FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2012, 01:59   

Również Cię witam i sądzę, że na forum znajdzie się kilka osób, które są z Torunia lub (tak jak np. ja) studiują w Toruniu :]
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2012, 09:02   

Thausael napisał/a:
militaria, fizyka kwantowa i teoretyczna,

(Better late than never) awesome! Tylko nie idź na takie studia, proszę. :D

Witajcie nowi przybysze, pobierzcie swoje nowe kubki na herbatę, spodeczki, sztućce, koce, grzałki i czujcie się straceni dla świata.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naja Płeć:Kobieta
wÓadca lodówek


Dołączyła: 28 Sty 2012
Skąd: Krapkowice
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2012, 21:52   

Ohayo :) Jestem Naja (moje imię jest nieważne, bo i tak wszyscy na mnie mówią Naja). Mam 14 lat. Moim pierwszym obejrzanym anime był Bleach. Obecnie zostało mi jeszcze 39 odcinków. W między czasie oglądam Death Note i Naruto, a po nich mam zamiar zabrać się za Clannad. Aha, no i oczywiście kiedyś oglądałam Dragonballa ;D. Co tu o mnie? Lubię jeść budyń, czekoladę i żelki (to moja trójca najlepszych rzeczy, które mógł wynaleźć człowiek). Uwielbiam czytać książki (najbardziej fantastykę. Moja ulubiona to "Harry Potter"). Lubię rysować, oglądać filmy, pisać wiersze itd. itp. Moje ulubione zespoły - "Green Day", "The kooks", "AC/DC", "Guns 'n roses", "Coldplay" etc. Dobra, to chyba tyle. Dodam jeszcze, że uwielbiam szczury, chomiki i dziobaki ;D

_________________
I'm not crazy. My reality is just diffrent than yours.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7268440
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-01-2012, 21:56   

Om, uwielbiasz szczury i budyń (może czekoladowy?), i słusznie bierz się za Clannad i Kanona. Witaj~

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 28-01-2012, 23:00   

Naja napisał/a:
Dodam jeszcze, że uwielbiam szczury, chomiki i dziobaki ;D

Dziobaaaaki *___*

Masz świetny gust zwierzęcy :D

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Naja Płeć:Kobieta
wÓadca lodówek


Dołączyła: 28 Sty 2012
Skąd: Krapkowice
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2012, 15:54   

Salva napisał/a:
Om, uwielbiasz szczury i budyń (może czekoladowy?), i słusznie bierz się za Clannad i Kanona. Witaj~


Budyń - każdy. Jeszcze 39 odcinków Bleach, a potem kolejne ^^. Dobra, wpisałam Kanona w google i całkiem mnie przekonało do obejrzenia :). Ale po kolei, nie wszystko naraz.

Sasayaki napisał/a:
Naja napisał/a:
Dodam jeszcze, że uwielbiam szczury, chomiki i dziobaki ;D

Dziobaaaaki *___*

Masz świetny gust zwierzęcy :D


Haha, wiadomo xD. Nie ma to jak mój chomik o imieniu Pepe - dwa w jednym. Szkoda, że moi rodzicie nie lubią (dobra, nienawidzą i brzydzą się nimi) szczurów :(.

_________________
I'm not crazy. My reality is just diffrent than yours.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7268440
Karaś Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2012, 17:45   

Powracam z czeluści Internetu.
Żeby nie było, że mało piszę, lubię kryminały, sztukę, Vocaloidy i pandy małe. Pierwsze anime - Naruto, którego już nie oglądam, ale sentyment został. Ulubiona manga: Hetalia/Drug-On/Alicja w Krainie Serc, ulubione anime: Pandora Hearts. Lubię tańczyć i śpiewać, ale nie umiem. A oprócz tego uwielbiam słodycze ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MomijiGuy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2012, 18:08   Yo! MomijiGuy

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów kotatsu. Nie będę się zbyt dużo o sobie pisał, jestem najnormalniejszym w świecie nastolatkiem, oglądam anime, sprawia mi to wiele radości :) Czasem lubię po prostu odpłynąć od rzeczywistości, i wczuć się w bohatera, zapomnieć o wielu problemach. Preferuję anime z akcją, anime ecchi, komediowe.

Scalono do właściwego tematu
Bezimienny


Wybaczcie, mój błąd :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-02-2012, 18:48   

Witajcie, witajcie nowości.
Karaś - piękny nick :3

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Riv3n Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Sie 2011
Skąd: Śląsk/Pszczyna
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2012, 21:09   

Ohayo, Jestem Bartek a dokładniej Bartosz (nie lubię jak mi mówią Bartłomiej). Lubie poczytać dobrą książkę najczęściej jakiś kryminał lub fantasy, obejrzeć film, posłuchać muzyki itp. Jakoś nie wyróżniam się od innych, zwykły obywatel naszego pięknego kraju. Anime oglądam od niedawna (od jakiś 2 lat z przerwami) ale wolę obejrzeć jakieś dobre anime niż te seriale którymi nas katują w telewizji. Mam nadzieje że zagoszczę na tym forum na dłużej. Pozdrawiam, Riv3n.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Riv3n dnia 19-02-2012, 21:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5323448
zenmaru Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2012, 21:52   

czołem. udzielałem się wczesniej na forum, ale dopiero teraz piszę w powitalnym. muzyka, fantastyka, rozkmina. jestem z natury nudziarzem, gitarzystą, artystą (ależ to szumnie brzmi) niepoprawnym romantykiem etc. epika, liryka, dramat równo mnie interesują, jeno jestem nieoczytany, że aż wstyd. student polibudy. anime niet, manga - jak najbardziej.

_________________
"Noticed you again while singing in choir
Thinking like rabbit, mostly for desire
But then personality, wisdom and heart
Those brought me down…"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdamiko1991 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2012, 12:56   

Cześć wszystkim, jestem Magda z Łodzi, interesuję się rysowaniem, muzyką i siatkówką. Nie przepadam za anime, ale już manga jest moją wielką miłością. Pozdrawiam :)

_________________
[url="http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/drzwi-i-scianki-prysznicowe/"]drzwi do kabiny prysznicowej[/url] [url="http://www.okazje.info.pl/inne/kasy-fiskalne/"]kasa fiskalna cena[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2012, 14:21   

O, ciekawe podejście. Witamy na forum.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
dariatren Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 20:28   

Hejayh...szukałem własnie was :) i teraz się witam :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Whisper Płeć:Kobieta
ot, zwykły Księciunio


Dołączyła: 22 Lut 2012
Skąd: ZG
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2012, 16:45   

Tak więc: cześć i czołem!

Na tym forum siedzę już od dłuższego czasu (czytaj: od roku), ale jedynie jako baczny obserwator niektórych tematów (w tym najwięcej o polityce i dziękuję Panowie za wyjaśnienie niektórych kwestii oraz muzyki, ucałowania Panienki za przykłady piosenek GUMI, czy Dasoka. Nie omieszkałam również przeglądnąć paru blogów i deviantartów, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że ów forum bogate jest w talentu i intelekty). Anime oczywiście również oglądam, jednak z mniejszym niż kiedyś zapałem (brak czasu). Byłabym anonimem jeszcze przez długi czas śledząc jedynie Wasze refleksje, gdyby nie chęć podyskutowania na niektóre tematy. Tak więc: przybyłam, jestem i mam zamiar zostać na dłużej, ot!

A żeby trochę Wam otworzyć oczy z jakim osobnikiem macie do czynienia, takowoż: ze strony literackiej córuchna Zagłoby, żona Bohuna, czyli jak widać wieczna fanka Sienkiewicza, poza tym niepoprawna romantyczka połykająca powieści Jane Austen, czarownica za pan brat z Beatrix, połykacz kryminałów Harlana Cobena oraz horrorów Stephena Kinga. Filmowa fanatyczka, przyszły reżyser, krytyczna wobec niektórych, ślepo zapatrzona w perełki, to samo tyczy się anime. Ulubione tytuły: Pandora Hearts z wielką miłością do pewnego białowłosego. Według ludzi, którzy przy mnie jeszcze trwają: uosobienie leniwca, nazywana Ksieciuniem (od niebywale podobnego charakteru do zuego, acz ponętnego bohatera Gumisiów), obżartuch, uparciuch, podobno jak żmija parskam ironią, ale ja się do tego nie przyznaję.

Ja się w ogóle nie przyznaję do tego, co napisałam wyżej. A na koniec: mówcie mi Wi i nie bijcie za mocno ~


Ostatnio zmieniony przez Whisper dnia 22-02-2012, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 167 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group