FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2011, 20:08   

Witajcie obie na forum. Życzę miłej zabawy i przyjemnego postowania.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kai69 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 13:50   uhhhum, ohayo *_*

No to ten tego .. witam wszystkich i takie tam *_* .. zalogowałam się dopiero co no to wypadałoby się przedstawić czy coś ^_^ .. więc ten, jestem Kai miło poznać. Zamieszkała 100km od Poznania xD .. kekeke, no więc raczej nie będzie to dziwne, jak powiem ze mam obsesje na punkcie anime i mangi xD .. a pozatym to jeszcze do zainteresowań dodam sobie muzykę (gram). Lubie piwo i nigdy nie wyłączam laptopa. Tak pokrótce :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12369307
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 14:07   

Jeśli już chcesz się przedstawić, to proponuję tutaj. Na tym forum nie zakłada się tematów powitalnych dla każdej osoby, wystarczy jeden.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Kai69 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 14:23   

Proszę o wybaczenie xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12369307
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-04-2011, 14:23   

Scalone.

Witaj Kai, baw się dobrze i nie grzesz więcej.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Kai69 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 14:27   

aye, sir!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12369307
bushido Płeć:Mężczyzna
Szogun Tokugawa


Dołączył: 17 Kwi 2011
Skąd: Porando
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-04-2011, 21:46   

Ohayo :)
Witam!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morfeuszu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 14:32   

Witam!
Niedawno się zarejestrowałem na tym forum, więc wypadałoby się przywitać. Jestem Damian, mam 19 lat i mieszkam w Szczecinie. Z moich zainteresowań można wymienić: (oczywiście ^^) M&A- oglądam od 9 roku życia, mam za sobą 125 serii :D; Muzyka- głównie Rock & Metal; Warhammer- granie, malowanie itp.. Lubię spędzać czas w doborowym towarzystwie (w szczególności przy piwie w jakimś dobrym pubie :3), rozmawiając na najróżniejsze tematy.
Chętnie bym poznał jakąś dziewczynę ze Szczecina, która lubi M&A, gdyż w technikum informatycznym ciężko o taki skarb :)...

Pozdrawiam

P.S. Mam nadzieję, że będzie mi się tutaj miło spędzać czas ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2718210
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 14:37   

Cytat:
Chętnie bym poznał jakąś dziewczynę ze Szczecina, która lubi M&A, gdyż w technikum informatycznym ciężko o taki skarb :)...

Witaj Damianie, jestem Ania, też mam 19 lat, chętnie cię p... nie wróć, nie ta bajka. Ale serio, nie prościej wybrać się na jakiś konwent? Szczecin ma zwykle 2 lub 3 rocznie. Wystarczy zerknąć tu.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morfeuszu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 14:50   

Już od zeszłego roku byłem na KoneCONie, ale chodziłem z kumplami i przesiedziałem większość czasu w game roomach (Warhammer, Anima Tactics, Rock Band) xD. Już się szykuje na następną edycję, ale w międzyczasie chciałbym kogoś poznać, to można zawsze razem się wybrać ;).
A i dziękuję za miłe powitanie xD.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2718210
illyasviel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 18:22   

Hej. Nazywam się Aleksandra, a fe, wiem. XD Jestem z rocznika 97. Mam nadzieję, że nic nie szkodzi, bo widzę tutaj dużo znacznie starszych ode mnie osób. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Mieszkam w takiej dziurce koło Słupska. Lubię bawić się w Gimpie, kocham zwierzęta, gram na flecie poprzecznym. Mam kota brytyjskiego, chociaż wolę psy i to właśnie tego zwierza chciałam, jednak warunki nie pozwalały mi na to i tak przybył do mnie Jack. Mam niebiesko szare oczy i blond włosy. Nienawidzę niemieckiego (brrr, 9 godzin w tygodniu robi swoje) i wf'u. O nie, jutro pierwszy jest wf... XD Mój ulubiony kolor to niebieski i szary. Aktualnie z anime oglądam Pandora Hearts i już sądzę, że mogę to zaliczyć do moich ulubionych serii, do których również należą: Rozen Maiden, Zero no Tsukaima i Fate/Stay Night. Moje ulubione postaci to Saber, Suigintou i Break.

To chyba tyle o mnie. ;> Pozdrówcia. :d


Ostatnio zmieniony przez illyasviel dnia 27-04-2011, 19:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-04-2011, 18:41   

Witajcie na forum. Życzę przyjemnego postowania.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sariel Płeć:Kobieta
Wingless Dragonfly


Dołączyła: 28 Kwi 2011
Skąd: Gniezno
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2011, 21:48   

Bry. Trafiłam tu przypadkiem, ale może zostanę na dłużej^^'

_________________
"Szczęśliwa? Krowy są szczęśliwe, Normo, i popatrz co je spotyka".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5998395
SGAQrzej Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Maj 2011
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2011, 00:33   Witajcie!

Ohayo!

Jestem studentem z Warszawy (3 rok Informatyka na Politechnice W. ). Mam za sobą grubo ponad 100 serii anime, a kulturą Japonii interesują się od ponad 5 lat. Stwierdziłem, że czas najwyższy zobaczyć, jak społeczność anime żyje w naszym kraju, a wasze forum wydało mi się najrozsądniejsze. Z zainteresowań to muzyka (słuchanie, jak i komponowanie), sztuki walki (kyokushin od 9 lat), Indie Games, oczywiście IT...tyle w głównym nurcie.

W danych podałem swojego bloga, ale prowadzę go od niedawna. Dotąd 2 wpisy na temat anime, więc jak ktoś ciekaw to zapraszam:

http://blog.sgarts.pl/qrzej/2010/09/gto-great-teacher-onizuka/
http://blog.sgarts.pl/qrzej/2010/09/casshern-czyli-tam-i-z-powrotem-po-stanie-umyslu/

Mam nadzieję, że miło mi będzie się czytało i udzielało w dyskusjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Madnag Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Maj 2011
Skąd: Polska
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2011, 14:44   

Witam wszystkich!

Jestem organizmem zwanym studentem Informatyki z Warszawy.
Zainteresowania to oczywiście M&A, fantastyka, IT. Z muzyki to słucham praktycznie wszystkiego, ale głównie rock-a. Z gier to RPG (papierowe jak i komputerowe). Szukam też jakiegoś ciekawego MMO(ktoś coś poleci?)
M&A interesuje się już z jakieś 9-10 lat, a kulturą Japonii od ok 3 lat.
Aktualnie poszukuje anime/mangi w stylu Akira, Code Geass.

Mam nadzieję że miło spędzę czas z wami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6565521
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 154 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group