FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
reika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Sie 2008
Skąd: Krosno/Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2008, 22:52   

Ładnie z mojej strony i wygodnie byłoby zacząć od tegoż tematu, zatem..
Mam 20 lat, jestem z Krosna, jednak z racji studiów jestem tam tylko jedną nogą, a druga grzęźnie w stolicy. Tematyka m&a zaprząta mi głowę od lat, choć ostatnio ją haniebnie zaniedbałam, stąd oto i jestem. Więcej, jak podejrzewam, obnaży się z czasem, dlatego by nie przeciągać, po prostu witam i pozdrawiam bardziej zaawansowanych Współforumowiczów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5558565
Kamyk Płeć:Kobieta
być czy mieć


Dołączyła: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2008, 17:41   

Witam wszystkich!

Postanowiłam w końcu stać się oficjalną częścią forum, a nie tylko kimś kto zerka z ciekawością na temat "Jakie anime w tej chwili oglądasz" : D
O sobie: namiętny oglądacz anime, nałogowy gracz, czytelnik, fanka muzyki z gier i grafik komputerowy.

Narazie Amen : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shinn Płeć:Mężczyzna
Kawaii!


Dołączył: 06 Wrz 2008
Skąd: ???????
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2008, 20:44   

Ohayo! Mai shimei Kurisu :)
O sobie: Jestem zagorzałym fanem mangi i anime, mieszkam w
Gliwicach, kocham gry komputerowe i dziewczyny o dużych piersiach :3
Tyle o mnie :)

Pozdrawiam!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6182926
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-09-2008, 21:05   

Witam wszystkich nowych, bawcie się dobrze, nie łamcie regulaminu i dla własnego dobra nie podpadajcie moderacji.

Shinn, widzę, że niezrozumiałe znaczki kuszą. Zdecyduj się, czy jesteś z Gliwic, czy Sosnowca, bo w poście piszesz jedno, a w "Skąd" masz drugie...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2008, 21:17   

Keii napisał/a:
Shinn, widzę, że niezrozumiałe znaczki kuszą. Zdecyduj się, czy jesteś z Gliwic, czy Sosnowca, bo w poście piszesz jedno, a w "Skąd" masz drugie...

Miałam się spytać o to samo ;)

グリヴィツェ郡 - Gliwice.

No i witam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shiccare Płeć:Kobieta
Szpila


Dołączyła: 07 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 11:03   

Witam!

Można powiedzieć że przygodę z anime i mangą dopiero zaczynam, a raczej - dopiero zaczynam 'na poważnie', liznąwszy już wcześniej parę tytułów, które mnie do tego zachęciły ;)
Mieszkam w Łodzi, tam też studiuję, do zainteresowań zaliczy się pokrótce anime, czytanie (szczególnie tytuły polskiej fantastyki), spędzanie czasu przy MMORPGach, rysunek, instrument erhu i cudowną muzykę zeń tworzoną.. I tak dalej ;)

Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sakura93 Płeć:Kobieta
Anime Love


Dołączyła: 07 Wrz 2008
Skąd: Pomorze
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 15:00   Sakura93 mówi Ohayo!

Ohayo! Czego najbardziej pragnę w życiu? Przyjaźni. Prawdziwej przyjaźni o jakiej każdy marzy, ponieważ świat bez przyjaciół jest pusty - dobrze o tym wiem.
Staram się żyć według tego o czym marze, według własnych przekonań itd.Jednak pewnie każdy z was wie, że to nie jest łatwe kiedy napierają na nas ludzie z innymi przekonaniami. Sztuką życia jest zostać sobą wśród ludzi, którzy chcą cię zmienić. Jest to naprawdę trudne zadanie i nie zawsze wychodzi. Jednak, staram się. I to jest ważne, ponieważ kiedy się nie starasz zawsze żałujesz. A ja nie chcę żałować.
Mam ... jak to się mówi ... dziwne przypadki... myję głowę balsamem do ciała, wkładam torbę do lodówki, zalewam herbatę zimną wodą, zapominam wielu rzeczy; min. świadectwa ze szkoły z zakończenia roku. Jestem roztrzepana jak mówi moja siostra. Kiedyś przy całej szkole uderzyłam wznak "STOP" (zrządzenie losu, co? xD) i poszłam dalej rozmyślając.Trochę mnie nos bolał. Gdyby katechetka się mnie nie spytała czy wszystko ok, nie wiedziałbym co zrobiłam. Taka jestem.... =D
Co jeszcze o sobie? Jestem jak to mówią "niepoprawną optymistką".Kocham dobrą zabawę, szczerość. Zawsze jestem wesoła i uśmiechnięta.Jak każdej nastolatce i mi zdarzają się "gorsze" dni.

Zainteresowania

- pisanie opowiadań
- pisanie wierszy - zdarzają mi się - ale rzadko, zazwyczaj po przesłuchaniu Linkin Park. Piszę o życiu itp.
- Japonię - 99% ludzi w Polsce jest nią zafascynowane - je jestem wśród nich. Przeczytałam kiedyś na czyimś blogu co myślała o Japonii pewna dziewczyna, która spędziła tam dwa lata - to co powiedziała stawiało Japonię w niezbyt dobrym świetle, ale mimo wszystko Ja bardzo szanuję to państwo. Urzekło mknie wszystko co jest z nim związane.
- Anime - no co tu po prostu mówić? Zaczęło się od Beyblade na Polsacie <3
- Manga - czytałam tylko trzy: Beyblade, Naruto i Evangelion
- Linkin Park - ich muzyka daje mi natchnienie aby pisać. Jest coś w ich piosenkach co sprawie, że przebiegają po mnie dreszcze.
- Rysowanie - kocham rysować anime, a to poniżej to jeden rysunek, który narysowałam. Co o nim sądzicie? xD
Co jeszcze? Kocham Noc. Nie wiem co we mnie siedzi, ale uwielbiam noc.Pełnia. Wampiry. Nietoperze! Wiem, jestem dziwna... ale zdarzają sie takie przypadki jak Ja xD
Oprócz tego co napisałam w "Zainteresowaniach" kocham jeszcze śpiewać.Chcielibyście mnie usłyszeć? Niedoczekanie! Kocham śpiewać, ale co z tego że nie umiem?
Jestem jedną z niewielu osób, które kochają czytać książki.Fantastyczne (Harry Potter, Władca Pierścieni, Hobbit itd.), przygodowe(Felix, Net i Nika itd.), fantastyczno-historyczne (seria Opowieści Rodu Otori - japońska! Kocham i szczerze polecam jeżeli lubicie jak samurajów i jak się trzaskają!) i wiele innych.

Scalono do tematu powitalnego.
IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
13962281
Shinn Płeć:Mężczyzna
Kawaii!


Dołączył: 06 Wrz 2008
Skąd: ???????
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 18:20   

Cytat:
Shinn, widzę, że niezrozumiałe znaczki kuszą. Zdecyduj się, czy jesteś z Gliwic, czy Sosnowca, bo w poście piszesz jedno, a w "Skąd" masz drugie...

Heh... no kuszą :D zobaczyłem u jednego z forum i skopiowałem :D nie wiedziałem że to Sosnowiec ;p Mam nmadzieje że Ci nie podpadłem.
Cytat:
グリヴィツェ郡 - Gliwice.

Arigato, już zmieniam :D

No i oczywiscie witam wszystkich nowych! :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6182926
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2008, 22:56   

Witam. Czas nadszedł, aby wyjść z bezgranicznego mroku podziemi i się ujawnić. ;)
Ja (a raczej jego część) w pigułce:

Imię: Michał
Urodzony: 9 września 1991
Miejsce urodzenia: Szczecin
Miejsce zamieszkania: Kraków
Wzrost: 171 cm
Kolor oczu: Niebieski
Znaki szczególne: brak
Zainteresowania: Fantastyka, M&A, Historia, Języki

Reszta chyba - jak to mówią - wyjdzie w praniu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-09-2008, 05:36   

Morg napisał/a:
Witam. Czas nadszedł, aby wyjść z bezgranicznego mroku podziemi i się ujawnić. ;)
Ja (a raczej jego część) w pigułce:

Imię: Michał
Urodzony: 9 września 1991
Miejsce urodzenia: Szczecin
Miejsce zamieszkania: Kraków

Nickiem i opisem strasznie przypominasz mi mojego znajomego...

No ale mniejsza, witam ciebie i wszystkich pozostałych ^^ bawcie się dobrze, czytajcie regulamin itd.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dana-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2008, 20:13   

Ejo, jestem Danusia. :)
Od niedawna (jakiś rok) interesuję się trochę po otaku'ownemu w stosunku do M&A, więc postanowiłam się zarejestrować na forum o podobnej tematyce. Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie. ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 21:52   

<ciepło przyjmuje> :P Witaj w (nie)skromnych progach tegoż forum, baw się dobrze, pisz mądrze i zgodnie z regulaminem tegoż etc. itd. :)

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Seiren Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 22:56   

O, to ja chyba też powinnam się przywitać :D
Seiren. Lat trochę ponad 20. Studiująca i mieszkająca w Łodzi.
Kiedyś m&a były moją wielką miłością, ale opuściłam je dla muzyki, psychologii i zajęcia się językami obcymi. Ale powoli do tego wracam, więc postanowiłam się zarejestrować, a co :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JahJah Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2008, 21:54   

Witam, Mam 19 lat i za kilkanaście godzin stanę się oficjalnie studentem filozofii na moim rodzimym uniwersytecie w Rzeszowie. Interesuję się głownie muzyka i filmami (w tym oczywiście anime) w zimie jeżdżę na swojej ukochanej deseczce, a w lecie uwielbiam pływać na łódce. Nie mam jakiegoś wyjątkowego hobby, ale tylko jak uzbieram coś kasy to zamierzam zająć się na poważnie lataniem czy jak kto woli paralotniarstwem :)

O dziwo mam totalna alergie na słowo pisane, nigdy ani mangi ani książki (a próbowałem naprawdę porządnych) nie potrafiły przykuć mnie do krzesła, na początku myślałem ze mi to przejdzie, jednak im starszy byłem tym gorzej.

Jak narazie zdołałem obejrzeć (w kolejność chronologicznej) Yattaman, Kapitana Jastrzębia, Kapitana Tsubase, Sailor Moon, Dragon Ball, Rycerze Zodiaku, Slayer (oraz inne legendarne stare hity z Poloni1 i rtl7) pożniej przyszedł czas Naruto i Bleach (z obu już niestety zrezygnowałem) dalej już troche "ambitniej"
Death Note, Mushishi, Samurai Champloo, Elfen Lied, Higurashi no Naku Koro ni/kai a dzisiaj skonczyłem Code Geass.

A czemu o tym pisze? Zdaje sobie sprawę ze to na pewno nie jest temat przeznaczony na to i albo dostane opieprz od admina albo zostanie zignorowany całkowicie, ale może jednak ktoś polecił by mi jakieś anime(nie musi być jedno) którym warto by się było z mojej strony zainteresować, biorąc pod uwage co do tej pory oglądałem. Jeśli chodzi o gatunek to praktycznie wszystko potrafię zjeść choćbym nie wiem jak dziwne na początku się okazało (no może prócz romansideł jakoś nigdy mnie nie przekonały). A jak już mozna wywnioskować z opisu ciekawią mnie wszystkie niestandardowe produkcje, wszedzie gdzie łamane są schematy a sam co chwile albo jestem trzymany w niepewności (Higurashi) albo zaskakiwany (CG) albo po prostu urzeczony (Mushishi). No chyba ze polecicie jakieś anime gdzie to wszystko naraz można zobaczyć (np DN)

p.s. uwielbiam serniki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2008, 21:59   

Witam wszystkich na forum. Życzę miłej zabawy i wielu ciekawych postow!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 81 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group