FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Noriel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lis 2009
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2009, 11:32   

Velg napisał/a:
Noriel napisał/a:
Uwielbiam czytać książki, choć ostatnio anime zabiera mi większość wolnego czasu ;)

O, a jakiego typu?


Rozumiem, że pytasz o typ książek :) W sumie lubię wszystko, ale szczególnie fantastykę, przygodowe i obyczajowe. Oczywiście zaczytywałam się w Harrym Potterze, Władcy Pierścieni i Opowieściach z Narnii, ale bardzo lubię też, np. Moje drzewko pomarańczowe, Intruza Stephenie Meyer, serię Jeżycjadę i wiele innych. :)

I witam zadumioną :)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2009, 14:29   

Noriel napisał/a:
Velg napisał/a:
Noriel napisał/a:
Uwielbiam czytać książki, choć ostatnio anime zabiera mi większość wolnego czasu ;)

O, a jakiego typu?


Rozumiem, że pytasz o typ książek :) W sumie lubię wszystko, ale szczególnie fantastykę, przygodowe i obyczajowe. Oczywiście zaczytywałam się w Harrym Potterze, Władcy Pierścieni i Opowieściach z Narnii, ale bardzo lubię też, np. Moje drzewko pomarańczowe, Intruza Stephenie Meyer, serię Jeżycjadę i wiele innych. :)


Jak jeszcze maniakalnie czytałem książki (czyli tak do początku 1 liceum bo wtedy "dostałem" internet w formie prezentu urodzinowego), była to moja ulubiona seria książek. Przerabiałem średnio jeden tom na dzień/dwa i potrafiłem wymienić wszelakie związki rodzinno/przyjacielskie bez żadnego większego problemu. Na chwilę obecną niewiele mi z tego zostało. Z całej serii najcieplej wspominam Noelkę i Język Trolli.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Regis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2009, 19:48   

Ohayo!
Jestem Regis, mam póki co 19 lat, studiuję informatykę. Anime w większych ilościach oglądam od jakichś 2 lat, zaczęło się od Bleacha. Do moich ulubionych tytułów zaliczyć mogę Death Note, Kara no Kyoukai, Welcome to NHK, Darker than Black. Poza tym interesuję się sportem (przede wszystkim piłką nożną, snookerem, skokami narciarskimi). Lubię coś od czasu do czasu poczytać, głównie Pratchetta, Sapkowskiego, Ludluma. Nie pogardzę też dobrym filmem. To chyba tyle, jeszcze raz witam wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-11-2009, 20:49   

Hm... czyżby sezon na świeżynki? Witamy, witamy n____n !!!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2009, 23:49   

Konbanwa. Mam 19 lat i zwracajcie się do mnie KaYumi! Jestem zwykłym człowiekiem z czasami niezwykłymi pomysłami i upodobaniami. Ogólnie Jestem jaka jestem czy się to komuś podoba czy nie i nikt ani nic tego nie zmieni, no chyba że chce zostać wielkim przegranym. Kocham muzykę, głównie rock. Uwielbiam wszystko co nie spotykane i tajemnicze. Jestem wolna i niezależna, bywam despotyczna i nie pozwalam nikomu wchodzić sobie w drogę. Moje ukochane anime to zdecydowanie D gray man, mam bzika na punkcie Kandy! Hmmm co by tu jeszcze...jestem optymistką z własnymi nie do zdarcia zasadami, lubię wymieniać swoje poglądy z innymi ludźmi, chodź czasami przez to wplątuję się w konflikty, jednak się nie poddaję i daje całą na przód^^ narazie to tyle:)

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-11-2009, 14:34   

Oh, czuje silną osobowość. Po tym zdaniu o wchodzeniu w drogę boje się przywitać nawet : D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2009, 17:24   

heh to ja Cię przywitam^^ HEJJJJJJJ nie bój się nie jest ze mną aż tak źle, no chyba:)

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2009, 18:36   

Cytat:
Kocham muzykę, głównie rock.

KaYumi, jakiś podgatunek specjalnie lubujesz, bądź zespół?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2009, 18:43   

hmm w sumie gatunku nie określę bo lubię różnie i hard rock, metal, heavy metal, j-rock:p a mój ulubiony zespół a raczej zespoły to High and Mighty Color, Nightwish (jednak jestem bardziej za piosenkami z pierwszą wokalistką Tarją), The gazette, Within Temptation, Stratovarius, Scorpions (starsze też lubię) no i jeszcze kilka... nie chce mi się wymieniać:D

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2009, 19:02   

to preferujemy odmienne style ;p
ofc. poza j-rock

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2009, 23:11   

Witam!
Ja ze starego pokolenia - wychowanym na Sailor Moon, a także anime z RTL7. Trochę rysuję, troche piszę, kiedyś śpiewałam. Lubię gotować, szyć, zajmować się kwiatami i buszować po szmateksach. Z zawodu architekt krajobrazu, z wymogu sytuacji - kura domowa. Ale wszystko się zmieni po Nowym Roku :)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Miju-chan Płeć:Kobieta
Nieśmiertelna


Dołączyła: 22 Paź 2009
Skąd: Z kosmosu
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2009, 23:52   

Jakie stare pokolenie!? też wychowałam się na sailor Moon i anime z RTL7.. brakuje mi tego programu ;/ bo bynajmniej zawsze przed wyjściem do podstawówki przy śniadaniu mogłam coś fajnego pooglądać a tak teraz to kicha.. pff ! a tak po za tym... Cześć!!! ^^ MIju-wita

_________________
"Każdy jest geniuszem ale niektórzy ludzie są zbyt głupi żeby to zauważyć."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-11-2009, 23:56   

Witam złą wieszczkę, świetny avatar ;].
Miju-chan napisał/a:
;/ bo bynajmniej

Jako że dzięki Avellanie jestem już wyedukowany jeśli chodzi o znaczenie słowa "bynajmniej", wytknę Ci to, że jego użycie tu pozbawia zdania sensu. Powinno być "przynajmniej".

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2009, 00:01   

Hmmm.. jako że niebawem pyknie mi 28 a większość pewnie ma tu 19-22, żem mężata i dzieciata, to z tych "starych"..Bynajmniej;) na takową się nie uważam, w sercu nadal 16, w glowie to chyba i mniej;) Mi też brakuje polskiego programu gdzie by fajne anime leciały w takim fajnym bloku kreskówkowym :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2009, 00:12   

i dobrze!!! kto powiedział że dorosły nie może się rozerwać i być zawsze młodym duchem? POPIERAM^^
Sailor moon bardzo lubiłam , jak to leciało jeszcze dzieciakiem byłam, ale ostatnio naszła mnie ochota i sobie to obejrzałam ale po japońsku^^

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 106 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group