2012, 20:54   

No cóż, nie rozpuścimy się, chyba że kwasem zacznie lać.
Przynajmniej się przekonałam, że o ile nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, to ten sam tajfun, a i owszem, może dopaść dwukrotnie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2012, 12:04   

Ysengrinn napisał/a:
Dzisiaj po jednej stronie budynku (!) było oberwanie chmury, podczas gdy z drugiej padał sobie umiarkowanie intensywny deszczyk.

Zdarzyło mi się jechać raz autokarem w ulewie, a pobocze było suche jak pieprz. >D

Z rana co prawda ktoś próbował sił z wiertarką udarową, ale teraz ktoś inny uczy się grać na trąbce i całe osiedle słyszy. Lubię dźwięk trąbki, ale niech gra konkretnie zamiast takiego pitu-pitu. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-08-2012, 22:53   

Wyrwane dwie ósemki, o 21. Sigh. To bardzo zdecydowanie nie było miłe i dentysta mnie znielubił (moje ręce raczej...) i siedzę teraz przytulając parówki i wyglądając jakby mi ktoś dał w mordę. Ilość krwi też się zgadza. Ale przynajmniej już połowa z głowy. Niemniej, to będzie długa noc .___. Chyba coś poczytam.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 00:20   

Cepelia napisał/a:
@nat_mich, a mogę wiedzieć z ciekawości jaki to język?


do nauki francuski, przy tłumaczeniach jeszcze włoski. zobaczymy we wrześniu czy wsiowe dzieci zechcą się uczyć tego pięknego języka ;)

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 08-08-2012, 00:25   

Salva napisał/a:
Wyrwane dwie ósemki, o 21. Sigh. To bardzo zdecydowanie nie było miłe i dentysta mnie znielubił (moje ręce raczej...) i siedzę teraz przytulając parówki i wyglądając jakby mi ktoś dał w mordę. Ilość krwi też się zgadza. Ale przynajmniej już połowa z głowy. Niemniej, to będzie długa noc .___. Chyba coś poczytam.


<hug> ten ból jest okrutny.
Z ciekawości, co mu zrobiłaś? I czym?
On topic: bo uratowałem małego kotka od śmierci. Niestety, nie mogę przygarnąć futrzaka z rodziną, więc będą musiały zadowolić się stodołą z sianem.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-08-2012, 09:43   

Ręcami, łapałam go za ręce jak mi wkładał za głęboko do gardła palce. Nie panowałam zupełnie nad odruchem.

Może chociaż wyciąć koteczki?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 08-08-2012, 10:57   

Jak tylko podrosną do zabiegu. Wrocław jest cywilizowany, sterilizację futer robią gratisowo >]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 18:46   

nat_mich napisał/a:
do nauki francuski


Dlaczego właśnie o francuskim pomyślałam czytając twój post :/ Mam identyczne doświadczenia po filologii, ale w sumie nie dziwię się bo popytu na francuski nie ma. Ktoś ludziom naładował do łbów, że jest trudny, a Francuzi to wredne aroganty i nie ma jak z tym walczyć.
Ale miło się dowiedzieć, że tu koleżanka po fachu na forum jest :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zigur Płeć:Mężczyzna
Rias' Knight


Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Katowice
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 19:35   

Salva napisał/a:
Wyrwane dwie ósemki, o 21. Sigh. To bardzo zdecydowanie nie było miłe i dentysta mnie znielubił (moje ręce raczej...) i siedzę teraz przytulając parówki i wyglądając jakby mi ktoś dał w mordę. Ilość krwi też się zgadza. Ale przynajmniej już połowa z głowy. Niemniej, to będzie długa noc .___. Chyba coś poczytam.


Ciesz się, że miałaś wyrywane... Mi dentysta moją szóstkę musiał dłutem wydłubywać bo korona się rozpadła... nawet dwie dawki znieczulenia nic nie dały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9450161
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-08-2012, 21:32   

Zigur napisał/a:
Salva napisał/a:
Wyrwane dwie ósemki, o 21. Sigh. To bardzo zdecydowanie nie było miłe i dentysta mnie znielubił (moje ręce raczej...) i siedzę teraz przytulając parówki i wyglądając jakby mi ktoś dał w mordę. Ilość krwi też się zgadza. Ale przynajmniej już połowa z głowy. Niemniej, to będzie długa noc .___. Chyba coś poczytam.


Ciesz się, że miałaś wyrywane... Mi dentysta moją szóstkę musiał dłutem wydłubywać bo korona się rozpadła... nawet dwie dawki znieczulenia nic nie dały.


Przeciwból nie działa od dwóch godzin, mimo że wzięłam tabletkę. Szwy napierniczają od ponad 3. Średnio się cieszę... Niemniej brrr, mnie znieczulenie fajnie działało mimo 6 bardzo nieprzyjemnych zastrzyków (srsly, nigdy nikt mi nie walnął, dosłownie, znieczulenia przed tym facetem).

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2012, 18:45   

Buszując po sieci, natrafiłam dziś na torbę snoba książkowego.

Ja naprawdę szanuję, wielbię i czczę płócienne worki. Ale takiego nie będę nosić.
I naprawdę chciałabym bym poznać tok rozumowania ludzi, którzy takich rzeczy używają. Ktoś mnie oświeci?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 67 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group