FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Tywlyn Płeć:Kobieta
W ciemnym kąciku...


Dołączyła: 04 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2009, 21:33   

Nie wierzę, że to zrobiłam... Aaaa! ;)

Przeglądam to forum od dłuższego czasu. Polubiłam je od pierwszego wejrzenia, ale jakoś nie mogłam się przemóc. Bo co ja tu, mały żuczek robić będę, bo czas, bo cośtam jeszcze... W końcu stwierdziłam, że takie podczytywanie po kryjomu to nie do końca ładnie jest :P Poza tym, trochę brakuje mi dyskusji o moich ulubionych seriach i bohaterach (nigdy dość po prostu...). Dlatego wzięłam się w garść i oto jestem :D

Trochę o mnie...

Mam lat 19 (jeszcze trochę...), studiuję obecnie w Warszawie. Interesuję się mangą i anime od jakiś 5 lat, chociaż intensywność zainteresowania trochę się zmienia - od absolutnego zachwytu każdym napotkanym anime już dużo wody upłynęło, potem przyszła faza obrzydzenia niemalże, ale raz na jakiś czas trafia się seria, która potrafi obudzić dawne uczucia. Ulubiony tytuł? Jest ich wiele, wszystkich wymieniać nie ma sensu. Nie mam ulubionego gatunku, chociaż muszę przyznać, że niespecjalnie za komediami szkolnymi przepadam. Poza tym, z tematów trochę pokrewnych - lubię oglądać dramy azjatyckie - przeważnie japońskie, choć uważam, że koreańskie też są sympatyczne. Tutaj łatwiej o ulubione tytuły: Hana Yori Dango, Nobuta wo Produce, Coffee Prince, Proposal Daisakusen i wspaniałe Litre of Tears. Mang raczej nie czytam - choć są wyjątki: Tsubasa Chronicle , Skip Beat i Nana to tytuły, z którymi jestem na bieżąco i one tworzą także czołówkę moich ulubionych mang ;) Lubię kreskę clampowską i Yazawy Ai. Ponad to zdradzam silną miłość do głosu Akiry Ishidy i Romi Paku

Poza tym, z zainteresowań - książki wszelakie, muzyka wszelaka i wszelaka biologia ;) Czytuję w sumie wszystko, co jest 'czytalne', chociaż mam skłonność do historii 'rozkosznych', napawających optymizmem, dobrych, tradycyjnych romansów wiktoriańskich, powieści historycznych, a ostatnio trochę intensywniej zainteresowałam się science - fiction (ale dopiero laik jestem). Raczkuje moje zainteresowanie fotografią przyrodniczą (narazie straszliwa amatorszczyzna). Gram trochę na pianine (kiedyś wcale nieźle, teraz jakby trochę mniej ;)), lubię podróżować (narazie palcem po mapie) i spacerować podczas deszczu.

Poza tym - nie posiadam żadnego, ale to absolutnie żadnego talentu plastycznego ;__;

Melduję, że regulamin przeczytałam, ale ja to raczej takie stworzonko jestem, co siedzi z boku i się przygląda, więc nie powinno być ze mną problemów :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2009, 21:37   

Serdecznie witam na forum, i życzę miłej zabawy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-04-2009, 19:56   

Witaj na forum stworzonko co wszystkich obserwuje.
Powrót do góry
Agita Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2009, 11:38   

Konnichiwa xD

A wiec tak nie będę się tu za bardzo rozpisywać ^^ Rysuje mangę wychodzi mi to średnio widząc jak robią to inni. Ale ćwiczę codziennie bardzo zawzięcie ;D Mam kota psa i siostrę. Anime ? hmm .. to mój sposób na życie ;p

No i jak na mój gust na razie tyle wystarczy ^^
Pozdrawiam wszystkich ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-04-2009, 12:03   

Tywlyn napisał/a:
Ponad to zdradzam silną miłość do głosu Akiry Ishidy i Romi Paku

Romi Paku? No to jesteśmy w domu, bo ja również absolutnie uwielbiam się wsłuchiwać w różne tony i barwy jej głosu.

Co do książek, to też ostatnio łapię trochę science fiction, głównie klasyka, czyli S. Lema. "Solaris" okazało się być jedną z moich ukochanych książek. I bardzo dobrze, że dołącza do nas kolejna osoba czytająca, bo im więcej miłośników literatury tym lepszy poziom wypowiedzi w postach. I jest o czym podyskutować.

Co do talentu plastycznego się nie przejmuj, bo ja posiadam i nic z tego nie mam. Najwyżej czasem złapię gigantyczne poczucie własnej wartości i talentu, po to, żeby zaraz stopniało wraz z ogromniastymi sumami wydanymi na kredki, farby, płótna...

Podsumować trzeba - Witam Tywlyn! I baw się dobrze :)

Dodatkowo, powitalne brawa dla Agity, która niestety dostała trochę mniej miejsca w tym poście. ^^

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smokini Płeć:Kobieta
I feel like a criminal...

Dołączyła: 26 Kwi 2009
Skąd: Rybnik
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2009, 15:23   

Zacznę standardowo. Na imię mam Jagoda. Przez co w szkole przezywają mnie Jadźka (kiedyś nawet Bogini). 14 lat minęło... I jakoś dalej to tam szło. Mieszkam na Śląsku (tam gdzie kluski to kulki z kartofli). W takim pięknym mieście jak Rybnik, gdzie nie ma żadnego porządnego sklepu z mangami czy anime (oprócz Empiku). Mam psa, królika i siostrę co ma bodajże 20 lat? (Tak, nie wiem ile moja rodzona siostra ma lat). Czasem mi odbija. Czyli zawsze. (Raz mnie nawet policja złapała bo myślała, że się upiłam.)

A teraz moja ulubiona część: zainteresowania. Otóż, nałogowo, lubię (żeby nie powiedzieć kocham) grać w Megamana! (I wszyscy tańczą sambę.) Uwielbiam tez malować/rysować, co widać po mojej gallery (pokoju). Ulubiona manga- Full Metal Alchemist i InuYasha. Anime- Dragon Ball Z i Bleach. Książka- yy... ,,Zguba elfów" A. Norton i M. Lackey. Lubię też kaktusy (w końcu każdy ma swoje urojenia, nie?).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
1607231
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-04-2009, 16:14   

Witaj Agito i witaj Smokini.
Smokini też mam kaktusa, ale nie traktuję tego jako moje urojenie ;>
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-04-2009, 16:29   

Witam Nowości na forum i życzę dobrej zabawy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agita Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2009, 16:39   

Arigato za miłe przywitanie ^^
Co do tych kaktusów też mam jednego ale mam z nim złe wspomnienia ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Canis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2009, 18:08   

Konnichiwa. Już od dawna przeglądam tanuki, mam od jakiegoś czasu konto i nawet napisałem recenzję, ale dopiero teraz piszę swój pierwszy post.

Nazywam się Tomek, jestem z Rzeszowa, mam 20 lat (właściwie to już 21) i studiuję informatykę. Jestem trochę roztrzepany i mam osobowość domatora, czyli nie lubię imprezować. Mam sporo zainteresowań i trudno mi wybrać te najlepsze, więc w skrócie opiszę te mi bliższe.
Anime zacząłem się interesować jakieś 2 lata temu i trzyma mnie to bardzo mocno do dziś dnia, zacząłem nawet czytać mangę - najbardziej lubię dramaty i horrory, ale nie pogardzę też ecchi. Kocham muzykę, zarówno rock/metal, jak i klasyczną, nie gustuję za to w techno. W wolnych chwilach gram na gitarze klasycznej, bądź basowej, zależy od nastroju. Moją najstarszą pasją są Gwiezdne Wojny, jestem fanem od czwartego roku życia. Czasami wezmę do ręki jakąś dobrą książkę. Prócz tego kocham przyrodę, zwłaszcza wilki (stąd mój nick).

W końcu zdecydowałem się tu napisać, bo brakowało mi dyskusji na temat anime, a nikt z moich znajomych takiego kręćka nie ma. Prócz tego, bardzo spodobał mi się sposób w jaki jest prowadzone to forum, przypomina te zagraniczne, a nie polskie.

Witam Was wszystkich. Yoroshku onegai shimasu :) (poprawcie mnie jeśli się pomyliłem).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agita Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2009, 18:27   

serdecznie witam Canis ;P
Ja również gram na gitarce ;P Znaczy sie próbuje ;D

I Gorąco witam Smokini bo wczesniej sie nie przywitałam ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-04-2009, 18:36   

Witam wszystkie Nowości i życzę miłej zabawy oraz udziału w wielu interesujących dyskusjach :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
PabloOlo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2009, 20:52   

Dopiero się zarejestrowałem i postanowiłem się z Wami przywitać ;) Obecnie mam 24 lata i jestem z Warszawy. Jeśli miałbym powiedzieć czym się zajmuję na codzień, to odpowiem że... pomagam ludziom podejmować "mądre decyzje" ;)

Jestem towarzyskim typem i cenię sobie czas spędzać z przyjaciółmi.

To że lubię anime nie muszę chyba mówić ;) Ale lubię też posłuchać dobrej rockowej muzy - chociaż nie ograniczam się tylko do tego gatunku.

Interesuję się wieloma rzeczami, ale to co mi pierwsze przychodzi do głowy to: NLP, Relacje Międzyludzkie i psychologia.

Anime które z jakiś względów spodobały mi się bardziej od innych: Clannad, Canon, Air, Death Note, Fate Stay Night, Mushishi, Onegai Twins, jak i parę innych ;)

Mam nadzieję że będe mógł wnieść coś świeżego i pozytywnego na forum. Także WITAM SERDECZNIE! ^^


Ostatnio zmieniony przez PabloOlo dnia 28-04-2009, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5624289
radical_spike Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2009, 04:18   

Chciałem się przywitać,bo jakiś czas temu zostałem użytkownikiem tego forum,choć naprawdę często tu nie zaglądam,mało piszę i ogólnie jak to w moim przypadku bywa ,mało mnie jest(forum),mam nadzieję znaleźć tu wartościowe informacje,zwłaszcza,że niedawno po paru latach zacząłem powtórnie oglądać anime .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gambolputty Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Maj 2009
Skąd: Ulm
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2009, 10:04   

A więc pierwsze co zrobię to przywitam się ze wszystkimi :*
i napiszę parę słów o sobie...
mam prawie 18 lat XD
moją największą pasją jest rysowanie... jestem ze szkoły plastycznej i każdy dzień bez kartki i ołówka to dzień stracony
najukochańsze moje anime to już od dość dawna Tengen Toppa Gurren Lagann :3 niesamowite po prostu i na szczęście niezbyt długie :3 <nienawidzę tasiemców>
należą do grupy ludzi dość niestandardowych i o dzikim poczuciu humoru co może w jakiś niewyjaśniony sposób wiązać sięz tym że jestem fanką Monty Pythona :D
źle... wróć... jetem maniaczką Monty Pythona ^^'
muzyka jaką słucham to:
The Beatles, Simon&Garfunkel, The Animals oraz czasem jakieś japońskie nutki... szczególnie upodobałam sobie Kanę XD <tak wiem że niektórzy nienawidzą jej skrzeczącego kociego głosu XD >
na koniec przeproszę jeszcze za błędy które niekiedy zdarzy mi się pewnie popełniać ^^' <straszną dysleksję mam ale firefox mi błędy poprawia>

_________________
Johann Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser... z Ulm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 95 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group