FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-07-2012, 21:05   Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...

Kontynuacja tematu Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2012, 00:07   

Dosiadł się do mnie i do moich kolegów dzisiaj taki dzielnicowy degenerat, co nas zamęczał historyjkami o tym, jak to mu ojciec kartę bankomatową i dowód zabrał, albo jak po pijaku musiał po piorunochronie wchodzić na balkon, bo zamknęli przed nim mieszkanie. Na szczęście jechała straż miejska, przestraszył się i uciekł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2012, 00:24   

Przyjechała dziś ciotunia. Nie zdążyła nawet porządnie wejść, a już od progu zaczęła tokować, jak to jej córeczce genialnie poszła matura, jakiego to ona nie ma wyboru studiów, ale Kasia to na pierwszym miejscu składała na weterynarię i na pewno się dostanie, bo ona taka zdolna i w ogóle srutu tutu. A wszystko to wygdakała ze złośliwym uśmieszkiem, zezując na mnie, bo doskonale wiedziała, że weterynaria to moje największe marzenie. Pewnie, kop leżącego. Ech, smuteczek :<

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2012, 12:45   

Trzeba było się odwrócić i liznąć w papę, ew. odpyskować.
Do mnie przyszła dzisiaj urzędniczka socjalna spradzić, czy u córek ciotki wszystko w porządku. Tępe biurwokratyczne pindy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2012, 13:30   

Swarga, ostatni raz proszę, żebyś nie używał tak ostrego języka. Swoje uwagi naprawdę mógłbyś ujmować w bardziej cywilizowany i nieobraźliwy sposób, tak jak cała reszta użytkowników forum.

To ostatnie ostrzeżenie, jeśli jeszcze raz naruszysz regulamin to dostaniesz osta.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2012, 17:07   

Silla napisał/a:
Przyjechała dziś ciotunia. Nie zdążyła nawet porządnie wejść, a już od progu zaczęła tokować, jak to jej córeczce genialnie poszła matura, jakiego to ona nie ma wyboru studiów, ale Kasia to na pierwszym miejscu składała na weterynarię i na pewno się dostanie, bo ona taka zdolna i w ogóle srutu tutu. A wszystko to wygdakała ze złośliwym uśmieszkiem, zezując na mnie, bo doskonale wiedziała, że weterynaria to moje największe marzenie. Pewnie, kop leżącego. Ech, smuteczek :<


Dzizas, jak ja czegoś takiego nienawidzę. Ale tego typu chwalenie ma to do siebie, że często jest podkoloryzowane a czasami nawet zupełnie mija się z prawdą :P. Ile to genialnych dzieci znajomych miało się znaleźć na medycynie po maratonach pozarywanych nocek, a cisną zarządzanie na prywatnych, bo na publiczne nie dało rady... ale w takiej sytuacji może paść magiczne "na medycynę to się dostają dzieci lekarzy" czy inny genialny tekst i ciocia ma czyste sumienie :P.
A nawet jeśli gdakanie się jednak zgadza z rzeczywistością to trzeba szukać plusów tzn. może Kasia ma małe cycki ;>.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-07-2012, 18:08   

Muchozol napisał/a:
A nawet jeśli gdakanie się jednak zgadza z rzeczywistością to trzeba szukać plusów tzn. może Kasia ma małe cycki ;>.

xDDDDDDD

Muszę sobie zapamiętać ten sposób xD

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2012, 18:19   

Muchozol napisał/a:
A nawet jeśli gdakanie się jednak zgadza z rzeczywistością to trzeba szukać plusów tzn. może Kasia ma małe cycki ;>.

Umarłam xD

Z samiuteńkiego rana znalazłam ogłoszenie o pracy - nic specjalnego, ale idealne, co by sobie dorobić na wakacje. Lecę jakby mnie sam diabeł gonił, dopadam do miejsca docelowego i..."Niestety, już nie aktualne". #@$#%^%^ no! I w dodatku żołądź spadł z drzewa centralnie w sam środek mojej łepetyny. Ała.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-07-2012, 22:53   

Silla na weterynarię teraz dostanie się każdy cienias, bo otworzyli dodatkowe (a rynek pracy i tak już jest przesycony) 2 oddziały, gdzie można ją studiować. Co innego się utrzymać, ale...

A w temacie - i tak oto ostatni rok studiów będzie nudną męczarnią, a tyle ciekawszych rzeczy moglibyśmy w tym czasie zrobić! Ale nie, bo 'większość' roku to skończeni nudziarze i lenie, oni sobie wolą po 1000-kroć pipetować (co robiliśmy CO SEMESTR) albo znów to samo mieć, bo ŁATWIEJ, bo przecież oni mają OBRONĘ na głowie i IM SIĘ NIE CHCE UCZYĆ.

Co za zmarnowany czas. Jestem zła.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-07-2012, 00:19   

J/w. Mamy tragicznych ludzi na roku. Możnaby zrobić coś ciekawe to nie... po 100 raz robić pierniczony PCR. Jeeeez.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2012, 14:36   

ECH!

Zarobił sobie Bór pieniążki. Postanowił Bór zakupić sensowny zestaw narzędzi, bo połowa posiadanych w obliczu samochodu to narzędzia bezsensowne. Odbił się Bór od braku dobrych ofert i będzie musiał kompletować zestaw samodzielnie...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-07-2012, 23:29   

Bo szef stwierdził, że degustacje już mu się nie opłacają i już ich nie będzie. To była główna moja motywacja, żeby przychodzić do pracy i jeść czekoladę ;( A teraz już koniec z tym ;(

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2012, 11:34   

Shizuku, przynajmniej twoja linia jest bezpieczna ;>

Lodówka mi zaś zaczyna szwankować. No co za bydle...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-07-2012, 16:51   

Kupiłem znajomemu grę na Steamie, i to było dobre. Chwilę potem kupiłem ją też dla siebie, w którym to momencie Steam mi się wyłączył, już po zapłaceniu przez PayPal, przez co kasę mi wcięło, a gry jak nie miałem, tak nie mam. Czekam na maila z odpowiedzią od Steama. Niby strata 40 zł to nie tragedia, ale byłoby mi szkoda, jeśli sytuacja się nie rozwiąże pomyśle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 15-07-2012, 22:33   

Użarły mnie osy. Dwie.
Trzecią zatłukłem szpadlem.
Poczym znalazłem gniazdo i urządziłem ofiarę całopalną dla bogów ciemności.
Wrr.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 62 Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group