FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Multiświat - pytania ogólne.
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-07-2010, 00:24   

Ren napisał/a:
Eeee Witam jestem Ren i .... jestem tu nowy.. ;)

Yo.

Ren napisał/a:
Co się dzieje ?
Jakiś zstój ? są prowadzone jakieś questy ? tak przeglądam i przeglądam i widzę, że cos troszkę staneło ...

Questy:
WOM (jako jedyny jeszcze w miarę stoi, ale żeby dołączyć wypadałoby się dogadać z Koranoną która aktualnie jest nieobecna)
Pewnego razu... (tu gadaj z Velgiem)
Twilight of Tea (tutaj zapytanie o wprowadzenie do questa najlepiej zagadnąć Karela)

Ogólnie faktycznie jest teraz zastój i za bardzo nie liczyłbym na to, że szybko się podniesie. Wypadałoby też dołączyć do jakiejś grupy, choć oczywiście nie jest to wymogiem.

Ren napisał/a:
czy postać którą "stworzyłem" mogę ot tak sobie dodać do spisu postaci ?

Możesz. Nie za bardzo czytałem Twój opis (jestem już lekko zmęczony), ale warto pamiętać że większość postaci w Multi to "przepaki" i dobrze by było żeby Twój heros też był w jakimś aspekcie nie do pokonania (zakładając że nigdy nie bawiłeś się w Multi, jeśli masz już jakieś doświadczenie śmiało rób kombinatora).

Na koniec:
Ren napisał/a:
Miejsce pobytu:
Zacienione miejsce areny walk Multiświata.

W tanukowym Multi jest już jedna arena i o ile dobrze pamiętam jeden z graczy ma tam swój domek. Wypadałoby zaznaczyć że chodzi Ci o inną Multiświatową arenę.



Seri mnie już ubiegła, niemniej z mojego posta też może wyciągniesz coś przydatnego.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ren Płeć:Mężczyzna
蓮 <-- To moje imię.


Dołączył: 25 Cze 2010
Skąd: Manticore
Status: offline

Grupy:
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-07-2010, 03:40   

Dziękuję i rady już stosuję ;D
Czytam i czytam, jak już temat zacznę ogarniać to dołączę do zabawy.

Pozdrawiam serdecznie.

_________________
Yoake umare kuru mono yo,
Keshite miushinawa naide,
You are you shoujyo yo ima koso!
Furi hodoki tachi agare!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1146958
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-07-2010, 10:31   

A, i podstawowa zasada, można się bić do upadłego, ale nie wolno zabić postaci przeciwnika bez jego zgody!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-07-2010, 10:51   

To co by nie zabrakło też głosu Mrocznej Strony Multiświata - MAC zawsze z otwartymi ramionami wita nowe dusze i względem gości Kościół Praworządności jest otwarty. Przyjęcie takowego zaproszenia do niczego nie zobowiązuje - ot, po prostu można rzucić okiem co tam wesołego dzieje się po Ciemnej Strony Mocy :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-07-2010, 11:58   

Cos, zapomniałeś uprzejmie dodać, że wstąpienie na Mroczną Stronę może spowodować odrzucenie z Jasnej Strony, jako że obydwie lubią się wykluczać. ;) No, ale... to w sumie dość naturalna konsekwencja.

_________________

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imiona miłych ludowi lud pozapomina.
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

A. Mickiewicz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serik
Gość
PostWysłany: 05-07-2010, 12:29   

Jasna* Strona stanowczo protestuje! Jasna Strona nikogo nie wyklucza, Jasna Strona nie ma nic przeciwko podwójnemu obywatelstwu, co wielokrotnie podkreślała także praktyce. Mroczna** Strona się wyklucza na własne życzenie ;) Ale przynajmniej dzięki temu jest ciekawiej :>

*Jasna jak Jasna... Chaotycznie Niezorganizowana :>
**Mroczna jak Mroczna... Zamordystycznie Praworządna, powiedziałabym :P
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-07-2010, 19:28   

Serika raczej powiedziałbym, że jedynie Filharmonia wytrzymała potęgę Futbolu. Co mnie właściwie cieszy, bo sam pomysł jest genialny i dobrze, że się rozwija w dobrą stronę.

Kilka osób z MAC-u kocha futbol nic na to nie poradzi;).

Jest jeszcze temacik medyczny Eire. Prędzej czy póżniej wojny będą będzie można gdzie się leczyć:).

Dodam od siebie kilka tematów. W Drzewku możesz być zadopotowana, bądż urodzona przez kogoś. Pamiętaj twój wybór może spowodować po której stronie życia będziesz. Co prawda są wyjątki( ME).

Z starych tematów jest ANTYWIP, WIP, Lisia Federacja, Czarna Twierdza Latającej we Mgle. Powiedzenie ,że są martwe jest przesadą. Przyjmijmy, że zrobił się leniwe na starość xD.

Zapomniano, że oprócz Jasności i Mroku jest podstępna zła szarość działająca w cieniu dwóch światów.

P.S Przepak ....... jak ktoś potrafi swoją postać wykorzystać do cna, oraz słabości przeciwnika.

P.S 2 Hehehe wiadomo do czego.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-07-2010, 10:45   

Do Syndykatu nic nie ma, a Loko lubię, ale kłótnia o Złota Jaszczurkę w innym temacie mnie zastanowiła, ponieważ w temacie http://forum.tanuki.pl/tematy21/839.htm

03-06-2010, 21:51
"Śmierć
Ten Śmierć. Każdy wie kim jest, więc nie będę się o nim rozpisywał. Wygląd też każdy zna - kostucha. Został zniewolony przez Thanatosa i Persefonę, a po ich zniszczeniu postanowił rzucić swoją dotychczasową robotę. Doskonale wie że ma ogromne ilości swoich odzwierciedleń, więc nie martwi się nad śmiertelnością istot w Multiświecie. Został towarzyszem Liścia i jego prawą ręką."

Śmierć jest nadbytem i czy to nie przesada, że jest prawą ręką i towarzyszem Liścia i jak się to ma z Złotą Jaszczurką?.

P.S Od razu mówię, że to nie ma nic związku z MAC-iem, bo biedaki czasem muszą przyjmować na klatę co nieco;). Pytam się indywidualnie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-07-2010, 10:47   

...byś wstawił choć link do tego określonego opisu, a nie do początku tematu leniu :P

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-07-2010, 10:56   

Bo moje lenistwo przejawia się brakiem wyszkolenia i umięjętności z tej dziedziny. Nikt nie jest idealny;(. Nawet ja:).

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 13:06   

Caladan napisał/a:
Śmierć jest nadbytem i czy to nie przesada, że jest prawą ręką i towarzyszem Liścia i jak się to ma z Złotą Jaszczurką?.
Nikomu kłócącemu się z tobą "o jaszczurkę" nie chodzi o kwestię twojej znajomości z nią. Problem stanowiło umieszczanie jej na siłę w kosmologii świata questu gondorskiego. Tak długo jak długo twoje działanie bedzie się toczyć w alternatywnej, Pierumowowskiej wersji Śródziemia (zamiast również alternatywnej, ale znacznie silniej związanej z kanonem wersji questowej), nikt się nie będzie ciebie czepiał.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-07-2010, 14:31   

Caladan napisał/a:
Śmierć jest nadbytem i czy to nie przesada, że jest prawą ręką i towarzyszem Liścia i jak się to ma z Złotą Jaszczurką?.

Żniwiarz raczej nie przyłazi podczas każdej śmierci po duszyczkę ofiary i nie zabiera jej do Piekła/Nieba. Jeśli on nie może być moim NPC, to chyba wyrżnięcie greckich bogów też nie powinno przejść, a nikt się nie przyczepił gdy Karel to robił. Jeśli to możliwe, to najlepiej niech Moderacja zadecyduje co i jak.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-09-2010, 22:11   

Loko napisał/a:
Żniwiarz raczej nie przyłazi podczas każdej śmierci po duszyczkę ofiary i nie zabiera jej do Piekła/Nieba. Jeśli on nie może być moim NPC, to chyba wyrżnięcie greckich bogów też nie powinno przejść, a nikt się nie przyczepił gdy Karel to robił. Jeśli to możliwe, to najlepiej niech Moderacja zadecyduje co i jak.


Wiesz Loko musiałem cos przytoczyć dodatkowo, aby zgodzili sie na to co naprawdę chciałem, a wychodziło, że tego nie chce.

Tak Caladan podbija jeden świat jednym postem.

Ale jest to mało ważne. Mam pytanie czy moje oczy nie mylą, a Repli dostał zgodę na pisanie w Multiświecie po banicji?.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2010, 22:15   

Caladan napisał/a:
Ale jest to mało ważne. Mam pytanie czy moje oczy nie mylą, a Repli dostał zgodę na pisanie w Multiświecie po banicji?.

Repliemu skończyła się dwumiesięczna banicja na Multiświat - a decyzją Moderacji została mu przywrócona możliwość techniczna pisania postów w tym dziale.

O żadnych zgodach nic nie wiem - ale wydaje mi się, że zdjęcie bana na dział jest równoznaczne z przyzwoleniem userowi na pisanie postów.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-09-2010, 22:18   

Loko napisał/a:
Caladan napisał/a:
Śmierć jest nadbytem i czy to nie przesada, że jest prawą ręką i towarzyszem Liścia i jak się to ma z Złotą Jaszczurką?.

Żniwiarz raczej nie przyłazi podczas każdej śmierci po duszyczkę ofiary i nie zabiera jej do Piekła/Nieba. Jeśli on nie może być moim NPC, to chyba wyrżnięcie greckich bogów też nie powinno przejść, a nikt się nie przyczepił gdy Karel to robił. Jeśli to możliwe, to najlepiej niech Moderacja zadecyduje co i jak.

Antropomorficzna personifikacja procesu umierania? Możesz sobie przywłaszczyć konkretne ucieleśnienie. Originalnie, Śmierć Multiświatowa miała nieco inną formę.
Also, enpece tego typu mają zwyczaj być przechodnimi.

ps czy to oznacza, iż od Ciebie zależy, kto umrze?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group