FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 60, 61, 62  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 15:12   

Czekałam pond miesiąc (to i tak krótko) na wizytę do lekarza, po czym musiałam ją przełożyć (w sumie to mama przełożyła, bo ja ledwo dałam radę mówić), bo obudziłam się z taką migreną, że poważnie zastanawiałam się, czy by przypadkiem nie palnąć sobie w łeb, skróciłabym sobie męki przynajmniej. A kiedy po prawie 3h męczarni udało mi się zasnąć, obudził mnie kuzynek, radośnie pakujący mi się do pokoju i macający wszystko, co mu wpadło w macki. Nie cierpię dzieci...

I muszę znowu czekać miesiąc na kolejną wizytę ;<

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 15:19   

Ysengrinn napisał/a:

* acz fakt, że dotyczy to głównie tej inteligentniejszej części populacji niewątpliwie ugryzie kiedyś ludzkość w tyłek...


Jo, była taka fajna komedia... "Idiokracja", polecam xD.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 15:47   

Ysen, Nie neguję, że dzieci są potrzebne, żeby cywilizacja trwała (mimo, ze i tak emerytur z nich nie dostaniemy), ale nie podoba mi się, ze ciągle na swojej drodze spotykam ludzi, którzy nie akceptują mojego wyboru. A nie akceptują go, bo "przecież tak trzeba", babcie uszczęśliwić wnukami, spoić związek z mężem i inne pierdoły. A że jesteśmy w Polsce to używam zwrotów z przymiotnikiem "polskie".

Poza tym czasy się mocno zmieniły i teraz rzeczywiście posiadanie potomstwa robi się kulturowym widzimisię, na co mocno protestują lekarze, GUSowcy itp. I powtarzam: nie atakuję samego aktu przedłużania życia na Ziemi, ale podejścia ludzi nierozumiejących, że ktoś może mieć inne zdanie. Kropka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 16:40   

No to pora na moje argh - wywaliłem dwie stówy aby się przekonać, że klima nie jest szczelna. Testy nic nie wskazały, ale napełniona i ruszona klima po dłuższym czasie jednak pokazała różki i wypluła w powietrze caaaaały czynnik (to te dwie stówy). Osoby zainteresowane podróżą przepraszam, ale będzie trzeba polegać na chłodzeniu naturalnym, bo do zjazdu nie wyrobię się z remontem. Tak to jest z systemami, na które nikt nawet nie napluł przez dwa lata. :/

Za to światełka działają teraz jak należy (słusznie obstawiałem jeden moduł).

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-08-2012, 18:21   

Cytat:
Poza tym czasy się mocno zmieniły i teraz rzeczywiście posiadanie potomstwa robi się kulturowym widzimisię


Zaręczam Ci, że dopóki nie nauczymy się robić dzieci z próbówki/żyć wiecznie czasy się nie zmienią. Co najwyżej może powstać taka zbiorowa halucynacja.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 19:17   

BOReK napisał/a:
No to pora na moje argh - wywaliłem dwie stówy aby się przekonać, że klima nie jest szczelna. Testy nic nie wskazały, ale napełniona i ruszona klima po dłuższym czasie jednak pokazała różki i wypluła w powietrze caaaaały czynnik (to te dwie stówy). Osoby zainteresowane podróżą przepraszam, ale będzie trzeba polegać na chłodzeniu naturalnym, bo do zjazdu nie wyrobię się z remontem. Tak to jest z systemami, na które nikt nawet nie napluł przez dwa lata. :/

Za to światełka działają teraz jak należy (słusznie obstawiałem jeden moduł).


Weźcie wachlarze, będe machał.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-08-2012, 22:04   

Wiewiór, mam wrażenie że jesteś nie tyle pokrzywdzona przez ludzi pozbawionych empatii, co przez niezliczone przykłady pań którym się faktycznie odmieniło i przez to, że jak się już komuś odmieni, to wydarzenie w postaci brand new human being trudno przegapić, a jak ktoś tak jak Ty planujesz wytrwa w takim postanowieniu, to przez kilkadziesiąt lat to cicho udowadnia z każdym dniem - nie ma żadnych imprez i fajerwerków z okazji 'stuknęła mi 50-tka i nie mam bachora', natomiast będąc czyimś znajomym narodziny takiego bachora po prostu rzucają się w oczy. Ot i cała tajemnica - przypadki którym się zdanie zmieniło dużo wyraźniej widać i dużo łatwiej zapadają w pamięć, nie ma się czym irytować >.>

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-08-2012, 23:52   

Ziemia jest przeludniona i te głupie małpy powinny najpierw wymyślić gdzie będą mieszkać gdy cała zieleń zniknie. Hipokrytyczne oszołomy. z jednej strony mnóż się po katolicku zna potęgę swojej wiary a z drugiej ochrona zagrożonych gatunków. niby kto je zagroził?
Tyle do dyskusji, możecie mnie teraz ukamienować.

A z mojej strony znowu drukarka.
Wynegocjowałem w serwisie karetkę na tusz z czujnikiem którego potrzebowałem za okazyjną cenę. Cały czas obydwie strony pisały że będzie "z szybką". (W szybce jest soczewka i dzięki temu ustrojstwu drukarka widzi papier i ustawia zbieżność tuszy, moja drukarka urodziła się bez szybki :P i to jedyna część której brakuje, kawałek cholernego akrylu jak w myszce tylko inny) pieniążki poszły, przesyłka przyszła a tam. Kompletna karetka na tusz, czujnik kalibrujący, ale oczywiście bez szybki. Pozostaje mi założyć dwie nieskalibrowane karetki do drukarki i spowodować ich zderzenie., ponieważ wydałem trochę kasy (prawie drugie tyle co za drukarkę) na kompletnie bezużyteczne dla mnie części.

Jak ktoś ma hp deskjet 970 lub 1220 to może mi pożyczy szybkę od czujnika? Zrobię szybki odlew i oddam. :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 00:08   

Kokodin, muszę spytać z ciekawości... w jakim kierunku masz wykształcenie jeśli można wiedzieć?

Nie chcę tu się podlizywać czy coś, ale widzę, że dużo ciekawych rzeczy umiesz i się zastanawiam czy elektronika wszelaka to takie Twoje hobby czy co.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-08-2012, 00:11   

Wykształcenie techniczne informatyczne. Zbiera się do inżynierskich ale zebra się nie może :P

Ale hobby to raczej dłubanina wszelka i napadowe robienie czegoś, najczęściej pod światopogląd "że się nie da i trzeba kupić gotowe"

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 08:38   

Tyczek napisał/a:
Weźcie wachlarze, będe machał.

Będziesz machał liściem (albo Liściem), na co tu wachlarz? >]

Wycieraczkom chyba regeneracja nie pomoże, zastanowię się nad wymianą paru elementów... ;_;

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain



Ostatnio zmieniony przez BOReK dnia 08-08-2012, 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 18:41   

kokodin napisał/a:
Ziemia jest przeludniona


<3 Co za radość.
Więc jednak gdzieś tam istnieją ludzie, którzy mają podobne poglądy na ten temat.

OT: Bo nie ma ich w moim otoczeniu, albo skutecznie się kamuflują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-08-2012, 19:11   

Bo jeszcze przynajmniej miesiąc muszę spędzić u rodziny, dzieląc dach z ojcem, który przez 2 tygodnie się ze mną nie kłócił i mu było nieswojo z tego powodu, więc wreszcie znalazł powód "bo masz 20 lat i grasz w gierki komputerowe!", po czym dumny z siebie odmaszerował oglądać telewizję, a na wcześniejszą próbę rozmowy oczywiście zareagował "cicho siedź, nie będę z tobą dyskutował". Wspaniała sytuacja, kiedy będąc przez 10 miesięcy w roku poza domem czuję się szczęśliwszy, niż kiedy rodzinę wreszcie odwiedzam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 19:30   

BOReK napisał/a:
Wycieraczkom chyba regeneracja nie pomoże, zastanowię się nad wymianą paru elementów... ;_;

Like I said - kupuję cały mechanizm, damn. XD

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 09-08-2012, 07:43   

kokodin napisał/a:
Ziemia jest przeludniona i te głupie małpy powinny najpierw wymyślić gdzie



Nah, ino tragicznie zarządzana.

Bo wylądowałem na zadupiu w którym zdobycie neta wymaga wspinanie się na dach. A to przecież trzydzieści kilosów od Warszawy...srsly, kto projektuje infrastrukturę komunikacyjną==

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group