FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-04-2010, 21:22   

Witaj Michał! Zdajesz mam nadzieje sobie sprawę, że żeby udzielać się na forum trzeba mieć na koncie co najmniej 80 ukończonych anime i 45 mang? No cóż, życzę owocnego postowania!

Oh oui, mój pierwszy żart primaaprilisowy *__*

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
jackyll Płeć:Mężczyzna
Emotionless


Dołączył: 22 Mar 2010
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2010, 21:40   

Witam forumowiczów !

Na Tanuki wpadłem może jakieś dwa miesiące temu, gdy jakoś tak z sentymentu zacząłem oglądać Slayersów. Obecnie zaczynam serię Evolution -R no i zostały mi jeszcze kinówki do obejrzenia.

Moja lista obejrzanych anime nie jest zbyt długa, dzięki recenzjom z Tanuki obejrzałem Elfen Lied i kończę Air. Jeszcze przed Slayersami odświeżyłem sobie rówznież z sentymentu Wojowników Zodiaku, ale poległem na serii Hades jednak mam zamiar kiedys dokończyc oglądanie.

Ach, i oczywiscie mam zaliczone takie tytuły jak "kultowy" Dragon Ball i "hitowe " Pokemony :p

Poza tym z innych ciekawostek jestem z Białegostok i jestem na bierząco w serialu Doktor House :)

PS Mylące jest to że w avatarze mam rycerza Panny; tak naprawdę jestem z pod znaku Lwa.

_________________
Z powodów osobistych i światopoglądowych podpisu nie będzie !!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-04-2010, 21:42   

Witaj na forum jackyll.

jackyll napisał/a:
PS Mylące jest to że w avatarze mam rycerza Panny;

A to, że go masz to co oznacza ?:)
Powrót do góry
Visenna Płeć:Kobieta
Dziecko Bhaala


Dołączyła: 03 Kwi 2010
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 17:17   

Cześć.
Jestem Visenna - jak kto woli, można skracać, np. Vis(ale róbta co chceta).
Mieszkam w Łodzi, chodzę do szkoły muzycznej, gram na skrzypcach i pianinie. Jak nietrudno się domyśleć, moją jedyną prawdziwą pasją jest muzyka i próbuję jak najczęściej z nią obcować. Uwielbiam przede wszystkim słuchać, ale o dziwo wcale nie klasyki, jak mnie w szkole zachęcają. Być może ciągłe chodzenie na szkolne koncerty mnie tak znudziło i zniechęciło - ale mniejsza z tym. Słucham głównie rocka progresywnego i metalu, ale zdarzają się małe odstępstwa ;p Proszę nie kojarzyć mnie z oszalałą fanką Kurta Cobaina, bo ja po prostu szanuję tego człowieka, jego poglądy i twórczość - zwyczajnie kocham Nirvanę.
Uczę się też japońskiego, już jakieś dwa lata.

Moja przygoda z mangą i anime zaczęła się w trzeciej klasie podstawówki, kiedy to z koleżankami wymieniałam się karteczkami do segregatorów - widniała na nich Sailor Moon. W ten sposób zainteresowałam się tym wszystkim i siedzę po uszy do dzisiaj.
Ulubione tytuły? Mushishi, Honey&Clover, Wolf's Rain, Nana.
Zanim zaczęłam oglądać anime, ściągałam od razu z nich soundtracki i podobały mi się na tyle, aby obejrzeć całość. Stałam się dzięki temu wielką fanką muzyki Yoko Kanno i Yuki Kajiury, choć ta druga, przyznam, ma trochę zbyt rozpoznawalny styl.

Lubię fantastykę. Fani nowszych gier RPG mogą mnie wyśmiać, ale do dziś gram w moją ulubioną gierkę, Baldur's Gate. Gra bardzo stara, ale raczej nigdy mi się nie znudzi, bo ciągle odkrywam jej nowe zalety. Czytam też Terry'ego Prattchet'a.

Pff, nie wiem, co jeszcze mogę napisać - jeśli chcecie coś jeszcze o mnie wiedzieć, pytać śmiało. : )

Mam nadzieję, że się polubimy i zabawię na dłużej.

_________________
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10305365
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 17:52   

Witaj na forum, Vis :)

Visenna napisał/a:
gram na skrzypcach i pianinie.

Jak miło! Teraz to mnóstwo ludzi woli muzykę elektroniczną, a tu takie zaskoczenie~ Odezwała się ta, co to wcaleniechcegraćnagitarze...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 04-04-2010, 18:05   

Ktoś z moich okolic, jak miło - witam więc serdecznie Visenna. :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Visenna Płeć:Kobieta
Dziecko Bhaala


Dołączyła: 03 Kwi 2010
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 18:51   

Hisayo napisał/a:


Visenna napisał/a:
gram na skrzypcach i pianinie.

Jak miło! Teraz to mnóstwo ludzi woli muzykę elektroniczną, a tu takie zaskoczenie~ Odezwała się ta, co to wcaleniechcegraćnagitarze...


W gruncie rzeczy, z moją naturą leniwca, sama pewnie w życiu nie wzięłabym się w garść i nie zaczęłabym grać na poważnie, gdyby nie nacisk bliskich. Ale teraz tak naprawdę jestem wdzięczna, bo dzięki edukacji muzycznej nie popadłam w manię techno i innej szajskiej muzy :) Jeśli na forum są fani techno to z góry przepraszam ;p
Co do gitary, sama też miałam plany(choć bardziej się skłaniam w stronę elektrycznej, niż akustycznej). Ale że jak wspomniałam wyżej, leniwiec ze mnie, nic z tego...aczkolwiek! Kiedy widzę na szkolnym korytażu panów szpanujących znanym "Smells Like Teens Spirit" to aż się chce nauczyć!

Dzięki za miłe przywitanie.

_________________
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10305365
Hinamori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 20:02   

Visenna napisał/a:

Stałam się dzięki temu wielką fanką muzyki Yoko Kanno i Yuki Kajiury, choć ta druga, przyznam, ma trochę zbyt rozpoznawalny styl.


ojaaaa ja również jestem wielką fanką Yuki Kajiury...kocham ją wręcz

witam Cię serdecznie, również jestem świeżutka tutaj zbieram się z moją nieśmiałością do napisania tu i ówdzie i...wyobraź sobie że też jestem z Łodzi ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 21:26   

Witam całe forum Tanuki! Kaltresos, którego raczej nikt nie rozpoznaje, ale w kilku miejscach w sieci obił się ludziom o uszy, przybywa z miasta Szczecin zainteresowany przyzwoitością tego miejsca. W moim katalogu anime jest tylko 44 tytułów obejrzanych i wiele więcej tytułów porzuconych, które mnie nie przyciągnęły, lista mang liczy sobie tylko 13 tytułów, ale wciąż nad tym pracuję ;) Nice to meet you.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-04-2010, 09:24   

Kaltresos napisał/a:
zainteresowany przyzwoitością tego miejsca.



Jak miło :D Witam na forum i życzę płodności~!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Visenna Płeć:Kobieta
Dziecko Bhaala


Dołączyła: 03 Kwi 2010
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 11:12   

Witaj i zostań jak najdłużej : )

_________________
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10305365
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-04-2010, 12:03   

Proszę, ile nowych twarzy :D Witajcie, bawcie się dobrze : )

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuuken Płeć:Kobieta
Jestem twoim Vatrem ;o


Dołączyła: 05 Kwi 2010
Skąd: Centrum Świata - Poznań
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 15:46   

Witam wszystkich na forum. Jam Magdalena (nie, nie Magda, Magdalena ^^"). Anime interesuję się od niecałych dwóch lat. Mangą trochę krócej, bo w moim starym przekonaniu: "A co może być fajnego w takim gÓpim komiksiku? Tam nie czuć tej dynamiki, itepe.". O ja głupia... xD Przyznam, że M&A trochę skrzywiła mi sposób patrzenia na świat... O.o Z jednej strony to dobrze, bo stałam się odważniejsza, a kiedyś byłam taką nieśmiałą szarą myszką. Z drugiej strony, to gdy jest o czymś mowa - mam tylko jedno skojarzenie... Echhh... Trza było tego Naruto nie oglądać. xD

Jestem wielką fanką Yany Tososo (jap. nazwiska można odmieniać? O.o) Kuroshitsuji czytałabym bez przerwy. Uwielbiam słuchać też najróżniejsze soundtracki. Zakochałam się utworach p. Mady Kaoru (dzięki ci D.Gray-man'ie *.*). Oczywiście nie tylko muzykę z anime uważam za wspaniałą (ach ten soundtrack z "Gladiatora" *.*)

Poza M&A, interesuję się... No właśnie... Jak się chwilę zastanowić, to Japonia wyżarła mi już chyba cały mózg... xD No, powiedzmy, że światem fantasy. Kochałam go już przed odkryciem czegoś takiego jak anime. Kiedyś nawet chciałam napisać powieść rodem ze świata Tolkiena... To chyba po obejrzeniu Władców Pierścieni... ^^ Wciąż nie mogę się doczekać ekranizacji Hobbita ;p
Pamiętam te dni, kiedy bez przynajmniej godzinki pogrania w jakiegoś RPGa dostawałam padaczki i tarzałam się po podłodze. O.x Albo kiedy byłam zła na J.K.Rowling, że jeszcze nie napisała 6 części HP. A teraz już mamy ich siedem i nawet tej ostatniej nie ruszyłam ;o

Coś jeszcze? Oj, dużo... m.in. język angielski, czekolada, cappuccino, rysowanie, dyskusje na temat "czemu JA jestem lepsza od CIEBIE" (oj, co za skromność i samokrytyka xD nie bójcie się, nie robię tego za często, a jeśli już, to tak dla żartu ;p) <- kocham te wszystkie rzeczy. Wątpię czy przeciętny człowiek mógłby powiedzieć, a co dopiero napisać na forum o swoich wszystkich zainteresowaniach. W moim przypadku trwałoby to latami... ;o Czego nie lubię też nie będę pisać, tego jest jeszcze więcej :p Powiem tylko, że moim marzeniem jest wydanie mangi, co raczej nigdy się nie spełni. Wątpię czy mangaka, szczególnie w Polsce, zarabiałby dużo... D: Ha! Nie ma to jak dzielenie się marzeniami z necie :3

No i to tyle. Jakby co, możecie pytać, pisać na GG, wysyłać sowy z listami... Róbta co chceta. Jestem otwarta na nowych znajomych x) Jak konserwy O.o (Pff... Za dużo Biedronkowych reklam) A tak ogólnie to życzę wszystkim Wesołego Halloween. Stop. Nie to święto. O zająca chodziło. :3 MAJ GAWD, ale się rozpisałam O.o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9271141
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 15:59   

Witaj na forum, Ryuuken, moja imienniczko! :) Ja też lubię rysować mangi, ale to, że to lubię, wcale nie oznacza, że umiem. xD Chociaż chyba trochę się poprawiłam, bo ostatnio przyjaciółka powiedziała "Przecież ty nigdy nie umiałaś rysować. Czyli człowiek nie musi mieć talentu, może od tak się trochę nauczyć?" więc chyba powinnam wziąć to za pochwałę. Miłego postowania Tobie życzę. :)

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuuken Płeć:Kobieta
Jestem twoim Vatrem ;o


Dołączyła: 05 Kwi 2010
Skąd: Centrum Świata - Poznań
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 16:06   

Ach, dziękuję. ^^ No wiesz, to, że ktoś rysować nie umie, nie znaczy że nigdy się nie nauczy. Wystarczą dobre chęci i dużo ćwiczeń. <się odezwała ta co ćwiczy xD> Na pewno nie idzie ci tak źle. :3

Zapomniałam napisać najważniejszej rzeczy, zaliczam się do gatunku mangakus leniwus pospolitus. Innymi słowy Pospolity Leniwy Mangaka (powinnam dodać jeszcze, że zadufany w sobie). Jak ja siebie za to nienawidzę... D:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9271141
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 127 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group