FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Haeriksu Płeć:Mężczyzna
meow x3

Dołączył: 24 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2008, 16:10   

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, pragnę powitać wszystkich bardzo serdecznie.

Na forum trafiłem w zasadzie dość przypadkowo, wertując strony o mandze w poszukiwaniu interesujących mnie informacji. Z braku rzeczy do roboty (aczkolwiek nie do końca z braku laku), dzień po oficjalnym uzyskaniu wykształcenia średniego, w obliczu braku ochoty na naukę do matury, jak i czekających mnie 5-miesięcznych wakacji, postanowiłem dołączyć do zacnego grona użytnkowników :) Mam nadzieję, że nie zjadacie tu nowych, a ze swojej strony mogę obiecać, że będę starał się nie schodzić poniżej pewnego poziomu.
Troszeczkę o mnie. Ciężko jednoznacznie określić mój charakter. Bywam obrzydliwie cyniczny w stosunku do niektórych, zaś dla innych jestem potulną przylepą, jakich próżno na tym świecie szukać. Czasem nadęty i pewny siebie, czasem "malutki", cichy, niepozorny. Zależnie od dnia: niepoprawny optymista, który potrafi bezustannie się uśmiechać, nawet do komisji wojskowej; bądź też skończony pesymista, którego humor lepiej określić mianem głębokiej, dobrze wykopanej mogiły, niż potocznie używanym słowem "dołek". Niekiedy dusza towarzystwa, innym razem samotnik przesiadujący w czeluściach swojego pokoju, regularnie uczęszczający na długie, samotne spacery po pobliskim lesie - samotne nie do końca z wyboru. Gdyby uśrednić to wszystko, wyszłoby pewnie, że jestem przeciętnym człowieczkiem egzystującym sobie na tej planecie: z mało oryginalnymi marzeniami i jeszcze mniej oryginalnymi problemami. I na dobrą sprawę takim się widzę.

Jeśli chodzi o zainteresowania, to zacznę od swojej "profesji", czy też dziedziny, z którą wiążę nadzieję na przyszłość. Jestem zamiłowanym chemikiem, zaś moje specjalizacje - jeśli można to tak nazwać - to chemia organiczna i biochemia. W związku z tym, za około 5 miesięcy rozpocznę studia na wydziale chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Moje zamiłowanie do nauk ścisłych na tym się co prawda nie kończy, jednakże generalnie widać prawidłowość, że im bliżej chemii, tym moja wiedza większa.
Będąc umysłem ścisłym wbrew pozorom bynajmniej nie skazuję się na egzystencję w świecie liczb i wzorów, toteż na tym moje zainteresowania się nie kończą. Interesują mnie także dziedziny nauk humanistycznych, takie jak socjologia i historia, w tym głównie temat Powstania Warszawskiego. Jestem również początkującym fotografem, a moja stagnacja w tej maści wiązała się głównie z "namiętnymi" przygotowaniami do kolejnych etapów olimpiady chemicznej - w ciągu wakacji mam nadzieję podnieść swoje umiejętności i może wreszcie zainwestować w dobry aparat :) Ponadto piłka nożna w wersji biernej - głównie ze względu na stan zdrowia, oraz polska scena ULTRAS. W wolnych chwilach lubię chodzić na długie spacery po pobliskim lasku, gdzie zwykle porządkuję myśli tudzież marzę o różnych rzeczach, wszakże umysły ścisłe również marzenia posiadają. Nie mógłbym zapomnieć o mandze i anime, chociaż w tej kwestii ostatnimi czasy mam spore zaległości, które planuję zacząć nadrabiać w najbliższym czasie.

Na wstępie to chyba tyle. Jeśli zagoszczę tu na dłużej, a mam nadzieję że zagoszczę, to niektórzy być może dowiedzą się o mnie czegoś więcej. Najważniejsze chyba napisałem, także z góry cieszę się, iż będę miał okazję poznać tu ciekawe osoby, których zapewne w tym miejscu nie brakuje.

_________________
"I hope that you miss me
Put me down on history
I feel such a reject now
Get yourself a life."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3235937+-+niewidoczny+dla+nieznajomych
Chiba Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Lis 2007
Skąd: Inąd
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2008, 21:31   

Hayo.
Nie jest to mój pierwszy post, ale możemy tak uznać.
Zamieszkuję sobie fioletowy domek we Wrocławiu, razem z komputerem i 300 GB wolnej pamięci czekającej na anime.
W chwilach obecnych siedzę przy garach, chodzę boso po lesie, piszę, rysuję, czytam, oddycham. tworzę i się uśmiecham. Wieczorem oczywiście siad przed komputerem i odpływamy do nowego japońskiego świata.
Profesji brak, 2 klasa gimnazjum się kłania.
Miłobyłoby poznać ludzi, fajnych ludzi, nie tylko przez giegie, ale też w realnym świecie ;]
Ostrzeżenie: niebiezpieczne stężenie jaoji i juri we krwi, umiłowanie wolności, pozory nieśmiałości przemieniające się w nieustający bełkot, skłonność do uzależnień, nagła zmiana zainteresowań, zwlekanie z realizacją planów.
Miło-było utonąć w szarej masie kolorowych ludzi :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4009994
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2008, 21:36   

Witam wszystkich, i życzę miłej zabawy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 28-04-2008, 19:30   

Witam wszyskich nowych. Rozmnożyło się was troszkę... No ale nic :) PRzestrzegajcie regulaminu, nie denerwujcie moderacji i bawcie się dobrze

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Kendra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 18:42   

Witam wszystkich :)
Mam 23 lata, mieszkam w Łodzi. Anime oglądałam już jako mały dzieciak, ale nie mogę poszczycić się liczbą obejrzanych tytułów. Dopiero od niedawana tak naprawdę odbiło mi na punkcie anime. Poza tym trwonię czas na czytaniu, slęczeniu na tubce czy tańcu.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-05-2008, 20:10   

Witam wszystkich nowych forumowiczów (można tak powiedzieć?) i życzę miłych i ciekawych dyskusji.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Katsumi32 Płeć:Kobieta
Hell Girl


Dołączyła: 01 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 22:03   

Ohayoo !!
a więc na forum wpadłam właściwie przypadkowo no, ale myślę, że będzie mi się z Wami miło pisało :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mugen Płeć:Mężczyzna
Sealed


Dołączył: 02 Maj 2008
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 09:17   

Witam.
No i w zasadzie to byłoby na tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7393255
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 14:47   

Witam wszystkich nowych bawcie się dobrze, piszcie mądrze etc. :) (upodabniam się do matki). Oj, ale dawno nikogo nie witałem ^^
PS. I żeby Neozdrada (jeśli ktoś niestety ma) was nie oszukiwała! Wiem, to już w moim przypadku paranoja.

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-05-2008, 16:33   

radgers napisał/a:
Witam wszystkich nowych bawcie się dobrze, piszcie mądrze etc. :) (upodabniam się do matki). Oj, ale dawno nikogo nie witałem ^^


Dopóki nie wróci ktoś musi nam o niej przypominać ^^

Witam wszystkich nowych, bawcie się dobrze, piszcie dużo i mądrze... no i ogólnie miłej zabawy życzę ;]

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Astek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2008
Skąd: zależnie od kaprysu :D
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 17:19   

Cześć:D to forum to też był u mnie przypadek, szukałem tłumaczenia zwrotów -kun -san itd no i Tanuki było jak znalazł :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 02-05-2008, 18:51   

Dawno nikogo nie witałam: a więc do wszystkich nowych! :) Miłej zabawy, dużej przyjemności z korzystania z tego forum!! By przypadek i każde inne okoliczności z których tu jesteście - złączyły Was tutaj na dłużej! I jak wszystkim przy tym będzie miło - to sukces gwarantowany, i radości dużo! Tyle mojego, lekko opóźnionego trochę przywitania :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 22:25   

cześć cześć cześć dziubaski :****************

obyście trwali tu tak długo aż serwery nie padną od naszych postów

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Kage Płeć:Kobieta
zaklepane seme


Dołączyła: 07 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 10:54   

Serdecznie witam wszystkich nowych^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Valhrad Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 20:14   

Po długich godzinach rozmyślań i wewnętrznych rozterek, zdecydowałem się (wreszcie :P) powiedzieć "ohayo!" społeczności Forum Tanuki.
Na forum zarejestrowałem się jakiś czas temu jednak wcześniej wspomniane rozterki powstrzymywały mnie przed realnym dołączeniem do zacnej grupy użytkowniczek i użytkowników (które, imo, wiąże się z udzielaniem się na forum, a nie z biernym czytaniem jak to zwykłem czynić dotychczas).
Kilka słów o sobie. Mangą i anime zacząłem się interesować kilka lat temu, jednak dopiero rok temu dałem się wciągnąć w ten temat. Jestem więc, jakby na to nie patrzeć tzw. shiro w temacie japońskiej animacji i komiksu. Poza M&A interesuję się bronią białą (99% teoretyki z niewielkim dodatkiem praktyki) i polską powieścią fantastyczną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7934404
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 74 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group