FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-11-2007, 20:47   

Art jest bardzo dobry ^^ Jutro spróbuję się tym pobawić.

Cieszę się, że Ci się podoba :D Ma kolorystykę dokładnie identyczną z moim profilem tutaj ^^. Przypuszczam że właśnie dlatego zrobiłam wszystko w takich ciemnych kolorach bo tutejsza Mai tak mi się podoba. Poza tym ja UWIELBIAM takie ciemne kolory... Jak to mrocznie u mnie wygląda, lubię coś takiego. Nota bene ten nagłówek zrobiony został z identycznego ujęcia co mój sig ^^ Tylko miałam więcej zabawy z logiem Ghost Hunta... Trzeba było wycinać ze screenshota i wstawiać od nowa...

Nie, nie żegnam się (jeszcze :3 ). Na LJ pisać i bawić się będę bardziej dla siebie. ^^ Rysunków tam nie umieszczę, ale ostatnio mimo że mam przygotowane tyle do rysowania coś mi nie idzie. Miałam głód graficzny ^^ Stąd tak miło mi się robiło konto na LJ, dawno nie robiłam avków i musiało mi się to na czymś wyładować ^^ Poza tym zdenerwowana jestem od tygodnia i nie stać mnie na nic innego jak prace graficzne w Photoshopie i ACDSee. Tylko wtedy jestem w stanie kompletnie nie myśleć.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 29-11-2007, 21:12   

Salva bo ja wiem... Najlepeij to by było z Vampire Hunter D lub z Black Blood Brothers lub jakaś wredna, mendowata postać.

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-12-2007, 01:31   

Nowy avatar autorstwa GoNik, za który ślicznie dziękuję ^^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 01-12-2007, 17:46   

Potanowiłam zorbić Wieeelki powrót pierwszego kompletu. Od ponad pół roku zbaieram sie za poprawe avaka, niestety mi to nie wychodzi ==

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-12-2007, 19:32   

moshi na razie tylko avek ale mam nadzieję że się spodoba ^^ Obiecałam na wczoraj i przepraszam bardzo za opóźnienie...



Cholera, trochę za jasny na to forum (efekty moich ustawień w photoshopie itd, na tle czerni to to wcale nie robi wrażenia za jasnego), ale Wielka Technika Jednopixelowej Czarnej Ramki powinna pomóc ^^

Oprócz tego z dedykacją dla moshi Grimmi z mojego rysunku zrobiony



Nie wiem co mi do łba strzeliło ale zaczęłam kolorować mój rysunek i jakoś tak mi avek wyszedł ! A ja drania nie znoszę !!!

Oprócz tego również zrobiony dzisiaj remake Nekozawy



^^ na LJ prezentuje się lepiej bo wtapia się w tło...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-12-2007, 19:42   

Jaki śliczny, zimowy, nastrojowy - jest cudny, bardzo dziękuję Salva, już zmieniam!
Nie ma za co przepraszać, warto było czekać, poza tym nie ma sensu robić nic na siłę. Sam fakt, że zgodziłaś się zrobić mi komplecik to dla mnie dużo, jeszcze raz ślicznie dziękuję! (ściiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisk)

Grimmi też jest świetny, niebieski! Nie ważne że go nielubisz, skoro i tak fantastycznie Ci wychodzi. Niestety z Rukią nie ma szans, ale ja go sobie użyję na innym forum, mogę (robi maślane oczy)?

_________________


Ostatnio zmieniony przez moshi_moshi dnia 01-12-2007, 19:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-12-2007, 19:43   

Cieszę się bardzo że Ci się spodobał :D Nie masz to jak satysfakcja moralna na dobry koniec dnia...

Teraz aktualnie szukam odpowiedniej na podpis Rukii, żeby mi pasowała do koncepcji ^^

A jak Ci się Grimmi podoba ? :3

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-12-2007, 19:54   

(Tu następuje ciąg bluzgów) Salva, Rukia jest za duża (musi mieć poniżej 12 kb) i nie mogę zmienić...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-12-2007, 19:58   

Przepraszam zapomniałam zmienić format ^^' Zawsze na wszelki wypadek daję najlepszą jakość, jakby ktoś chciał na innym forum używać ^^




A z Grimmim możesz zrobić co Ci się żywnie spodoba ^^ Chętnie się go zrzeknę :3

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-12-2007, 20:07   

Dziękuję! Jakby co - bluzgi były ogólnie, nie do Ciebie konkretnie :) Grimmiego też wykorzystam, świetny jest, jesteś kochana!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-12-2007, 20:10   

Tak możesz użyć ^^ przerabiać, itp. Słuchaj a co byś powiedziała jakbym mu wąsy zrobiła jednak co...?


xD


Ta Rukia wyżej jest już dobra, ale poproś Vodha jak go złapiesz żeby z png zrobił Ci jpg bo moje jpg jednak są gorsze jakościowo, ja nie umiem tego przerobić żeby dobre było...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-12-2007, 12:18   

Dziękuję wielkie Salvie za ten przecudowny avatar. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-12-2007, 12:28   

Nie ma problemu ^^ Co prawda dla mnie trochę łysy on jest, ale ja lubię zapchać moje avki po brzegi ^^


Moshi wybacz małą kreatywność, ale tymczasowo żeby sie nie gryzł podpis z avkiem zrobiłam to


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-12-2007, 12:32   

Salva, ależ to sie da zapisać jako .png ... Po prostu zamiast png24 wybieraj png8, one naprawdę mało się różnią. Tak, wiem, że przy powiększeniu widać :3

png mieszczący się na forum:

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-12-2007, 12:40   

No więc właśnie... avek zrobię ale zapisać go już dobrze nie umiem ^^"

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 173 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group